Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Your Template Finder Toolbar šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Lap 2020 atnaujinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Kas tas Your Template Finder Toolbar ir ką turėčiau apie tai žinoti?

Your Template Finder Toolbar (kitaip Your Template Finder įrankių juosta) yra Mindspark Interactive Inc kompanijai priklausanti programa. Anot jos kūrėjų, ji teikia savo vartotojams greitą prieigą prie įvairių tipų šablonų, pvz: kuponų, skrajučių, CV, etikečių ir taip toliau. Ši įmonė yra gerai žinoma kaip nemokamos programinės įrangos kūrėja ir platintoja, įskaitant įvairius naršyklės priedus ir įrankių juostas. Deja, dauguma programų, kurias sukūrė Mindspark, yra priskiriamos prie nepageidaujamų programų, kurios turėtų būti vengiamos.

Your Template Finder Toolbar pati kaip programa yra priskiriama prie potencialiai nepageidaujamų programų (angl. PUP). Ji yra glaudžiai susijusi su ask.com paieškos svetainė ir gali būti susijęs su naršyklių virusais. Paprastai jis plinta per nemokamas programas, nes tai lengviausias būdas įsiskverbti į vartotojo kompiuterį neatkreipiant jo dėmesio. Jei jis sėkmingai infiltruoja jūsų kompiuterį, iškart stengiasi nustatyti jūsų numatytąjį pradžios puslapį pakeisti į MyWay (kuris taip pat yra Ask grupės peradresuotojų viruso tipas), ir pakeičia naršyklės paieškos tiekėją. Nors šią paieškos sistemą galima pavadinti teisėta, neverta ja pasitikėti, nes ji remia ir skatina prastų interneto svetainių kūrėjus. Taip pat, nerekomenduojame naršyti per šią paieškos svetainę, dėl įvairių iššokančių reklaminių pranešimų, kurie dažniausiai būna klaidinantys ir pavojingi. Paspaudę vieną iš abejotinų reklamos tinklapių galite užkrėsti kompiuterį dar blogesniais virusais.

Galite pastebėti, kad po šios programos įsirašymo sumažėjo jūsų naršyklės našumas, ir reklaminiai pranešimai po truputį pradeda atitikti jūsų praeities paieškos rezultatus. Taip atsitinka todėl, kad ši įrankių juosta gali dalintis informacija su trečiųjų šalių reklamų tiekėjais. Mes norime jus įspėti, kad toks informacijos dalinimasis tarp kompanijų yra labai nesaugus ir pažeidžia jūsų kaip vartotojo teises. Mes nerekomenduotumėme naudotis tokia apgaulinga programa, kaip Your Template Finder Toolbar. Norėdami ištrinti šią programą bei kitas infekcijas iš kompiuterio, praskanuokite jį su ReimageIntego antivirusine programa.

The screenshot of the official website where Your Template Finder Toolbar can be installed

Kaip Your Template Finder Toolbar atsirado mano kompiuteryje?

Your Template Finder Toolbar virusas geba užkrėsti atsitiktinius kompiuterius pasinaudodamas kitų nemokamų programų įdiegimo skriptais. Šiai kenkėjiškai programai įsidiegus į kompiuterį ji pakeičia naršyklės parametrus nereikalaudama jūsų leidimo. Be to, gali sulėtinti jūsų kompiuterio veikimo bei interneto siuntimo greitį, kaip pat pakeisti jūsų paieškos rezultatus į kitokius, prigrūstus reklamos, rezultatus. Your Template Finder Toolbar kartais su savimi įsirašo ir šiuos failus: brbar.dll ir brsrcas.dll. Taigi, iškyla klausimas, kokių atsargumo priemonių galite imtis siekdami išvengti Your Template Finder Toolbar viruso? Atsakymas paprastas – jūs turėtumėte:

 • būti atsargūs įsirašydami nemokamas programas. Nesvarbu kad pasitikite programa, ji gali papildomai prašyti įrašyti trečiųjų šalių programas, kuriomis pasitikėti nevertėtų. Todėl visada pasirinkite Advanced arba Custom įdiegimo būdus ir atidžiai stebėkite visą įdiegimo procesą.
 • Tikrinti kiekvieną įdiegimo metu atsirandantį žingsnį ir ieškoti panašių tekstų „neprivaloma parsisiųsti“ arba „nepageidauju įdiegti“ įvairių naršyklės priedų, įrankių juostų arba plėtinių.
 • Įsitikinti, kad jokiu būdu nesutinkate įrašinėti jokios papildomos programinės įrangos, tik tą, kurią ir norite įsirašyti, nes kitu atveju jums bus prirašyta potencialiai nepageidaujamų programų, tokių, kaip Your Template Finder Toolbar.

Egzistuoja daug panašių į šią programų. pavyzdžiui, Total Dating Guide Toolbar, Puzzle Games Daily Toolbar, MyWeddingAdviser Toolbar ir taip toliau. Tam kad jų išvengtumėte, įdiegdami naujas programas laikykitės trijų aukščiau pateiktų taisyklių.

Kaip atsikratyti šios nepageidaujamos programos. Kokius turiu pasirinkimus?

Kad ištrinti Your Template Finder Toolbar virusą, jums gali reikėti įsidiegti anti-virusinę aplikaciją, kuri padės automatiškai pašalinti esamus virusus, ir apsaugos nuo pavojingų atakų ateityje. Po šia pastraipa rasite išsamų vartotojo vadovą kaip pašalinti šį ir panašius virusus rankiniu būdu. Tačiau prieš pradedant juo vadovautis siūlome pasidaryti sistemos atsarginę kopiją, nes jums reikės redaguoti sisteminius failus. Prieš pradedant bet kokius žingsnius primygtinai rekomenduojame padaryti pilną sistemos patikrą su viena iš rekomenduojamų antivirusinių programų.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Your Template Finder Toolbar ekrano nuotrauka
Your Template Finder Toolbar ekrano nuotrauka

Rankinis Your Template Finder Toolbar pašalinimas:

Ištrinkite Your Template Finder Toolbar iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Your Template Finder Toolbar ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Your Template Finder Toolbar ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Your Template Finder Toolbar iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Your Template Finder Toolbar bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Your Template Finder Toolbar iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Your Template Finder Toolbar ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Your Template Finder Toolbar šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Your Template Finder Toolbar iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Your Template Finder Toolbar iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Your Template Finder Toolbar iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Your Template Finder Toolbar ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Your Template Finder Toolbar šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Your Template Finder Toolbar iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Your Template Finder Toolbar ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Your Template Finder Toolbar pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Your Template Finder Toolbar iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Your Template Finder Toolbar bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Your Template Finder Toolbar pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-template-finder-toolbar.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Your Template Finder Toolbar