Kas yra wuauclt.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

wuauclt.exe

Wuauclt.exe yra teisėtas Windows procesas, kuris taip pat gali būti vadinamas „Windows Update AutoUpdate Client“, „Automatic Updates“ arba „Windows Update Automatic Updates“. Kaip rodo šio failo pavadinimas, jis veikia sistemos viduje tam, kad tikrintų Microsoft.com svetainę ir surastų naujausius šiai kompanijai priklausančių firmų atnaujinimus. Wuauclt.exe yra C:\Windows\System32 aplanke, bet jūs taip pat galite rasti šį failą Task Manager. Mes tikrai nerekomenduojame sustabdyti Wuauclt.exe ar pašalinti šio failo iš sistemos.

DĖMESIO!

Virusų ir kitokių pavojingų programų kūrėjai, siekdami paslėpti savo virusus ir nutolinti jų pašalinimą iš sistemos, vadina juos legalių failų vardais. Taigi, Wuauclt.exe taip pat gali būti tam panaudotas. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra saugus, patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Mes tam rekomenduojame naudoti RegCure Pro.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-wuauclt-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink