Kas yra wuauclt.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

wuauclt.exe

Wuauclt.exe yra teisėtas Windows procesas, kuris taip pat gali būti vadinamas „Windows Update AutoUpdate Client“, „Automatic Updates“ arba „Windows Update Automatic Updates“. Kaip rodo šio failo pavadinimas, jis veikia sistemos viduje tam, kad tikrintų Microsoft.com svetainę ir surastų naujausius šiai kompanijai priklausančių firmų atnaujinimus. Wuauclt.exe yra C:\Windows\System32 aplanke, bet jūs taip pat galite rasti šį failą Task Manager. Mes tikrai nerekomenduojame sustabdyti Wuauclt.exe ar pašalinti šio failo iš sistemos.

DĖMESIO!

Virusų ir kitokių pavojingų programų kūrėjai, siekdami paslėpti savo virusus ir nutolinti jų pašalinimą iš sistemos, vadina juos legalių failų vardais. Taigi, Wuauclt.exe taip pat gali būti tam panaudotas. Norėdami įsitikinti, kad jūsų kompiuteris yra saugus, patikrinkite jį su patikima antivirusine programa. Mes tam rekomenduojame naudoti RegCure Pro.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Malwarebytes
Hitman Pro
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-wuauclt-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink