Sudėtingumo skalė:  
  (27/100)

Winvmx Client viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Nemokamos instrukcijos

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

Svarbi informacija apie klastingąjį „Winvmx Client“ virusą

Pagrindinė skiriamoji Winvmx Client užkrato savybė – gebėjimas slapta patekti į operacinę sistemą bei sėkmingai maskuoti savo veiklą. Pradėjęs veikti, užkratas pakeičia naršyklės nustatymus bei pakeičia esamą paieškos svetainę į modifikuotą „Chrome“ naršyklės versiją, leidžiančią naudotis slaptomis funkcijomis. Jei ignoruosite šį virusą, po kurio laiko pamatysite kitus itin erzinančius bruožus. Įskaitant šio dar nepakankamai ištyrinėto viruso pagrindinis savybes, apstu samprotavimų, kaip užkratas gali neigiamai paveikti operacinę sistemą. Laimei, yra ganėtinai paprastų būdų kaip aptikti šio užkrato pėdsakus ir taip jį nukenksminti. Tuo metu, kol Winvmx Client virusas veiks, Užduočių tvarkyklėje galite aptikti veikiančius šiuos procesus: vmxclient.exe ar svcvmx.exe, pavadinimu „Winvmx Client (32-bit)“. Tuo metu tikėtina, kad jūsų antivirusinė programa praneš apie šią potencialiai nepageidaujamą programą ir paragins, kuo greičiau ją pašalinti. Tai galite sėkmingai padaryti su Reimage Reimage Cleaner Intego ar Malwarebytes.

Infekcijos metu užkratas jus perregistruos į mažai žinomas svetaines, kuriose reklamuojami pornografinio arba atvirkščiai su gyvūnais susiję linksminančio pobūdžio vaizdo įrašai, reklaminiai pranešimai bei kt. Taip pat šis užkratas pateikia siūlymus įsidiegti mažai populiarias virusų šalinimo programas. Nesusigundykite įsirašyti jų, nes galite žymiai pakenkti operacinei sistemą, o ne ją paspartinti. Siūlomos programos bei tinklalapiai gali taip pat netinkamai saugoti jūsų asmeninę informaciją, bei dalintis duomenimis, atskleidžiančius jūsų naršymo įpročius, su trečiosiomis šalimis. Dėl Winvmx Client viruso veiklos, gali ženkliai sulėtėti kompiuterio informacijos apdorojimo pajėgumas. Dėl to, kasdien naudojamos programos gali ilgai neatsiverti. Dėl šių priežasčių rekomenduojame kuo greičiau pašalinti virusą.

Winvmx Client viruso pavyzdysDažniau tikrinkite esamus procesus Užduočių tvarkyklėje, tam, kad aptiktumėte tokius virusus kaip Winvmx Client. Jei negalite užbaigti šio užkrato proceso pasirinkę „Išjungti komandą“ Užduočių tvarkyklėje, pasinaudokite mūsų siūlomomis instrukcijomis.

Kaip išvengti šio užkrato?

Winvmx Client virusas – tai vienas iš agresyvesnių būdų pasipelnyti internete. Nors pats veikimas gali atrodyti sudėtingas, tačiau jis patenka į įrenginį gan paprastu būdu. Kitaip tariant, nustebsite sužinoję, kad šią nepageidaujamą programą įrašėte patys. „Kaip tai įvyko?“ paklausite jūs. Dažnai tokios programos yra pridedamos prie populiarių nemokamų programų. Dėl paplitusios tendencijos greitai įrašinėti programas, neatkreipiant dėmesio į įrašymo vedlio smulkmenas – dažna vartotojų klaida. Jei neseniai įsirašinėjote video redagavimo ar kitą panašią programą, nepastebėjote papildomų varnele pažymėtų priedų. Svarbu juos atžymėti prieš paspaudžiant „Įrašyti“. Nesvarbu iš kokio šaltinio siunčiatės programas, rinkitės „Specialųjį“ (angl. „Custom“ arba „Advanced“) būdą. Tokiu būdu išvengsite tokių kaip Winvmx Client virusų.

Kaip tinkamai pašalinti užkratą nepažeidus operacinės sistemos?

Nors šis užkratas yra priskiriamas reklaminių programų kategorijai, vartotojams gali kilti abejonių dėl tinkamo Winvmx Client šalinimo. Todėl siūlome įsidiegti virusų šalinimo programą. Ją atnaujinkite ir pradėkite skenavimą. Ji aptiks pagrindinius bei susijusius su nepageidaujama programa failus bei juos pašalins. Pašalinus šio užkrato duoemnis bei vykdomąsias rinkmenas, tikėtina, kad pagreitės jūsų įrenginio procesai. Taip pat įprasto „Winvmx Client“ viruso šalinimo instrukcijos taip pat pravers. Ne jei naudojatės automatinėmis priemonėmis, rekomenduotina atkurti naršyklės gamyklinius parametrus. Platesnė informacija pateikiama žemiau.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Winvmx Client viruso pašalinimas:

Kaip ištrinti Winvmx Client naudojant Safe Mode with Networking

Jei norite paleisti antivirusinę programą, bet ekrane pasirodo „Programa yra naudojama. Uždarykite kitus langus. Bandykite dar kartą“ ar panašūs keisti pranešimai, pasinaudokite žemiau pateiktomis instrukcijomis tam, kad atgautumėte prieigą prie esminių sįrenginio funkcijų ir galėtumėte tęsti Winvmx Client šalinimą.

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Winvmx Client šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Winvmx Client pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Winvmx Client naudojant System Restore

Sistemos atkūrimas – kita alternatyva atgauti prieigą prie visų funkcijų./GI]

[GI=data-recovery]

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Winvmx Client pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Winvmx Client sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Winvmx Client prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-winvmx-client-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Winvmx Client virus