Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

XFinity šalinimas

| Tipas: Malware

XFinity yra naršyklės plėtinys, kuris turėtų padėti jums greičiau prisijungti prie savo elektroninio pašto, balso pašto, xfinity TV ir kitų funkcijų. Jos autorius yra Comcast, todėl nėra abejonių, kad ši programa nėra susijusi su virusais. Vis dėl to, daugelis žmonių skundžiasi XFinity įrankių juosta ir vadina ją virusu. Dažniausiai, jie teigia, kad ji netikėtai pasirodė jų kompiuteriuose ir kad ji sukelia erzinančius peradresavimus į nežinomas svetaines. Be to, xfinity puslapis gali pasirodyti vietoje jūsų pradžios puslapio (angl. start page) ir pagrindinio paieškos puslapio (angl. default search engine)! Jei jūs  esate vienas iš tų žmonių, kurie atsitiktinai aptiko XFinity savo kompiuteryje, turėtumėte kuo skubiau pašalinti šią programą iš jo. Priešingu atveju, jūs galite aptikti jame daug pavojingesnių programų.

Kaip XFinity įrankių juosta atsiranda kompiuteryje?

Tais retais atvejais, kai XFinity įrankių juosta suranda kelią į vartotojo kompiuterį be jo leidimo, ji patenka į kompiuterius kaip nemokamas kokios nors programos priedas. Iš tiesų, vartotojas gali nuspręsti, ar jis nori įdiegti šią programą ar ne – jam tereikia kruopščiai sekti norimos programos įrašymo į kompiuterį procesą ir nuimti varnelę, kuri sutinka su XFinity atsisiuntimu.

Kaip ištrini XFinity įrankių juostą?

Ši programa nėra priskiriama virusams, todėl nėra reikalo tikrinti kompiuterio su antivirusine. Tačiau, jei manote, kad jūsų kompiuteryje gali būti virusų, paleiskite Reimage Reimage Cleaner IntegoSiekiant pašalinti XFinity Toolbar, sekite šiomis instrukcijomis:

Paspauskite „Start“ -> ‘Control Panel’ arba ‘Uninstall a Program’ -> dukart paspauskite ‘Add/Remove Programs’ ar ‘Programs and Features’. Suraskite XFinity Toolbar ir visas su ja susijusias programas, ir spauskite „Pašalinti“.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-xfinity-toolbar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Kaip ištrinti Comcast.net sako:
    28 sausio, 2014 at 11:09 am

    […] programų atsisiuntimą ir nuimkite visas varneles, kurios sako, kad jūs sutinkate atsisiųsti Xfinity įrankių juostą, nustatyti comcast.net vietoje jūsų pagrindinio puslapio ir pan. Jei praleidote […]

Jūsų nuomonė apie XFinity