Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Yardood.com viruso šalinimas (Papildytas vadovas) - Spa 2017 atnaujinimas

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Pagrindiniai faktai apie Yardood.com virusą

Yardood.com virus

Jeigu Yardood peradresavimai tapo jūsų kasdienybe, jūsų kompiuteris buvo užkrėstas viruso, kuris yra žinomas kaip naršyklės užgrobėjas (angl. browser hijacker). Šiai kategorijai priskiriami virusai paprastai pakeičia visų sistemoje esančių naršyklių nustatymus, ko pasekoje naršyklės darbas pradeda strigti, o tinklalapiai kraunasi daug lėčiau nei prieš šios infekcijos pasirodymą sistemoje. Vis dėlto, didžiausia problema – vartotojų peradresavimas į nepažįstamas svetaines.

Virusas, kaip ir kitos potencialiai pavojingos programos (angl. potentially unwanted program), plinta programiniuose paketuose kaip papildomas komponentas. Sužinoti, kad virusui pavyko įsibrauti į kompiuterį yra paprasta. Atidarę naršyklę tiesiog išvysite Yardood tinklalapį kaip pradžios puslapį ar numatytąją paieškos sistemą.

Naršyklės užgrobėjas taip pat turi kelias versijas, kuriomis taikomasi į skirtingų šalių kompiuterių naudotojus: us.yardood.com, fr.yardood.com ir uk.yardood.com. Kūrėjų teigimu, ši paieškos sistema padeda surasti reikiamą informaciją kur kas greičiau ir suteikia prieigą prie populiarių tinklalapių, kurie vienareikšmiškai patenkins visus vartotojų poreikius.

Deja, šie gražūs pažadai prasilenkia su realybe. Naršyklės užgrobėjas paprasčiausiai skatina lankytis reklamuojamuose trečiųjų šalių tinklalapiuose.

Paieškos sistema pateikia modifikuotus paieškos rezultatus, tarp kurių rasite gausybę reklaminio turinio ir nuorodų į partnerių svetaines, kuriose vargiai rasite naudingos ir reikšmingos informacijos. Vis dėlto, kur kas blogiau yra tai, kad galite netyčia patekti į pavojingą tinklalapį, kuriame jūsų kompiuteris gali būti užkrėstas virusais, o jūs galite prarasti savo asmeninius duomenis.

Kaip jau minėjome anksčiau, įsibrovęs į kompiuterį Yardood.com virusas pakeičia naršyklių nustatymus bei pakeičia numatytąjį pradžios puslapį ir paieškos sistemą savo domenu. Jis taip pat gali pakoreguoti įvairias nuorodas (angl. shortcuts), Windows Registry įrašus bei įdiegti papildomas aplikacijas, kurios jį saugo ir padeda ilgiau išlikti kompiuterio sistemoje.

Visi šie pakeitimai neleidžia vartotojams atkurti ankstesnių naudojamos naršyklės nustatymų tol, kol nebus atliktas Yardood.com pašalinimas. Jeigu vis dar neįvertinote šios paieškos sistemos sukeliamų grėsmių ir vis dar svarstote, ar tikrai verta užsiimti jos pašalinimu, turime jums dar vieną argumentą.

Naršyklės užgrobėjas gali rinkti informaciją apie jus, arba kitaip tariant šnipinėti,– tai atskleidžia programos privatumo politika. Virusą domina jūsų naršymo istorija, paieškų raktažodžiai, IP adresas, internete praleistas laikas ir kita informacija. Šie duomenys reikalingi patobulinti teikiamas paslaugas, tačiau jūs niekada negalite būti tikri, kokių dar paslėptų tikslų gali turėti programos kūrėjai.

Patariame pašalinti Yardood.com kuo greičiau. Lengviausias būdas tai padaryti – įdiegti ReimageIntego ar kitą patikimą antivirusinę programą ir nuskenuoti kompiuterio sistemą.

Yardood.com virusYardood.com virusas

Kaip saugiai įdiegti naujas programas?

Yardood.com virusas platinamas kartu su kita programine įranga, kaip papildomas komponentas. Angliškai šis terminas žinomas kaip „bundling“. Šis programų plėtros būdas leidžia kūrėjams pridėti ir paslėpti savo aplikacijas kaip papildomas į programinės įrangos paketą.

Vartotojai, kurie naujų programų įdiegimui naudoja įprastinius („Recommended”, „Quick”, „Standard” ir t.t.) parametrus, įdiegia papildomas programas pagal nutylėjimą. Įdiegimo vedliai neinformuoja apie siūlomas įdiegti papildomas programas, o tiesiog jas įdiegia. Dėl šios priežasties svarbu pasirinkti išplėstinius („Advanced“ arba „Custom“) parametrus, kurie leidžia stebėti įdiegimo procesą ir koreguoti papildomų elementų įdiegimą.

Atidžiai sekdami kiekvieną žingsnį, galite išvysti papildomų programų sąrašą arba pažymėtus teiginius, kad sutinkate nustatyti yardood.com, us.yardood.com, fr.yardood.com ar uk.yardood kaip numatytąjį pradžios puslapį. Tad jeigu paskubėsite paspausti „Next“ mygtuką ir būsite neatidūs, jūs galite pražiopsoti šį žingsnį ir įsileisti naršyklės užgrobėją.

Atsikratykite Yardood.com virusu!

Naršyklės užgrobėjus verta vadinti daugiau erzinančiais, o ne pavojingais kompiuteriniais užkratais. Dėl šios priežasties galite pašalinti Yardood.com tiek automatiniu, tiek rankiniu būdu. Turime atkreipti dėmesį į tai, kad rankinis viruso panaikinimas pareikalaus daugiau laiko ir pastangų, kadangi jums teks surasti visus papildomus objektus ir aplikacijas, kurias jis galėjo įdiegti.

Turite būti itin atidūs ir pašalinti visus su virusu susijusius elementus. Jeigu negalite savęs priskirti prie įgudusių kompiuterių naudotojų, tuomet jums tinkamesnis automatinis Yardood.com pašalinimas.

Norėdami pasinaudoti šiuo metodu, turite įdiegti antivirusinę programą ir ja nuskenuoti kompiuterio sistemą. Po kelių minučių jūsų pasirinkta programa bus pašalinusi visus rastus pavojingus užkratus, o jūs galėsite atkurti užgrobtų naršyklių nustatymus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Yardood.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Yardood.com iš Windows sistemų

Yardood.com virusui įsibrovus į Windows operacinę sistemą, jūs turite surasti šį naršyklės užgrobėją ir visu su juo susijusiu komponentus taip, kaip parodyta apačioje.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Yardood.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Yardood.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Yardood.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Yardood.com iš Mac OS X sistemos

Jeigu Yardood.com naršyklės užgrobėjui pavyko įsibrauti į Mac kompiuterį, peržiūrėkite visas įdiegtas programas. Ieškokite naršyklės užgrobėjo ir visų su juo susijusių komponentų bei juos pašalinkite

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Yardood.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Yardood.com iš Internet Explorer (IE)

Peržiūrėkite Internet Explorer naršyklėje įdiegtų plėtinių sąrašą. Jeigu randate nežinomų ir neaiškių aplikacijų, pašalinkite jas kuo greičiau.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Yardood.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Yardood.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Yardood.com virusą iš Microsoft Edge

Sekite žemiau pateiktomis instrukcijomis ir pašalinkite visus įtartinus plėtinius iš Microsoft Edge naršyklės.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Yardood.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Yardood.com iš Mozilla Firefox (FF)

Peržiūrėkite plėtinių sąrašą ir paieškokite įtartinų plėtinių. Tai itin svarbi užduotis, kadangi naršyklės užgrobėjas galėjo įdiegti papildomų aplikacijų, kurios gali leisti virusui sugrįžti.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Yardood.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Yardood.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Yardood.com iš Google Chrome

Plėtinių sąraše paieškokite aplikacijų, kurios gali būti susijusios su Yardood.com virusu. Pašalinkite jas be jokių dvejonių, kadangi jos gali sukelti papildomų problemų ar leisti virusui dar kartą užgrobti Google Chrome naršyklę.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Yardood.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Yardood.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Yardood.com iš Safari

Po viruso atakos yra svarbu patikrinti Safari naršyklėje įdiegtų plėtinių sąrašą, nes naršyklės užgrobėjas galėjo įdiegti įvairių plėtinių be jūsų žinios. Jeigu randate įtartinų aplikacijų, būtinai jas panaikinkite.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Yardood.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Yardood.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-yardood-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Yardood.com virus