Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

XFinity. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware
12

XFinity yra naršyklės plėtinys, kuris turėtų padėti jums greičiau prisijungti prie savo elektroninio pašto, balso pašto, xfinity TV ir kitų funkcijų. Jos autorius yra Comcast, todėl nėra abejonių, kad ši programa nėra susijusi su virusais. Vis dėl to, daugelis žmonių skundžiasi XFinity įrankių juosta ir vadina ją virusu. Dažniausiai, jie teigia, kad ji netikėtai pasirodė jų kompiuteriuose ir kad ji sukelia erzinančius peradresavimus į nežinomas svetaines. Be to, xfinity puslapis gali pasirodyti vietoje jūsų pradžios puslapio (angl. start page) ir pagrindinio paieškos puslapio (angl. default search engine)! Jei jūs  esate vienas iš tų žmonių, kurie atsitiktinai aptiko XFinity savo kompiuteryje, turėtumėte kuo skubiau pašalinti šią programą iš jo. Priešingu atveju, jūs galite aptikti jame daug pavojingesnių programų.

Kaip XFinity įrankių juosta atsiranda kompiuteryje?

Tais retais atvejais, kai XFinity įrankių juosta suranda kelią į vartotojo kompiuterį be jo leidimo, ji patenka į kompiuterius kaip nemokamas kokios nors programos priedas. Iš tiesų, vartotojas gali nuspręsti, ar jis nori įdiegti šią programą ar ne – jam tereikia kruopščiai sekti norimos programos įrašymo į kompiuterį procesą ir nuimti varnelę, kuri sutinka su XFinity atsisiuntimu.

Kaip ištrini XFinity įrankių juostą?

Ši programa nėra priskiriama virusams, todėl nėra reikalo tikrinti kompiuterio su antivirusine. Tačiau, jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali būti virusų, paleiskite ReimageSiekiant pašalinti XFinity Toolbar, sekite šiomis instrukcijomis:

Paspauskite „Start“ -> ‘Control Panel’ arba ‘Uninstall a Program’ -> dukart paspauskite ‘Add/Remove Programs’ ar ‘Programs and Features’. Suraskite XFinity Toolbar ir visas su ja susijusias programas, ir spauskite „Pašalinti“.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą XFinity šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
XFinity pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xfinity-toolbar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  • Pingback: Kaip ištrinti Comcast.net()