Win32:BogEnt šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas) - 2021 atnaujinimas

Win32:BogEnt pašalinimas

Kas yra Win32:BogEnt?

Win32:BogEnt yra viruso aptikimo vardas, kuris gali reikšti, jog jūsų kompiuteris yra užkrėstas

Win32:BogEntWin32:BogEnt yra pavadinimas, kurį duoda AVG ir Avast antivirusinės programos, jei pastebi įtartiną tam tikrų failų elgesį.

Win32:BogEnt yra euristinis viruso aptikimo pavadinimas, susijęs su neįprastu tam tikrų failų, esančių pagrindinėje sistemoje, elgesiu. Šį apibrėžimą naudoja tik Avast ir AVG antivirusinės programos ir atrodo, jog jis susijęs su „Steam“ bei iš anksto įdiegtais vaizdo žaidimais. Keli vartotojai skundėsi, kad gavo iššokantįjį langą, perspėjantį, kad atitinkamuose aplankuose buvo rasti kenkėjiški failai, kurie dėl to buvo pašalinti arba karantinuoti.

Visgi daugeliui kitų vartotojų kilo abejonių dėl tokio perspėjimo tikrumo. Ir ne veltui, nes kai kuriais atvejais Win32:BogEnt aptikimas iš tikrųjų gali būti klaidingai teigiamas, taip pridarant nesklandumų žaidimų mėgėjams.

Tačiau nepaisant abejonių, vartotojai niekada neturėtų ignoruoti WIN32 BogEnt [Susp] ar kitų viruso aptikimo vardų, kuriuos pažymi jų antivirusinė programa. Elgesio analizės metu ieškoma sistemo esančių failų ar programų tam tikrų požymių bei simptomų. Todėl negalima griežtai sakyti, kad perspėjimas apie Win32:BogEnt niekada nepasitvirtina kaip tikra infekcija.

Pavadinimas Win32:BogEnt
Tipas Kenkėjiška programa
Kaip sklinda infekcija Galite įvairiais būdais užkrėsti savo kompiuterį kenkėjiškomis programomis, įskaitant atsisiųsdami piratinę programinę įrangą, laiku neatnaujindami antivirusinės programos, atidarydami kenkėjiškus failus, kurie buvo prisegti prie įtartino el. laiško ir pan.
Paveiktos sistemos Windows 7, Windows 8/8.1, Windows 10
Ar klaidingai teigiamas? Win32:BogEnt yra euristinis grėsmės aptikimo apibrėžimas, reiškiantis, kad tam tikras elgesys yra analizuojamas, siekiant nustatyti, ar failas yra kenkėjiškas. Kai kuriais atvejais gali pasitaikyti, kad failai būna neteisingai pažymėti kaip kenksmingi, nors tokie nėra. Pavyzdžiui, taip gali nutikti žaidžiant Steam žaidimus
Pašalinimas Jei failas yra kenkėjiškas, turėtumėte jį nedelsiant pašalinti. Nuskaitykite savo įrenginį naudodami kitą antivirusinę programą, pvz., SpyHunter 5Combo Cleaner. Taip pat galite pasinaudoti žemiau pateiktais patarimais, kad patys rastumėte kenkėjiškus failus
Kiti žingsniai Jei jūsų kompiuterį paveikė bet kokio tipo kenkėjiška programa, rekomenduojame nuskaityti įrenginį naudojant taisymo įrankį, pvz., FortectIntego. Jis gali rasti ir ištaisyti „Windows“ registrą, sutvarkyti sistemos nustatymus ir užtikrinti, kad jūsų įrenginys veiktų taip gerai, kaip ir anksčiau

Norėdami įsitikinti, kad jūsų įrenginys yra švarus ir saugus, turėtumėte nuskaityti aptiktą failą naudodami kitą antivirusinę programą. Įsitikinę, kad pranešimas apie aptiktą problemą yra klaidingai teigiamas, galite jį įtraukti į savo išimčių sąrašą ir palaukti, kol atitinkami antivirusinės programos varikliai atnaujins savo apibrėžimus. O jei kitos antivirusinės taip pat perspėja apie saugumo problemą, tuomet nedvejodami pašalinkite Win32:BogEnt.

Win32:BogEnt viruso aptikimas gali būti susijęs su įvairiais žaidimų pavadinimais, įskaitant „Company of Heroes 2“, „Path of Exile“, „H1Z1 King of the Kill“, „Chuzzle Deluxe“ ir daugeliu kitų. Taip pat pažymimi tokie failai kaip libcef.dll, libcef.exe, bgeometry.exe, galaxy.dll, LaunchPad.libs ir kt.

Todėl, jei pranešimą apie aptiktą problemą gavote atnaujinę ar atsisiųsdami žaidimą, tai greičiausiai yra klaidingai teigiamas rezultatas, nes „Steam“ yra saugi žaidimų platforma, atliekanti kelis patikrinimus, neleidžiančius per „Steam“ platinti kenkėjiškų programų. Be to, žaidimų kūrėjai patvirtino, kad Avast ir AVG pažymi jų žaidimų failus kaip kenksmingus dėl funkcijos, susijusios su žaidimo atnaujinimu nereikalaujant jo paleisti iš naujo.

Visgi svarbu įsidėmėti, jog vien todėl, kad Win32:BogEnt yra euristinis pavadinimas, nereiškia, kad antivirusinės programos perspėjimas apie įtariamą problemą niekada negali pasitvirtinti kaip reali grėsmė. Kenkėjišką programą vartotojai gali atsisiųsti patys to nesuprasdami. Kibernetiniai nusikaltėliai platina savo kenksmingus kūrinius pasitelkdami netikrus atnaujinimus, šlamštui priskiriamus laiškus, nesaugius internetinius puslapius ir pan.

