Sudėtingumo skalė:  
  (99/100)

Your browser has been locked šalinimas (Atnaujintos instrukcijos)

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Ransomware

„Your browser has been locked“ yra klaidinantis įspėjimas, kuris priklauso tiems patiems sukčiams, kurie yra atsakingi už daugiau nei šimto ransomware parazitų platinimą. Šis virusas veikia kaip ir ankstesni ransomware virusai, kurie blokuodavo kompiuterius ir rodydavo klaidinančius įspėjimus, atrodančius taip, tarsi jie priklausytų vienai iš Vyriausybinių pasaulio institucijų. Skirtingai nei prieš tai aprašyti virusai, ši infekcija gali paveikti ne tik Windows Operacinę Sistemą, bet taip pat ir Mac OS! Jei matote „Your browser has been locked“ pranešimą savo naršyklėje, jūs turite jį ignoruoti ir niekada nesekti jo pateiktų instrukcijų, kurios paprastai siūlo sumokėti baudą per Ukash, Paysafecard ar kitą išankstinio apmokėjimo sistemą.

Kaip aš galiu užsikrėsti „Your browser has been locked“?

„Your browser has been locked“ įspėjimas paprastai yra platinamas Trojos arklio, kuris atakuoja prastai apsaugotas sistemas per saugumo spragas. Kai tik toks virusas atsiranda kompiuterio sistemos viduje, jis pakeičia kai kuriuos kompiuterio parametrus ir pradeda savo kenkėjišką veiklą. Iš esmės, šis pavojingas ransomware parazitas pradeda rodyti savo padirbtą pranešimą kai auka atidaro naršyklę ir pradeda naršyti internete. Šis virusas gali užblokuoti bet kurią iš naršyklių, įskaitant Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Safari ir kitas. Vietoje jų, jis rodo toį perspėjimą:

Cyber Department
Federal Bureau of Investigation
All activities of this computer have been recorded
All your files are encrypted. Don’t try to unlock your computer!
(…)
To unlock your computer and to avoid other legal consequences, you are obligated to pay a release fee of $300. Payable through GreenDot MoneyPak (you have to purchase MoneyPak card, load it with $300 and enter the code).
You can buy the code at any shop or gas station. MoneyPak is available at the stores nationwide.

Prašome ignoruoti tokius pranešimus jei jie pasirodo jūsų kompiuteryje! Norėdami pašalinti „Your browser has been locked“ virusą, atlikite šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti „Your browser has been locked“?

Kai bandote pašalinti šį ar kitą ransomware parazitą, didžiausia problema tampa sistemos bloko pašalinimas. Visų pirma, jūs turėtumėte pabandyti nustatyti kompiuterio datą į ankstesnę ir tada pradėti sistemos skenavimą su anti-malware programa bei pašalinti užkrėstus failus. Jei tai nepadeda, vadovaukitės šiais žingsniais:

 1. Pimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage arba kitą programą.
 2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
 3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
 4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Your browser has been locked ekrano nuotrauka
Your browser has been locked ekrano nuotrauka

Rankinis Your browser has been locked pašalinimas:

Kaip ištrinti Your browser has been locked naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Your browser has been locked šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Your browser has been locked pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Your browser has been locked naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Your browser has been locked pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Your browser has been locked sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Your browser has been locked prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-your-browser-has-been-locked.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Your browser has been locked