XFinity šalinimas

XFinity pašalinimas

Kas yra XFinity?

XFinity yra naršyklės plėtinys, kuris turėtų padėti jums greičiau prisijungti prie savo elektroninio pašto, balso pašto, xfinity TV ir kitų funkcijų. Jos autorius yra Comcast, todėl nėra abejonių, kad ši programa nėra susijusi su virusais. Vis dėl to, daugelis žmonių skundžiasi XFinity įrankių juosta ir vadina ją virusu. Dažniausiai, jie teigia, kad ji netikėtai pasirodė jų kompiuteriuose ir kad ji sukelia erzinančius peradresavimus į nežinomas svetaines. Be to, xfinity puslapis gali pasirodyti vietoje jūsų pradžios puslapio (angl. start page) ir pagrindinio paieškos puslapio (angl. default search engine)! Jei jūs esate vienas iš tų žmonių, kurie atsitiktinai aptiko XFinity savo kompiuteryje, turėtumėte kuo skubiau pašalinti šią programą iš jo. Priešingu atveju, jūs galite aptikti jame daug pavojingesnių programų.

Kaip XFinity įrankių juosta atsiranda kompiuteryje?

Tais retais atvejais, kai XFinity įrankių juosta suranda kelią į vartotojo kompiuterį be jo leidimo, ji patenka į kompiuterius kaip nemokamas kokios nors programos priedas. Iš tiesų, vartotojas gali nuspręsti, ar jis nori įdiegti šią programą ar ne – jam tereikia kruopščiai sekti norimos programos įrašymo į kompiuterį procesą ir nuimti varnelę, kuri sutinka su XFinity atsisiuntimu.

Kaip ištrini XFinity įrankių juostą?

Ši programa nėra priskiriama virusams, todėl nėra reikalo tikrinti kompiuterio su antivirusine. Tačiau, jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali būti virusų, paleiskite FortectIntego. Siekiant pašalinti XFinity Toolbar, sekite šiomis instrukcijomis:

Paspauskite „Start“ -> ‘Control Panel’ arba ‘Uninstall a Program’ -> dukart paspauskite ‘Add/Remove Programs’ ar ‘Programs and Features’. Suraskite XFinity Toolbar ir visas su ja susijusias programas, ir spauskite „Pašalinti“.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis