Sudėtingumo skalė:  
  (39/100)

YAC šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Lie 2017 atnaujinimas

parašė Olivija Moreli - -   Yet Another Cleaner | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Kas yra YAC?

YAC

YAC – tai nepatikima programinė įranga, skirta kompiuterio apsaugai. Ši programa priklauso Elex do Brasil Participações Ltda Technology Inc kompanijai ir taip pat gali būti aptinkama kaip Yet Another Cleaner. Nepaisant to, kad ji tikrai neatrodo pavojinga, ji jau sukėlė daugybę diskusijų internete. Mes taip pat negalime teigti, kad ši programa yra pavojinga, tačiau vargu ar ji yra pajėgi aptikti virusus jūsų kompiuteryje.

Be to, būtina paminėti, kad ji garsėja ne tik legalia ir patikima veikla. Vos tik įsirašę šią programą, greičiausiai pastebėsite, kad jos neįmanoma pašalinti rankiniu būdu ir jums gali prireikti kitos antivirusinės programos pagalbos. Be to, panašu, kad ši nepatikima programa dažniausiai plinta kartu su kitomis nemokamomis programomis, todėl būtina stebėti visų nemokamų programų įrašymo procesą.

Priešingu atveju galite pastebėti, kad jūsų naršyklę užgrobė MyPC backup, Search.yac.mx, isafe ar kita potencialiai nepageidaujama programa. Tokios programos gali pakeisti daugybę sistemos nustatymų bei pradėti inicijuoti nepageidaujamą veiklą. Pavyzdžiui, jos gali sukelti naršyklės peradresavimus, sistemos sulėtėjimus, pradėti rodyti nepatikimus pranešimus ir taip toliau.

Deje, bet tai dar ne viskas, ką reikėtų žinoti apie šią programą. Patikrinus licencinę vartotojo sutartį, radome klaidinančios informacijos, kuri teigia, kad YAC bendradarbiauja su kitomis antivirusinėmis programomis: „Affiliation with anti-spyware and anti-malware companies: Malwarebytes (Malwarebytes Antimalware), PC Tools (STOPzilla), Enigma Software (SpyHunter 4), SUPERantispyware (Superantispyware), SurfRight B.V. (Hitman Pro).“

Tikriausiai šių antivirusinių programų kūrėjai nė nenumano apie tariamus ryšius su YAC. Todėl jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį nuo visokiausių virusų, jūs turėtumėte pasirinkti vieną iš patikimų antivirusinių programų ir pašalinti Yet Another Cleaner virusą iš savo kompiuterio. Lengviausias būdas tai padaryti – tai įsirašyti Reimage Reimage Cleaner Intego.

YACYAC

Kaip YAC gali užkrėsti mano kompiuterį?

Kaip ir bet kurią kitą programą, sukurtą siekiant pagerinti kompiuterio apsaugą, Yet Another Cleaner galima parsisiųsti iš oficialios svetainės ar kitų svetainių, tokių kaip Softpedia ar Cnet. Nepaisant to, turėtumėte būti labai atsargūs įsirašant nemokamas programas, nes ši nepatikima, kompiuterio apsaugai skirta programa, gali patekti į jūsų kompiuterį kartu su kitomis nemokamomis programomis.

Būtina paminėti, kad ji taip pat gali parsiųsti Search.yac.mx naršyklės virusą, kuris gali bandyti pakeisti nustatymus jūsų kompiuteryje ir gali bandyti peradresuoti jūsų naršyklę į nepatikimas svetaines, rodyti erzinančias reklamas ir inicijuoti kitą erzinančią veiklą. Apibendrinant norime paminėti, kad nepaisant to, kad Yet Another Cleaner nėra laikoma kenkėjiška programa, taip pat niekas negali patikinti, kad ji yra patikimas įrankis, pagerinsiantis jūsų kompiuterio funkcionalumą. Jeigu norite apsaugoti savo kompiuterį nuo virusų, turėtumėte pasikliauti patikima antivirusine programa.

Kaip pašalinti YAC virusą?

Jeigu manote, kad YAC žinutės ir pranešimai yra beverčiai, turėtumėte negaišti laiko ir kuo greičiau pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Šiam tikslui, sekite žemiau esančius nurodymus:

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite 'Start' → Control Panel → Programs and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spustelėkite Add/Remove Programs)
 2. Suraskite Yet Another Cleaner, PC Backup, YAC Search, iSafe ar net kurią kitą nesenai įrašytą nepatikimą programą.
 3. Spustelėkite 'Uninstall' ir po to OK tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Windows 8

 1. Jeigu esate Windows 8 vartotojas, tada dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite apatiniame kairiajame ekrano kampe. Vos tik Quick Access meniu pasirodo jūsų ekrane, apsirinkite Control Panel ir pašalinkite Uninstall a Program.
 2. Suraskite Yet Another Cleaner, PC Backup, YAC Search, iSafe ar net kurią kitą nesenai įrašytą nepatikimą programą.
 3. Pašalinkite jas ir spustelėkite OK mygtuką, kad išsaugotumėte pakeitimus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-yac.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


 1. Arnis sako:
  7 gruodžio, 2015 at 4:38 pm

  aciu. Turejau yac, ir atrode patikima. Ne, pamaciau, lagina internetas. Net google neatsidqro. Su spyhunter istryniau yac ir internetas veikia! Paskui vel planavau siustis, kol neaptikau sito straipsnio. Aciu!!!!

Jūsų nuomonė apie YAC