Winvmx Client viruso šalinimas (Viruso pašalinimo instrukcijos) - Nemokamos instrukcijos

Winvmx Client viruso pašalinimas

Kas yra Winvmx Client virusas?

Svarbi informacija apie klastingąjį „Winvmx Client“ virusą

Pagrindinė skiriamoji Winvmx Client užkrato savybė – gebėjimas slapta patekti į operacinę sistemą bei sėkmingai maskuoti savo veiklą. Pradėjęs veikti, užkratas pakeičia naršyklės nustatymus bei pakeičia esamą paieškos svetainę į modifikuotą „Chrome“ naršyklės versiją, leidžiančią naudotis slaptomis funkcijomis. Jei ignoruosite šį virusą, po kurio laiko pamatysite kitus itin erzinančius bruožus. Įskaitant šio dar nepakankamai ištyrinėto viruso pagrindinis savybes, apstu samprotavimų, kaip užkratas gali neigiamai paveikti operacinę sistemą. Laimei, yra ganėtinai paprastų būdų kaip aptikti šio užkrato pėdsakus ir taip jį nukenksminti. Tuo metu, kol Winvmx Client virusas veiks, Užduočių tvarkyklėje galite aptikti veikiančius šiuos procesus: vmxclient.exe ar svcvmx.exe, pavadinimu „Winvmx Client (32-bit)“. Tuo metu tikėtina, kad jūsų antivirusinė programa praneš apie šią potencialiai nepageidaujamą programą ir paragins, kuo greičiau ją pašalinti. Tai galite sėkmingai padaryti su FortectIntego ar Malwarebytes.

Infekcijos metu užkratas jus perregistruos į mažai žinomas svetaines, kuriose reklamuojami pornografinio arba atvirkščiai su gyvūnais susiję linksminančio pobūdžio vaizdo įrašai, reklaminiai pranešimai bei kt. Taip pat šis užkratas pateikia siūlymus įsidiegti mažai populiarias virusų šalinimo programas. Nesusigundykite įsirašyti jų, nes galite žymiai pakenkti operacinei sistemą, o ne ją paspartinti. Siūlomos programos bei tinklalapiai gali taip pat netinkamai saugoti jūsų asmeninę informaciją, bei dalintis duomenimis, atskleidžiančius jūsų naršymo įpročius, su trečiosiomis šalimis. Dėl Winvmx Client viruso veiklos, gali ženkliai sulėtėti kompiuterio informacijos apdorojimo pajėgumas. Dėl to, kasdien naudojamos programos gali ilgai neatsiverti. Dėl šių priežasčių rekomenduojame kuo greičiau pašalinti virusą.

Winvmx Client viruso pavyzdysDažniau tikrinkite esamus procesus Užduočių tvarkyklėje, tam, kad aptiktumėte tokius virusus kaip Winvmx Client. Jei negalite užbaigti šio užkrato proceso pasirinkę „Išjungti komandą“ Užduočių tvarkyklėje, pasinaudokite mūsų siūlomomis instrukcijomis.

Kaip išvengti šio užkrato?

Winvmx Client virusas – tai vienas iš agresyvesnių būdų pasipelnyti internete. Nors pats veikimas gali atrodyti sudėtingas, tačiau jis patenka į įrenginį gan paprastu būdu. Kitaip tariant, nustebsite sužinoję, kad šią nepageidaujamą programą įrašėte patys. „Kaip tai įvyko?“ paklausite jūs. Dažnai tokios programos yra pridedamos prie populiarių nemokamų programų. Dėl paplitusios tendencijos greitai įrašinėti programas, neatkreipiant dėmesio į įrašymo vedlio smulkmenas – dažna vartotojų klaida. Jei neseniai įsirašinėjote video redagavimo ar kitą panašią programą, nepastebėjote papildomų varnele pažymėtų priedų. Svarbu juos atžymėti prieš paspaudžiant „Įrašyti“. Nesvarbu iš kokio šaltinio siunčiatės programas, rinkitės „Specialųjį“ (angl. „Custom“ arba „Advanced“) būdą. Tokiu būdu išvengsite tokių kaip Winvmx Client virusų.

Kaip tinkamai pašalinti užkratą nepažeidus operacinės sistemos?

Nors šis užkratas yra priskiriamas reklaminių programų kategorijai, vartotojams gali kilti abejonių dėl tinkamo Winvmx Client šalinimo. Todėl siūlome įsidiegti virusų šalinimo programą. Ją atnaujinkite ir pradėkite skenavimą. Ji aptiks pagrindinius bei susijusius su nepageidaujama programa failus bei juos pašalins. Pašalinus šio užkrato duoemnis bei vykdomąsias rinkmenas, tikėtina, kad pagreitės jūsų įrenginio procesai. Taip pat įprasto „Winvmx Client“ viruso šalinimo instrukcijos taip pat pravers. Ne jei naudojatės automatinėmis priemonėmis, rekomenduotina atkurti naršyklės gamyklinius parametrus. Platesnė informacija pateikiama žemiau.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Winvmx Client viruso pašalinimas

Rankinis Winvmx Client pašalinimas saugiajame režime

Jei norite paleisti antivirusinę programą, bet ekrane pasirodo „Programa yra naudojama. Uždarykite kitus langus. Bandykite dar kartą“ ar panašūs keisti pranešimai, pasinaudokite žemiau pateiktomis instrukcijomis tam, kad atgautumėte prieigą prie esminių sįrenginio funkcijų ir galėtumėte tęsti Winvmx Client šalinimą.

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Kaip ištrinti Winvmx Client naudojant System Restore

Sistemos atkūrimas – kita alternatyva atgauti prieigą prie visų funkcijų./GI]

[GI=data-recovery]

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Winvmx Client pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite FortectIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Winvmx Client sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Winvmx Client prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis