Sudėtingumo skalė:  
  (65/100)

Yahoo Mail redirect viruso šalinimas

| Tipas: Naršyklės įskiepiai

Yahoo Mail redirect virus (arba Yahoo Mail naršyklės peradresavimo virusas) yra pavojinga programa, kuri gali atsidurti bet kuriame kompiuteryje. Kai tik šis virusas užkrečia norimą kompiuterį, jis pasislepia giliai sistemoje ir primena apie savo egzistavimą tik tuomet, kai žmogus bando prisijungti prie savo Yahoo el. pašto. Be to, virusas gali pradėti neleisti savo aukai patekti ir į Yahoo profilį. Vietoje to, jis gali pradėti naršyklės peradresavimus į neaktyvų Google puslapį arba kokią nors kitą nežinomą svetainę. Daugeliu atvejų, šie nepatogumai pasireiškia visose interneto naršyklėse, įskaitant Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome ir kt. Yahoo Mail redirect virus taip pat gali pakeisti pradžios puslapį (angl. start page) arba numatytąjį paieškos puslapį (angl. default search engine). Jeigu jūs pastebėjote bet kurį iš šių pakeitimų, mes rekomenduojame patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti Yahoo Mail redirect virus iš jo.

KAIP AŠ GALIU UŽSIKRĖSTI Yahoo Mail redirect virusu?

Siekiant išvengti tokių virusų kaip Yahoo Mail redirect virus, jums reikia atsargiai naršyti Internete. Tai reiškia, kad jūs turite vengti nelegalių svetainių, nesinaudoti nelegaliomis programomis ir vengti jums nežinomų siuntėjų atsiųstų el. laiškų. Be to, šis virusas taip pat gali pasirodyti jūsų kompiuteryje jei jis buvo užkrėstas kokios nors kitos pavojingos programos, tokios kaip ‘rogue anti-spyware’ arba ‘ransomware’ priskiriamos programos. Kai tik Yahoo Mail redirect virus užkrečia sistemą, jis pakeičia kai kuriuos sistemos nustatymus ir pradeda naršyklės peradresavimus į nežinomas svetaines, pradeda lėtinti kompiuterio darbą ar sukelia kitas pavojingas veiklas. Jei jūs negalite prisijungti prie savo Yahoo Mail, turėtumėte kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su patikima apsaugos programa. 

KAIP PAŠALINTI Yahoo Mail redirect virus?

Jei manote, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas su Yahoo Mail redirect viruso, turėtumėte kuo skubiau patikrinti kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti šias programas:

1. SpyHunter 5Combo Cleaner
2. Reimage Reimage Cleaner
3. Malwarebytes

Po to atlikite šiuos veiksmus:

1. Patikrinkite Host failo nustatymus:

Host failas yra C: \ Windows \ System32 \ drivers \ etc \ hosts, kur „Windows“ yra jūsų „Windows“ diegimo katalogas. Windows 7/Vista, turėtumėte atidaryti savo hosts failą su administratoriaus teisėmis.

Atkreipkite dėmesį į eilutes ir IP: jei matote daugiau, ištrinkite juos, ypač jei jie perrašyti „Google“ ar „Microsoft“ subdomenai.

2: Patikrinkite Domain Name Server (DNS) nustatymus:

1) Eikite Control Panel-> Network Connections -> pasirinkite Local Area Connection -> Properties.

2) Pamatysite naują langą, jame pasirinkite Internet Protocol (TCP/IP) ir spustelėkite Properties

3) Pamatysite naują langą. Spustelėkite Obtain an IP address automatically ir Obtain DNS server address automatically. Galiausiai, spustelėkite OK.

3: Patikrinkite savo Proxy setingus:

Internet Explorer:

 1) Atidarykite IE, tuomet eikite Tools ->Internet Options, spustelekite Connections -> Local Area Network (LAN) Settings:

2) Atžymėkite viską arba įveskite parametrus, kurie buvo pateikti sistemos administratorius ir paspauskite OK.

Mozilla Firefox:

 1) Užkraukite Mozilla Firefox, eikite Tools ->Options, spustelėkite Advanced ir atidarykite Network tab. Spauskite Settings mygtuką.

2) Pasirinkite No proxy arba įveskite parametrus, atsižvelgiant į sistemos administratoriaus nurodymus ir paspauskite OK.

5 žingsnis: Patikrinkite Internet Explorer add-ons:

1) Užkraukite IE, pasirinkite Tools->Manage Addons
2) Ištrinkite visus ad-ons, tai kas atrodo šlamštas / nežinoma.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-yahoo-mail-redirect-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Yahoo Mail redirect virus