Windows PC Backup Wizard šalinimas (Pašalinimo vadovas)

Windows PC Backup Wizard pašalinimas

Kas yra Windows PC Backup Wizard?

Viskas, ką turėtumėte žinoti apie Windows PC Backup Wizard programą:

Nors Windows PC Backup Wizard ir nėra tikras virusas, tačiau galima drąsiai teigti, jog tai – potencialiai pavojinga programa. Windows PC Backup Wizard pristatomas kaip atsarginių duomenų kopijų kūrimo įrankis, ir dažnai į kompiuterius patenka kartu su kitomis nemokamomis programomis. Galbūt tai tikrai patikima ir naudinga programa, tačiau kai kurie su ja susiję aspektai saugumo ekspertams kelia susirūpinimą. Windows PC Backup Wizard patekus į sistemą, kaip mat imami generuoti maždaug kas 10 minučių iššokantys pranešimai, skatinantys aktyvuoti šią programą. Paspaudus sutikimo mygtuką, ekrane pasirodo registracijos langas. Įdomu tai, jog šį langą galima panaikinti tik užpildžius registracijos formą arba sustabdžius procesą Task Manager pagalba. Mažiau patyrę vartotojai yra tiesiog priversti užsiregistruoti. Dėl šių priežasčių Windows PC Backup Wizard yra vertinama kaip nepageidaujama programa, todėl patariama ją ištrinti iš kompiuterio nedelsiant.

Windows PC Backup Wizard

Yra nemažai programų veikiančių panašiai kaip Windows PC Backup Wizard. Pavyzdžiui, PC Mechanic 2015 taip pat pristatomas kaip naudingas sistemos tvarkymo įrankis, nors iš tiesų tik dar viena abejotina programa. PC Mechanic 2015 skenuoja kompiuterius ieškodama nereikalingų failų, registro įrašų ir panašių sistemos problemų. Kaip ir galima numanyti, suradusi šias problemas, programa jų nepanaikina, bet šiam tikslui siųlo įsigyti pilną PC Mechanic 2015 versiją.
Akivaizdu, jog tokios programos paprasčiausiai manipuliuoja vartotojais, kad įbruktų jiems savo produktus. Tad jei staiga įtartinos programos ima siųsti jums pranešimus apie sistemos problemas, visuomet įsitikinkite, ar ši informacija teisinga. Tai padaryti jums padės patikimos antivirusinės programos, tokios kaip FortectIntego.

Kaip PC Backup Wizard platinamas?

Kaip ir daugelis potencialiai pavojingų programų, PC Backup Wizard dažniausiai platinamas kartu su kitomis programomis, nemokamai atsisiunčiamomis iš interneto. Dažniausi potencialiai pavojingų programų „nešiotojai“ tai PDF dokumentų kūrimo įrankiai, video/audio grotuvai ir panašios aplikacijos. Vartotojui atsisiuntus tokią programą, potencialiai pavojingas priedas įsirašo automatiškai. Pagrindinė problema ta, jog dažniausiai vartotojai apie tokius procesu nieko nežino, tuo labiau, neprašoma jų leidimo. Todėl, svarbu būti ypač atsargiems siunčiantis ir įrašinėjant naują programinę įrangą. Niekas nenori švaistyti savo laiko naikinant potencialiai pavojingas programas, tokias kaip Windows PC Backup Wizard iš kompiuterio. Tad geriau yra apsaugoti savo kompiuterį dar prieš virusui į jį patenkant. Geriausia tai padaryti naudojant „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo nustatymus instaliuojant naujas programas. Šių nustatymų pagalba galėsite išsiaiškinti ar kartu su atsisiųsta programa nebus įrašyti papildomos, nereikalingos aplikacijos.

Ar galiu ištrinti Windows PC Backup Wizard?

Windows PC Backup Wizard tai tik dar viena nereikalinga programa, kuri užima vietą kompiuteryje ir trukdo jūsų darbą erzinančiais pranešimais. Tai tikrai ne sisteminis failas ar koks nors kitas svarbus komponentas, todėl galite drąsiai ištrinti Windows PC Backup Wizard iš savo sistemos. Tai padaryti galite tiesiog ištrindami programą įprastu būdu, kuris nurodytas apačioje. Tačiau tam, kad įsitikintumėte, jog sistemoje tikrai neliko Windows PC Backup Wizard failų, panaikinę programą nepamirškite nuskenuoti kompiuterio patikima antivirusine programa.

1. Paspauskite „Start“ ir pasirinkite „Control Panel“.
2. Paspauskite „Uninstall a Program“ „Programs“ aplanke.
3. Pasirinkite „Pro PC Cleaner’ ir tada – „Uninstall/Change“.
4. Spustelėkite „Yes“ ir „OK“ kad išsaugotumėte pakeitimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis