Sudėtingumo skalė:  
  (70/100)

“Your page will be unpublished“ Facebook viruso šalinimas (Išsamus aprašymas)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Malware

„Your page will be unpublished“ Facebook virusas siekia apgaule išvilioti jūsų prisijungimo duomenis

„Your page will be unpublished“ virusas yra naujas kibernetinio sukčiavimo būdas sparčiai plintantis socialiniame tinkle Facebook. Atpažinti šią apgavystę nėra paprasta, kadangi sukčiai sugalvojo aibę gudrybių kaip įtikinti vartotojus atskleisti savo paskyros duomenis. Visų pirma, nusikaltėliai sukuria netikrą Facebook puslapį, pavyzdžiui, „Ads-Info“, „Team Advert“, „Ads Department Social“, „Advert Indo“, „Advert Solution“ ir pan., kurie gali priminti oficialus puslapius. Nusikaltėliai perpublikuoja vartotojų ir įmonių puslapius ar juose paskelbtą informaciją ir tvirtina, kad ši paskyra bus užblokuota dėl kitų vartotojų nusiskundimų. Kelios šio viruso versijos pateikia skirtingą informaciją apie jau uždarytą arba greitai uždaromą paskyrą. Nukentėjusiems pranešama, kad jie turi kuo greičiau patvirtinti savo paskyroms informaciją ir taip išvengti jos užblokavimo. Žemiau galite matyti melagingą sukčių pateikiamą žinutę.

Your page will be unpublished!
Our system has received the following reports.
√ false name
√ fraud on your account.
√ using other people’s images and obscene images.
√ you write coarse content.
To prevent fraud, please reconfirm your Account to avoid blocking here:
☞ [phishing site]
We reserve to close your account if you are found guilty or not verified within the period that we specify. And your account will be permanently disabled.
Thanks for your understanding,
Risk Management
Facebook

Šiose apgaulingose žinutėse taip pat pateikiamos nuorodos į fiktyvius tinklalapius, kuriuose vartotojai turi įvesti prašomą informaciją. Šiuo metu „Your page will be unpublished“ virusas nedoriems kėslams naudoja šiuos domenus:

  1. hxxp://wk-setting-page.hol.es/,
  2. hxxp://pagerecoverysupport-001.esy.es/,
  3. hxxp://maintenance-adverts-inf02.esy.es/help-info.Htm,
  4. hxxp://support-recoverpage-info.esy.es/reconfirm.htm.

Internete gausu kitų apgaulingų tinklalapių, kurie apsimeta tikrais Facebook puslapiais, todėl itin svarbu išlikti budriems ir neužkibti už programišių gudrybių. Vienas pirmųjų indikatorių, kad atsidūrėte netikrame puslapyje yra keistas URL adresas. Priešingai nei apgaulingų, tikrų Facebook puslapių adresai prasideda hxxp://facebook.com. Pateikę prisijungimo duomenis netikrame tinklalapyje, jūs duodate prieigą prie savo paskyros kibernetiniams nusikaltėliams. Jeigu supratote padarę klaidą, kuo skubiau pakeiskite slaptažodį (jei dar galite) ir praneškite apie netikrą puslapį Facebook komandai. Jeigu vis dar galite prisijungti prie savo paskyros, tačiau jūsų draugai skundžiasi, kad iš jūsų profilio siunčiamos įtartinos nuorodos ar žinutės, tuomet patariame nuskenuoti kompiuterį ar/ir telefoną patikima antivirusine programa. Patariame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Tuo tarpu belieka tikėtis, kad Facebook administracijai pavyks greitai ir operatyviai pašalinti „Your page will be unpublished“ Facebook viruso įrašus iš socialinio tinklo.

„Your page will be unpublished“ Facebook virusas

Kaip galite apsisaugoti nuo šios aferos?

Visų pirma, turite būti skeptiški ir kritiškai įvertinti gautas žinutes, kuriose pranešama apie užblokuojamą puslapį. Neskubėkite patikėti kiekvienu žodžiu. Pirmiau patikrinkite informaciją, peržiūrėdami toje paskyroje pateiktą informaciją. Jeigu matote daug „patinka“ ar privačių nuotraukų albumų, kurie akivaizdžiai priklauso kitiems Facebook vartotojams, turite suprati, kad tai tikrai nėra oficiali Facebook vadovybės paskyra. Manoma, kad „Your page will be unpublished“ kūrėjai siekia pagrobti vartotojų paskyras, kad užgrobtų oficialius Facebook puslapius ir galėtų juos paversti sukčiavimo įrankiais. Tad netikėkite viskuo, ką matote socialiniuose tinkluose. Reaguokite ramiai ir pasikliaukite sveiku protu. Atskleiskite asmeninius ar prisijungimo duomenis tik tokiu atveju, jeigu esate visiškai įsitikinę duomenų apsauga. Nepamirškite, prieš įvesdami prašomą informaciją, turite patikrinti tinklalapio URL adresą ir įsitikinti, kad jis tikras.

Kaip pašalinti „Your page will be unpublished“ virusą?

Norėdami pašalinti „Your page will be unpublished“ virusą ir apsaugoti savo paskyrą, turite pranešti apie šią apgavystę Facebook administracijai ir, jeigu įmanoma, pakeisti slaptažodį. Jeigu negalite to padaryti, pradėkite paskyros atkūrimo procesą pasinaudodami „report compromised account“ forma. Pašalinę virusą ir sėkmingai atavę savo paskyrą, skirkite šiek tiek dėmesio pažinčiai su Facebook virusu ir kitomis jo versijomis. Žinios leis apsisaugoti nuo kitų panašių apgavysčių, aktyviai plintančių socialiniuose tinkluose.

 

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-page-will-be-unpublished-facebook-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie “Your page will be unpublished“ Facebook virus