Windows Accelerator Pro šalinimas

Windows Accelerator Pro pašalinimas

Kas yra Windows Accelerator Pro?

Windows Accelerator Pro yra pavojinga programa, kuri imituoja realios antivirusinės darbą. Kai tik ji patenka į kompiuterį, ji pradeda rodyti savo padirbtus įspėjimus, kurie visi mini įvairias su kompiuteriu susijusias problemas. Žinoma, šios problemos yra išgalvotos ir siekia vienintelio – pavogti iš žmonių jų pinigus. Kaip mums pavyko išsiaiškinti, Windows Accelerator Pro gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iš niekur, nes ši programa yra platinama trojanų pagalba. Kai tik trojanas užkrečia kompiuterį, jis pakeičia tam tikrus sistemos nustatymus ir leidžia Windows Accelerator Pro pradėti savo melagingą veiklą kiekvieną kartą, kai žmogus iš naujo paleidžia kompiuterį. To pasekoje, kompiuterio savininkas pradeda netikėtai pastebėti netikrus įspėjimus, kurie visi reklamuoja licencijuotą Windows Accelerator Pro versiją. Jei jūs nenorite prarasti savo pinigų, ignoruokite šiuos įspėjimus.

KAIP WINDOWS ACCELERATOR PRO GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

Windows Accelerator Pro gali užkrėsti jūsų kompiuterį trojanų pagalba. Šie trojanai dažniausiai slepiasi nesaugiuose tinklalapiuose, spame arba netikruose įspėjimuose, kurie dažniausiai siūlo žmonėms atsisiųsti neegzistuojančius atnaujinimus. Taigi, siekdami išvengti virusų, jūs turite laikytis kuo toliau nuo tokių dalykų. Kai tik Windows Accelerator Pro užkrečia kompiuterį, virusas pradeda imituojančio patikimos antivirusinės programos darbą: jis rodo, kaip tikrina kompiuterį ir jo diskus bei praneša apie aptiktas problemas. Pvz.:

Error
System data security is at risk!
To prevent potential PC errors, run a full system scan.

Prisiminkite, visos šios problemos yra išgalvotos ir siekia vienintelio dalyko – priversti jus nusipirkti Windows Accelerator Pro licencijuotą versiją. Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas, nepirkite šios programos. Vietoje to, atlikite žemiau pateiktus veiksmus ir pašalinkite šį virusą iš sistemos.

KAIP PAŠALINTI Windows Accelerator Pro?

Jei norite pašalinti Windows Accelerator Pro, turitekuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Tam mes rekomenduojame naudoti FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš jų, naudokite šias instrukcijas:

  1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
  2. Prisiregistruokite tuo pačiu vartotoju kaip ir įprastame Windows režime.
  3. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
  4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite visus šios programos aptiktus failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis