Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Windows Accelerator Pro šalinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Ransomware

Windows Accelerator Pro yra pavojinga programa, kuri imituoja realios antivirusinės darbą. Kai tik ji patenka į kompiuterį, ji pradeda rodyti savo padirbtus įspėjimus, kurie visi mini įvairias su kompiuteriu susijusias problemas. Žinoma, šios problemos yra išgalvotos ir siekia vienintelio – pavogti iš žmonių jų pinigus. Kaip mums pavyko išsiaiškinti, Windows Accelerator Pro gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iš niekur, nes ši programa yra platinama trojanų pagalba. Kai tik trojanas užkrečia kompiuterį, jis pakeičia tam tikrus sistemos nustatymus ir leidžia Windows Accelerator Pro pradėti savo melagingą veiklą kiekvieną kartą, kai žmogus iš naujo paleidžia kompiuterį. To pasekoje, kompiuterio savininkas pradeda netikėtai pastebėti netikrus įspėjimus, kurie visi reklamuoja licencijuotą Windows Accelerator Pro versiją. Jei jūs nenorite prarasti savo pinigų, ignoruokite šiuos įspėjimus.

KAIP WINDOWS ACCELERATOR PRO GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Windows Accelerator Pro gali užkrėsti jūsų kompiuterį trojanų pagalba. Šie trojanai dažniausiai slepiasi nesaugiuose tinklalapiuose, spame arba netikruose įspėjimuose, kurie dažniausiai siūlo žmonėms atsisiųsti neegzistuojančius atnaujinimus. Taigi, siekdami išvengti virusų, jūs turite laikytis kuo toliau nuo tokių dalykų. Kai tik Windows Accelerator Pro užkrečia kompiuterį, virusas pradeda imituojančio patikimos antivirusinės programos darbą: jis rodo, kaip tikrina kompiuterį ir jo diskus bei praneša apie aptiktas problemas. Pvz.:

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Prisiminkite, visos šios problemos yra išgalvotos ir siekia vienintelio dalyko – priversti jus nusipirkti Windows Accelerator Pro licencijuotą versiją. Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas, nepirkite šios programos. Vietoje to, atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir pašalinkite šį virusą iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI Windows Accelerator Pro?

Jei norite pašalinti Windows Accelerator Pro, turitekuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš jų, naudokite šias instrukcijas:

  1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
  2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime.
  3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
  4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite visus šios programos aptiktus failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Windows Accelerator Pro ekrano nuotrauka
Windows Accelerator Pro ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-windows-accelerator-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Windows Accelerator Pro