Win32:BogEnt virusasWin32:BogEnt yra euristinis viruso aptikimo vardas, kuris dažnai gali būti klaidingai teigiamas.

Todėl, jei dėl kokių nors priežasčių išjungėte antivirusinę programą ar elgiatės neatsargiai internete, didelė tikimybė, kad Win32:BogEnt iš tikrųjų yra virusas. Tačiau sunku pasakyti ką toks virusas gali padaryti jūsų kompiuterio sistemoje, nes šiam pavadinimui gali būti priskirtos įvairios kenkėjiškų programų rūšys, įskaitant ir trojanus, išpirkos reikalaujančius virusus ir kt.

Prieš pradėdami Win32:BogEnt pašalinimą, turėtumėte pasinaudoti kita antivirusine programa ir dar kartą nuskaityti aptiktą failą. Rekomenduojame šiai užduočiai atlikti naudoti SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes, arba kitą patikimą programą.

Sėkmingai pašalinę problemą, turėtumėte pasirūpinti ir savo kompiuterio būkle. Atminkite, kad infekcijos gali pakeisti Windows sisteminius failus ir kompiuteris gali pradėti veikti kur kas prasčiau nei turėtų. Jei norite išvengti trikdžių, labai rekomenduojame sutvarkyti sistemą pasitelkiant FortectIntego.

Norėdami išvengti kenkėjiškų programų, internete turėtumėte elgtis itin atsargiai

Kaip minėjome, kenkėjiškų programų kūrėjai naudoja įvairius platinimo metodus, kad sėkmingai užkrėstų kuo daugiau vartotojų. Nors kai kurie metodai gali būti sudėtingesni nei kiti, visi jie veikia tam tikru laipsniu, o daugeliu atvejų jų įmanoma lengvai išvengti – tereikia elgtis atsargiai internete. Svarbu niekada nesisiųsti programinės įrangos iš neaiškių puslapių, neatidarinėti įtartinų el. laiškuose prisegtų failų ir pan.

Kibernetinio saugumo specialistai tvirtina, kad apgalvoti saugumo sprendimai kartu su saugia naršymo internete praktika gali smarkiai padidinti kompiuterio bei naršymo internete saugumą. Taigi įsitikinkite, kad visada laiku įdiegiate antivirusinės programos naujinimus, reguliariai kurkite atsargines failų kopijas, niekada nesisiųskite piratinių programų, įdiekite skelbimų blokavimą ir niekada nespustelėkite įtartinų el. laiškų priedų ar nuorodų. Be to, turėtumėte įsitikinti, kad visos paskyros yra apsaugotos tvirtais slaptažodžiais, kurie niekur nenaudojami pakartotinai.

Ką daryti, gavus pranešimą apie Win32:BogEnt aptikimą

Jei pastebėjote, kad antivirusinė programa pažymėjo Win32:BogEnt virusą jūsų kompiuteryje, niekada neturėtumėte ignoruoti tokio perspėjimo. Deja, tačiau ignoruojant veikiausiai susidursite su problemomis, nes arba negalėsite žaisti mėgstamų „Steam“ žaidimų, arba virusas sėkmingai vykdys kenkėjišką veiklą, o to vargu ar norite.

Todėl nedelsdami imkitės veiksmų ir neignoruokite gauto perspėjimo. Tiesa, jei norite pašalinti Win32:BogEnt, neskubėkite to daryti pilnai neįsitikinę, kodėl gavote perspėjimą. Galbūt antivirusinė programa pažymėjo tam tikrą failą kaip kenkėjišką, nors taip iš tiesų nėra.

Win32:BogEnt Avast AVGWin32:BogEnt yra galimos grėsmės pranešimas, kurį dažnai gauna Steam žaidimus žaidžiantys vartotojai - tokiu atveju tai tėra klaidingai teigiamas perspėjimas.

Norėdami įsitikinti, turėsite pasinaudoti kita saugos programa ir su ja atlikti pilną sistemos nuskaitymą – galite naudoti SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes ar kitą patikimą antivirusinę. Jei kita programa taip pat pažymės jį kaip grėsmę, tuomet kuo greičiau ištrinkite Win32:BogEnt, nes kenkėjiška programa gali padaryti didžiulę žalą kompiuteriui ir jūsų kibernetiniam saugumui. Jei pastebėjote, kad pašalinus kenkėjišką programinę įrangą jūsų sistema stringa arba meta klaidas, rekomenduojame išmėginti FortectIntego, kad išspręstumėte pagrindines infekcijos sukeltas problemas.

O jei nuskaičius sistemą su kita antivirusine programa nerandama jokių bėdų, turėtumėte įtraukti failą į išimčių sąrašą, kad daugiau nebegautumėte gąsdinančių pranešimų apie virusą. Pridedame abiejų saugos programų instrukcijas:

Padarykite išimtį Avast programoje:

 • eikite į Meniu ir paspauskite Settings,
 • kairėje pasirinkite General skirtuką ir spustelėkite Exceptions,
 • spustelėkite Add Exception mygtuką
 • norėdami nurodyti konkretų failą, turite įvesti failo kelią arba pasirinkti browse,
 • raskite failą ir spustelėkite OK.

Padarykite išimtį AVG programoje:

 • viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite meniu ir pasirinkite Settings,
 • tada eikite į General > Exceptions,
 • pasirinkite Add exception,
 • įveskite failo kelią arba susiraskite jį naudodami Browse parinktį, o tada spustelėkite OK.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Win32:BogEnt pašalinimas

Rankinis Win32:BogEnt pašalinimas saugiajame režime

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Win32:BogEnt prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis