YAC šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Lie 2017 atnaujinimas

YAC pašalinimas

Kas yra YAC?

Kas yra YAC?

YAC

YAC – tai nepatikima programinė įranga, skirta kompiuterio apsaugai. Ši programa priklauso Elex do Brasil Participações Ltda Technology Inc kompanijai ir taip pat gali būti aptinkama kaip Yet Another Cleaner. Nepaisant to, kad ji tikrai neatrodo pavojinga, ji jau sukėlė daugybę diskusijų internete. Mes taip pat negalime teigti, kad ši programa yra pavojinga, tačiau vargu ar ji yra pajėgi aptikti virusus jūsų kompiuteryje.

Be to, būtina paminėti, kad ji garsėja ne tik legalia ir patikima veikla. Vos tik įsirašę šią programą, greičiausiai pastebėsite, kad jos neįmanoma pašalinti rankiniu būdu ir jums gali prireikti kitos antivirusinės programos pagalbos. Be to, panašu, kad ši nepatikima programa dažniausiai plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis, todėl būtina stebėti visų nemokamų programų įrašymo procesą.

Priešingu atveju galite pastebėti, kad jūsų naršyklę užgrobė MyPC backup, Search.yac.mx, isafe ar kita potencialiai nepageidaujama programa. Tokios programos gali pakeisti daugybę sistemos nustatymų bei pradėti inicijuoti nepageidaujamą veiklą. Pavyzdžiui, jos gali sukelti naršyklės peradresavimus, sistemos sulėtėjimus, pradėti rodyti nepatikimus pranešimus ir taip toliau.

Deje, bet tai dar ne viskas, ką reikėtų žinoti apie šią programą. Patikrinus licencinę vartotojo sutartį, radome klaidinančios informacijos, kuri teigia, kad YAC bendradarbiauja su kitomis antivirusinėmis programomis: „Affiliation with anti-spyware and anti-malware companies: Malwarebytes (Malwarebytes Antimalware), PC Tools (Spyware Doctor), Enigma Software (SpyHunter 4), SUPERantispyware (Superantispyware), SurfRight B.V. (Hitman Pro).“

Tikriausiai šių antivirusinių programų kūrėjai nė nenumano apie tariamus ryšius su YAC. Todėl jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį nuo visokiausių virusų, jūs turėtumėte pasirinkti vieną iš patikimų antivirusinių programų ir pašalinti Yet Another Cleaner virusą iš savo kompiuterio. Lengviausias būdas tai padaryti – tai įsirašyti FortectIntego.

YAC

Kaip YAC gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir bet kurią kitą programą, sukurtą siekiant pagerinti kompiuterio apsaugą, Yet Another Cleaner galima parsisiųsti iš oficialios svetainės ar kitų svetainių, tokių kaip Softpedia ar Cnet. Nepaisant to, turėtumėte būti labai atsargūs įsirašant nemokamas programas, nes ši nepatikima, kompiuterio apsaugai skirta programa, gali patekti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis nemokamomis programomis.

Būtina paminėti, kad ji taip pat gali parsiųsti Search.yac.mx naršyklės virusą, kuris gali bandyti pakeisti nustatymus jūsų kompiuteryje ir gali bandyti peradresuoti jūsų naršyklę į nepatikimas svetaines, rodyti erzinančias reklamas ir inicijuoti kitą erzinančią veiklą. Apibendrinant norime paminėti, kad nepaisant to, kad Yet Another Cleaner nėra laikoma kenkėjiška programa, taip pat niekas negali patikinti, kad ji yra patikimas įrankis, pagerinsiantis jūsų kompiuterio funkcionalumą. Jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį nuo virusų, turėtumėte pasikliauti patikima antivirusine programa.

Kaip pašalinti YAC virusą?

Jeigu manote, kad YAC žinutės ir pranešimai yra beverčiai, turėtumėte negaišti laiko ir kuo greičiau pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Šiam tikslui, sekite žemiau esančius nurodymus:

Windows 7 / Vista / XP

  1. Spustelėkite 'Start' → Control Panel → Programs and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs)
  2. Suraskite Yet Another Cleaner, PC Backup, YAC Search, iSafe ar net kurią kitą nesenai įrašytą nepatikimą programą.
  3. Spustelėkite 'Uninstall' ir po to OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Windows 8

  1. Jeigu esate Windows 8 vartotojas, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apatiniame kairiajame ekrano kampe. Vos tik Quick Access meniu pasirodo jūsų ekrane, apsirinkite Control Panel ir pašalinkite Uninstall a Program.
  2. Suraskite Yet Another Cleaner, PC Backup, YAC Search, iSafe ar net kurią kitą nesenai įrašytą nepatikimą programą.
  3. Pašalinkite jas ir spustelėkite OK mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis