Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

WinThruster viruso šalinimas (atnaujinta Rgp 2017) - Pašalinimo vadovas

parašė Alice Woods - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

WinThruster apžvalga: ar verta įsidiegti šią programą?

WinThruster virus

Jei šiuo metu naršote internete, ieškodami informacijos apie WinThruster programą, tikėtina, kad jau įsidiegėte ją ir domitės, ar verta įsigyti pilną versiją. Neskubėkite ir gerai apsvarstykite. Siūlome perskaityti šį straipsnį apie šį kompiuterio optimizavimo paketą. Naršant internete, galėjote aptikti įvairių nuomonių apie šią programą.

Nenuostabu, kad kai kuriose apžvalgose WinThruster yra vadinama virusu. Nors anaiptol šis įrankis nėra virusas, tačiau atittinkamos jo savybės gali paskatinti vartotojus jį pašalinti. Jei ir jūs dvejojate programos veiksmingumu, šiame straipsnyhje surasite visą reikiamą informaciją apie veikimo bei WinThruste šalinimo būdus. Reimage greičiau ištrins programą.

Virusų ekspertai prieštaringai vertina WinThruster kaip potencialiai nepageidaujamą programą dėl kelių savybių. Anot pateikiamos reklaminės informacijos oficialiame šio produkto tinklalapyje, žadama, kad programa ištaisys sistemos klaidas bei pagerins bendrą kompiuterio veikimą. Tokie reklaminai teiginiai nestebina, kadangi tokie pažadai yra būdingi tokio tipo programoms.

Taip pat programa veikia ne tik naujausiose Windows operacinės sistemos versijose, bet vėlesnėse – Windows 2000. Ši programa ne tik turėtų pašalinti nereikalingus failus, sutaisyti pažeistus sisteminius failus, bet ir paspartinti programų veikimą. Ji taip pat siūlo 90 dienų pinigų gražinimo garantiją bei papildomą McAffee kompiuterio apsaugos plėtinį.

Tokia pranašumų bei tik teigiamų atsiliepimų visuma atidesnius vartotojus turėtų priversti suklusti. Įsidiegus bandomąją versiją, programa pateiks sąrašą kompiuterio problemų, kurios gali būti išspręstos tik įsirašius pilną versiją. Ji kainuoja nei daug nei mažai – vos 39,95 dolerius arba 37,5 EUR. Be to, jums įsigijus pilną paketą, jus automatiškai sutinkate kasmet atnaujinti prenumeratą. Ši informacija yra pateikiama smulkesniu šriftu bei mažiau pastebimoje vietoje.

Jei atsisakysite įsidiegti pilną versiją, apie tai jums primins vis dažniau pasirodantys WinThruster reklaminiai skelbimai.

WinThruster virus
WinThruster virusas

Pagrindinis tokių programų tikslas – įtikinti, kad kompiuteris sparčiau veiks tik jų pagalba. Tam, kad tokie teiginiai atrodytų įtikinamesni, programos įrašo atitinkamus failus, kurie rodo gausų spręstinų klaidų skaičių. Pasibaigus skanavimui, keliasdešimt ar keli šimtai sudėtingai skambančių klaidų gali priversti labiau patiklesnius vartotojus įsigyti programą.

Vis dėlto, tokie klaidinantys pranešimai tėra klastotė sukurta rinkodaros tikslais. Nors kompiuterio optimizavimo programos nėra kenksmingos, tačiau jos retai iš tiesų pagerina kompiuterio veiklą.

Be to, jų buvimas gali padidinti bendrą kompiuterio pažeidžiamumą tikriems virtualiems užkratams. Dažni WinThruster reklaminiai pasiūlymai gali perregistruoti į kitas reklamines svetaines, kuriose gali slypėti kenksmingos reklaminės programos. Šie argumentai turėtų paskatinti jus pradėti WinThruster šalinimo procedūrą.

WinThruster platinimo ypatumai

Jei neatsimenate, kada įsidiegiate šią programą, tikėtina, kad ji pateko į įrenginį kartu su kita programa. Kadangi panašių programų yra gausybė, retas vartotojas gali pasidomėti, kuo skiriasi viena nuo kitos. Todėl jų kūrėjai, norėdami padidinti pardavimų skaičių, pasitelkia populiarias nemokamas programas.

Kitaip tariant, jei nesenai siuntėtės garso redagavimo programą arba naująją Adobe Flash Player versiją, tikėtina, kad neatkreipėte dėmesio į priedus. Prabėgomis vykdant vedlio žingsnius, nepastebėjote, kad tarp varnele pažymėtų bei įdiegimui paruoštų programų buvo ir WinThruster.

Todėl prieš įdiegiant programą, nesvarbu, ar ji buvo atsisiųsta iš patikimo tinklalapio, pasirinkite „Advanced“ įrašymo nustatymus. Atžymėkite įtartinus priedus bei tęskite pageidautinos programos įrašymą. Taip pat ši programa yra platinama oficialioje svetainėje.

Greitas WinThruster šalinimo būdas

WinThruster nėra sudėtinga pašalinti, tai galite padaryti dviem būdais. Suradę įrankį sistemos programų sąraše, rinkitės „Pašalinti“ funkciją. Jie dėl įvairių priežasčių šis būdas nėra patogus, pasitelkite apsaugos programą. Ji ištrins WinThruster programą per kelias minutes.

Norėdami išvengti panašių programų patekimo į kompiuterį, atminkite šias rekomendacijas. Prieš siunčiantis naują programą, pravartu peržvelgti privatumo politikos sąlygas. Vartotojų atsiliepimai taip pat suteikia vertingos informacijos.

Jūs galite panaikinti viruso žalą automatiškai pasinaudojant viena iš šių programų: Reimage, SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes. Mes rekomenduojame šias programas, nes jos aptinka nepageidaujamas programas ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Rankinis WinThruster viruso pašalinimas:

Ištrinkite WinThruster iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite WinThruster ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite WinThruster ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite WinThruster iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite WinThruster bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite WinThruster iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite WinThruster ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte WinThruster šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite WinThruster virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti WinThruster iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite WinThruster iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite WinThruster ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite WinThruster šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite WinThruster iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite WinThruster ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite WinThruster pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite WinThruster iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite WinThruster bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite WinThruster pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Apie autorių

Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-winthruster-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie WinThruster virus