Kas yra wuauclt.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Wuauclt.exe yra teisėtas Windows procesas, kuris taip pat gali būti vadinamas „Windows Update AutoUpdate Client“, „Automatic Updates“ arba „Windows Update Automatic Updates“. Kaip rodo šio failo pavadinimas, jis veikia sistemos viduje tam, kad tikrintų Microsoft.com svetainę ir surastų naujausius šiai kompanijai priklausančių firmų atnaujinimus. Wuauclt.exe yra C:\Windows\System32 aplanke, bet jūs taip pat galite rasti šį failą Task Manager. Mes tikrai nerekomenduojame sustabdyti Wuauclt.exe ar pašalinti šio failo iš sistemos.

DĖMESIO!

Virusų ir kitokių pavojingų programų kūrėjai, siekdami paslėpti savo virusus ir nutolinti jų pašalinimą iš sistemos, vadina juos legalių failų vardais. Taigi, Wuauclt.exe taip pat gali būti tam panaudotas. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra saugus, patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Mes tam rekomenduojame naudoti RegCure Pro.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink