Sudėtingumo skalė:  
  (100/100)

‘You steal music I lock your PC’ viruso šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

‘You steal music I lock your PC’ virus yra pavojinga programa, kuri užblokuoja kompiuterį kai tik į jį patenka. Skirtingai nuo kitų parazitų, ji nebando apgauti savo aukų rodydama padirbtą pranešimą apie kopijuoto turinio naudojimą, nelegalių failų saugojimą ar kitus pažeidimus. Vietoje to, ‘You steal music I lock your PC’ užblokuoja visą kompiuterį ir rodo didžiulį pranešimą, kuris yra sudarytas iš specialių simbolių. Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas šios programos ir jūs negalite juo naudotis, pašalinkite ‘You steal music I lock your PC’ virusą.

Kaip aš galiu užsikrėsti ‘You steal music I lock your PC’ virusu?

‘You steal music I lock your PC’ virusas plinta kaip ir ankstesni šiai kategorijai priklausantys parazitai. Norint apsisaugoti nuo šios programos, reikomenduojame vengti neteisėtų svetainių bei ignoruoti el. laiškus, kurie buvo atsiųsti jums nežinomų asmenų. Žinoma, didžiausias pavojus užsikrėsti ‘You steal music I lock your PC’ yra siunčiantis nelegalias muzikos kopijas į kompiuterį. Jei toks virusas atakavo jūsų kompiuterį, jūs galite pašalinti ‘You steal music I lock your PC’ virusą naudodamiesi žemiau pateiktomis šalinimo instrukcijomis.

Kaip pašalinti ‘You steal music I lock your PC’ virusą?

Bandydami pašalinti ‘You steal music I lock your PC’ virusą, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Paimkite kitą kompiuterį ir jį naudodami atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego arba kitą programą.
  2. Atnaujinkite ją ir perkelkite į USB atmintinę arba paprastą CD.
  3. Tuo tarpu, perkraukite užkrėstą kompiuterį saugiuoju režimu ir įdėkite USB raktą į jį.
  4. Paleiskite sistemos nuskaitymą, ištrinkite infekuotus failus ir dar kartą praskenuokite kompiuterį kai perkrausite jį.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-you-steal-music-i-lock-your-pc-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie ‘You steal music I lock your PC’ virus