Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Windows PC Backup Wizard. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware
12

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie Windows PC Backup Wizard programą:

Nors Windows PC Backup Wizard ir nėra tikras virusas, tačiau galima drąsiai teigti, jog tai – potencialiai pavojinga programa. Windows PC Backup Wizard pristatomas kaip atsarginių duomenų kopijų kūrimo įrankis, ir dažnai į kompiuterius patenka kartu su kitomis nemokamomis programomis. Galbūt tai tikrai patikima ir naudinga programa, tačiau kai kurie su ja susiję aspektai saugumo ekspertams kelia susirūpinimą. Windows PC Backup Wizard patekus į sistemą, kaip mat imami generuoti maždaug kas 10 minučių iššokantys pranešimai, skatinantys aktyvuoti šią programą. Paspaudus sutikimo mygtuką, ekrane pasirodo registracijos langas. Įdomu tai, jog šį langą galima panaikinti tik užpildžius registracijos formą arba sustabdžius procesą Task Manager pagalba. Mažiau patyrę vartotojai yra tiesiog priversti užsiregistruoti. Dėl šių priežasčių Windows PC Backup Wizard yra vertinama kaip nepageidaujama programa, todėl patariama ją ištrinti iš kompiuterio nedelsiant.

Windows PC Backup Wizard

Yra nemažai programų veikiančių panašiai kaip Windows PC Backup Wizard. Pavyzdžiui, PC Mechanic 2015 taip pat pristatomas kaip naudingas sistemos tvarkymo įrankis, nors iš tiesų tik dar viena abejotina programa. PC Mechanic 2015 skenuoja kompiuterius ieškodama nereikalingų failų, registro įrašų ir panašių sistemos problemų. Kaip ir galima numanyti, suradusi šias problemas, programa jų nepanaikina, bet šiam tikslui siųlo įsigyti pilną PC Mechanic 2015 versiją.
Akivaizdu, jog tokios programos paprasčiausiai manipuliuoja vartotojais, kad įbruktų jiems savo produktus. Tad jei staiga įtartinos programos ima siųsti jums pranešimus apie sistemos problemas, visuomet įsitikinkite, ar ši informacija teisinga. Tai padaryti jums padės patikimos antivirusinės programos, tokios kaip Reimage.

Kaip PC Backup Wizard platinamas?

Kaip ir daugelis potencialiai pavojingų programų, PC Backup Wizard dažniausiai platinamas kartu su kitomis programomis, nemokamai atsisiunčiamomis iš interneto. Dažniausi potencialiai pavojingų programų „nešiotojai“ tai PDF dokumentų kūrimo įrankiai, video/audio grotuvai ir panašios aplikacijos. Vartotojui atsisiuntus tokią programą, potencialiai pavojingas priedas įsirašo automatiškai. Pagrindinė problema ta, jog dažniausiai vartotojai apie tokius procesu nieko nežino, tuo labiau, neprašoma jų leidimo. Todėl, svarbu būti ypač atsargiems siunčiantis ir įrašinėjant naują programinę įrangą. Niekas nenori švaistyti savo laiko naikinant potencialiai pavojingas programas, tokias kaip Windows PC Backup Wizard iš kompiuterio. Tad geriau yra apsaugoti savo kompiuterį dar prieš virusui į jį patenkant. Geriausia tai padaryti naudojant „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo nustatymus instaliuojant naujas programas. Šių nustatymų pagalba galėsite išsiaiškinti ar kartu su atsisiųsta programa nebus įrašyti papildomos, nereikalingos aplikacijos.

Ar galiu ištrinti Windows PC Backup Wizard?

Windows PC Backup Wizard tai tik dar viena nereikalinga programa, kuri užima vietą kompiuteryje ir trukdo jūsų darbą erzinančiais pranešimais. Tai tikrai ne sisteminis failas ar koks nors kitas svarbus komponentas, todėl galite drąsiai ištrinti Windows PC Backup Wizard iš savo sistemos. Tai padaryti galite tiesiog ištrindami programą įprastu būdu, kuris nurodytas apačioje. Tačiau tam, kad įsitikintumėte, jog sistemoje tikrai neliko Windows PC Backup Wizard failų, panaikinę programą nepamirškite nuskenuoti kompiuterio patikima antivirusine programa.

1. Paspauskite „Start“ ir pasirinkite „Control Panel“.
2. Paspauskite „Uninstall a Program“ „Programs“ aplanke.
3. Pasirinkite „Pro PC Cleaner’ ir tada – „Uninstall/Change“.
4. Spustelėkite „Yes“ ir „OK“ kad išsaugotumėte pakeitimus.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Windows PC Backup Wizard šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Windows PC Backup Wizard pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-pc-backup-wizard.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis