Yeabd66.cc viruso šalinimas (Atnaujintos instrukcijos) - 2021 atnaujinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Rankinis Yeabd66.cc pašalinimas

Kas yra Yeabd66.cc?

Pavojai, kurie tyko naudojantis Yeabd66.cc paieškos sistema

Nėra jokių abejonių, kad Yeabd66.cc virusas yra susijęs su garsiuoju Yeabests.cc virusu, kuris taip pat yra vienas iš daugelio naršyklės užgrobėjų[1] plintančių internete. Yeabd66 naršyklės užgrobėjas užgrobia užkrėstame kompiuteryje įdegtas interneto naršykles ir pakeičia jų nustatymus. Vienas pagrindinių ir akivaizdžiausių pakeitimų – naujas naršyklės pradžios puslapis. Virusas nustato Yeabd66.cc kaip numatytąją paieškos sistemą ir šis domenas pasirodo kiekvieną kartą, kai vartotojas paleidžia naršyklę arba atidaro naują naršyklės langą. Iš pradžių nukentėjusieji gali nepastebėti nieko įtartino, kadangi tinklalapis atrodo taip pat kaip ir bet kuri kita paieškos sistema, kuri siūlo daug naudingų nuorodų į populiarius socialinius tinklus, žiūrėti vaizdo įrašus, pasitikrinti elektroninį paštą ar žaisti internetinius žaidimus. Nepaisant to, kad šios nuorodos yra visiškai saugios ir patikimos, paieškos sistema yra visiškai bevertė.

Vartotojams suvedus raktažodžius į paieškos sistemą, ji nukreipia į cse.google.com rezultatų puslapį. Yeabd66.cc virusas apgauna daugelį vartotojų, kurie mano, kad „Google Custom Search“[2] yra tas pats, kas ir įprastinė Google paieškos sistema. Tačiau pagrindinis skirtumas tarp šių paieškos sistemų yra tas, kad mūsų aptariama sistema pateikia rezultatus, kurie yra parengti remiantis surinkta informacija apie vartotoją. Kitais žodžiais tariant, Yeabd66.cc naršyklės užgrobėjas renka duomenis, kokias reklamas spaudžiate, kokius paieškos raktažodžius pastaruoju metu įvedėte, informaciją, susijusią su naršymo istorija (pvz., aplankyti tinklalapiai ir kiek laiko juose leidžiate) ir t.t. Remiantis šiais duomenimis, paieškos rezultatuose pateikiamos trečiųjų šalių nuorodos šalia įprastinių rezultatų. Jeigu vis dar abejojate ar Yeabd66.cc pašalinimas yra vertas jūsų laiko, paklauskite savęs, ar norite gauti reklaminį turinį, ar jūsų paieškos užklausas tikrai atitinkančius rezultatus? Be to, dar yra kitų svarbių nei nerimą keliančių faktų apie modifikuotus paieškos rezultatus.

Yeabd66.cc viruso pavyzdys

Trečiųjų šalių tinklalapiai, kurie yra pateikiami tarp paieškos rezultatų kaip aktualios nuorodos, gali būti labai pavojingi. Žinoma, ne visi Yeabd66.cc pateikiami rezultatai yra pavojingi, tačiau atskirti, kurios nuorodos yra patikimos, o kurios ne. Iš pažiūros pavojingos nuorodos atrodo saugios ir niekuo neišsiskiriančios iš kitų, todėl turite būti itin budrūs. Atsidūrę nežinomame ar pavojingame tinklalapyje[3] niekada nepateikite asmeninių duomenų, neįdiekite jokių programų ar jų atnaujinimų, kadangi jos taip pat gali būti pavojingos. Jeigu norite naršyti internete saugiai ir išvengti nepageidaujamo reklaminio turinio, turite pašalinti Yeabd66.cc virusą iš kompiuterio. Tai galite padaryti naudodamiesi žemiau pateiktomis instrukcijomis arba antivirusine programa ReimageIntego.

Mėgindami pašalinti naršyklės užgrobėją galite susidurti su tam tikrais sunkumais. Įprastai vartotojams nesiseka rasti Yeabd66.cc viruso kompiuteryje įdiegtų programų sąraše (Add/Remove Programs) arba jokio naršyklės plėtinio, kuris galėtų būti susijęs su juo. Jeigu taip nutiko ir jums, tuomet jūsų kompiuteris greičiausiai yra užkrėstas kita viruso versija, kuri prideda VBScript failą į Windows Management Instrumentations (WMI) direktoriją. Būtent šis failas ir trukdo jums atsikratyti naršyklės užgrobėju. Deja, jį surasti yra išties sunku, todėl mes patariame šią užduotį paskirti patikimai antivirusinei programai, kuri pajėgi tai padaryti.

Naršyklės užgrobėjo sklaidos būdai

Yeabd66.cc virusas yra į reklamos pajamas orientuota potencialiai pavojinga programa (angl. potentially unwanted program)[4], kuriai įsibrauti į kompiuterius tikrai nėra sunku. Kaip ir kitos šiai kategorijai priklausančios programos, ji plinta kaip papildomas komponentas programinės įrangos paketuose. Programa gali plisti kartu su vaizdo įrašų grotuvais, nuotraukų redagavimo programomis ir pan. Įdiegdami programas turite visada rinktis išplėstinius „Custom“ arba „Advanced“ nustatymus, kurie leidžia įsitikinti programos patikimumu ir išvysti visas papildomas aplikacijas[5]. Jeigu išvysite rekomenduojamas programas, nužymėkite jas ir taip užkirskite kelią joms patekti į kompiuterį. Jeigu tai per vėlu, tuomet skaitykite toliau ir susipažinkite su Yeabd66.cc pašalinimo būdais.

Atsikratykite Yeabd66.cc viruso keliamų problemų

Jeigu seksite žemiau pateiktomis instrukcijomis, galėsite pašalinti Yeabd66.cc gana greitai ir lengvai. Tačiau turime atkreipti dėmesį į tai, kad rankinis pašalinimas yra tinkamesnis pasirinkimas patyrusiems ir įgudusiems kompiuterių naudotojams. Jeigu negalite savęs prie tokių priskirti, tuomet rinkitės kitą variantą. Automatinis Yeabd66.cc pašalinimas yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nepasitiki savo jėgomis, bijo padaryti daugiau žalos kompiuteriui ir vertina savo laiką. Panaikinę viruso pėdsakus, nepamirškite ateityje laikytis saugumo rekomendacijų ir apsisaugoti nuo kitų kibernetinių pavojų.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Yeabd66.cc viruso pašalinimas

Ištrinkite Yeabd66.cc iš Windows sistemų

Patikrinkite kompiuterio sistemą ir įsitikinkite, ar jokios papildomos programos nebuvo įdiegtos. Jeigu tokias randate, būtinai jas pašalinkite naudodamiesi antivirusine programa arba žemiau pateiktomis instrukcijomis.

Jeigu nerandate Yeabd66.cc tarp įdiegtų programų ar naršyklės plėtinių, sekite šiais žingsniais:

 1. Atidarykite Run langą paspausdami Windows button & R key tuo pačiu metu. Įveskite wbemtest ir pasirinkite OK.
 2. Atsidariusiame Windows Management Instrumentation Tester lange paspauskite Connect… mygtuką.
 3. Namespace lauke įverskite root\subscription ir paspauskite Connect.
 4. Pasirinkimų lange raskite ir paspauskite Open Class…. Naujai pasirodžiusiame lange įveskite ActiveScriptEventConsumer ir paspauskite OK.
 5. Paspauskite Instances mygtuką pasirudžiusioje lentelėje.
 6. Pašalinkite virusą:

Pašalinkite Yeabd66.cc naršyklės užgrobėją
 

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Yeabd66.cc ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Yeabd66.cc ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Yeabd66.cc iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Yeabd66.cc bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Yeabd66.cc virusą iš Microsoft Edge

Pašalindami Yeabd66.cc virusą turite įsitikinti, kad naršyklės užgrobėjas neįdiegė jokių papildomų programų jūsų naršyklėje. Įtartini plėtiniai gali leisti virusui sugrįžti. 

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Yeabd66.cc iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Yeabd66.cc iš Mozilla Firefox (FF)

Pašalinkite visus įtartinus plėtinius, kurie gali būti susiję su Yeabd66.cc naršyklės užgrobėju.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Yeabd66.cc ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Yeabd66.cc šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Yeabd66.cc iš Google Chrome

Sutvarkykite Google Chrome naršyklę. Ištrinkite visas nepageidaujamas ir be jūsų žinios įdiegtas aplikacijas.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Yeabd66.cc ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Yeabd66.cc pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Yeabd66.cc iš Safari

Pašalinkite visus įtartinus plėtinius, pasinaudodami žemiau pateiktomis instrukcijomis.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Yeabd66.cc bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Yeabd66.cc pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Yeabd66.cc registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltiniai
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis