“Your page will be unpublished“ Facebook viruso šalinimas (Išsamus aprašymas)

“Your page will be unpublished“ Facebook viruso pašalinimas

Kas yra „Your page will be unpublished“ Facebook virusas?

„Your page will be unpublished“ Facebook virusas siekia apgaule išvilioti jūsų prisijungimo duomenis

„Your page will be unpublished“ virusas yra naujas kibernetinio sukčiavimo būdas sparčiai plintantis socialiniame tinkle Facebook. Atpažinti šią apgavystę nėra paprasta, kadangi sukčiai sugalvojo aibę gudrybių kaip įtikinti vartotojus atskleisti savo paskyros duomenis. Visų pirma, nusikaltėliai sukuria netikrą Facebook puslapį, pavyzdžiui, „Ads-Info“, „Team Advert“, „Ads Department Social“, „Advert Indo“, „Advert Solution“ ir pan., kurie gali priminti oficialus puslapius. Nusikaltėliai perpublikuoja vartotojų ir įmonių puslapius ar juose paskelbtą informaciją ir tvirtina, kad ši paskyra bus užblokuota dėl kitų vartotojų nusiskundimų. Kelios šio viruso versijos pateikia skirtingą informaciją apie jau uždarytą arba greitai uždaromą paskyrą. Nukentėjusiems pranešama, kad jie turi kuo greičiau patvirtinti savo paskyroms informaciją ir taip išvengti jos užblokavimo. Žemiau galite matyti melagingą sukčių pateikiamą žinutę.

Your page will be unpublished!
Our system has received the following reports.
√ false name
√ fraud on your account.
√ using other people’s images and obscene images.
√ you write coarse content.
To prevent fraud, please reconfirm your Account to avoid blocking here:
☞ [phishing site]
We reserve to close your account if you are found guilty or not verified within the period that we specify. And your account will be permanently disabled.
Thanks for your understanding,
Risk Management
Facebook

Šiose apgaulingose žinutėse taip pat pateikiamos nuorodos į fiktyvius tinklalapius, kuriuose vartotojai turi įvesti prašomą informaciją. Šiuo metu „Your page will be unpublished“ virusas nedoriems kėslams naudoja šiuos domenus:

  1. hxxp://wk-setting-page.hol.es/,
  2. hxxp://pagerecoverysupport-001.esy.es/,
  3. hxxp://maintenance-adverts-inf02.esy.es/help-info.Htm,
  4. hxxp://support-recoverpage-info.esy.es/reconfirm.htm.

Internete gausu kitų apgaulingų tinklalapių, kurie apsimeta tikrais Facebook puslapiais, todėl itin svarbu išlikti budriems ir neužkibti už programišių gudrybių. Vienas pirmųjų indikatorių, kad atsidūrėte netikrame puslapyje yra keistas URL adresas. Priešingai nei apgaulingų, tikrų Facebook puslapių adresai prasideda hxxp://facebook.com. Pateikę prisijungimo duomenis netikrame tinklalapyje, jūs duodate prieigą prie savo paskyros kibernetiniams nusikaltėliams. Jeigu supratote padarę klaidą, kuo skubiau pakeiskite slaptažodį (jei dar galite) ir praneškite apie netikrą puslapį Facebook komandai. Jeigu vis dar galite prisijungti prie savo paskyros, tačiau jūsų draugai skundžiasi, kad iš jūsų profilio siunčiamos įtartinos nuorodos ar žinutės, tuomet patariame nuskenuoti kompiuterį ar/ir telefoną patikima antivirusine programa. Patariame naudoti FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Tuo tarpu belieka tikėtis, kad Facebook administracijai pavyks greitai ir operatyviai pašalinti „Your page will be unpublished“ Facebook viruso įrašus iš socialinio tinklo.

„Your page will be unpublished“ Facebook virusas

Kaip galite apsisaugoti nuo šios aferos?

Visų pirma, turite būti skeptiški ir kritiškai įvertinti gautas žinutes, kuriose pranešama apie užblokuojamą puslapį. Neskubėkite patikėti kiekvienu žodžiu. Pirmiau patikrinkite informaciją, peržiūrėdami toje paskyroje pateiktą informaciją. Jeigu matote daug „patinka“ ar privačių nuotraukų albumų, kurie akivaizdžiai priklauso kitiems Facebook vartotojams, turite suprati, kad tai tikrai nėra oficiali Facebook vadovybės paskyra. Manoma, kad „Your page will be unpublished“ kūrėjai siekia pagrobti vartotojų paskyras, kad užgrobtų oficialius Facebook puslapius ir galėtų juos paversti sukčiavimo įrankiais. Tad netikėkite viskuo, ką matote socialiniuose tinkluose. Reaguokite ramiai ir pasikliaukite sveiku protu. Atskleiskite asmeninius ar prisijungimo duomenis tik tokiu atveju, jeigu esate visiškai įsitikinę duomenų apsauga. Nepamirškite, prieš įvesdami prašomą informaciją, turite patikrinti tinklalapio URL adresą ir įsitikinti, kad jis tikras.

Kaip pašalinti „Your page will be unpublished“ virusą?

Norėdami pašalinti „Your page will be unpublished“ virusą ir apsaugoti savo paskyrą, turite pranešti apie šią apgavystę Facebook administracijai ir, jeigu įmanoma, pakeisti slaptažodį. Jeigu negalite to padaryti, pradėkite paskyros atkūrimo procesą pasinaudodami „report compromised account“ forma. Pašalinę virusą ir sėkmingai atavę savo paskyrą, skirkite šiek tiek dėmesio pažinčiai su Facebook virusu ir kitomis jo versijomis. Žinios leis apsisaugoti nuo kitų panašių apgavysčių, aktyviai plintančių socialiniuose tinkluose.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis