Kas yra win32.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

win32.exe

win32.exe yra pavojingas failas, kuris yra susijęs su Trojanais ir kitais pavojingais virusais. Anot Symantec, šis failas gali priklausyti Trojan.Adclicker, anot Microsoft – TrojanSpy:Win32/Malintent arba TrojanClicker:Win32/Hatigh.C virusams. Dažniausiai win32.exe padeda šiems virusams kontroliuoti sistemą. Vis dėlto, pagrindinis šio failo darbas yra juos paleisti. Taigi, jei pastebėjote šį failą savo kompiuteryje, prisiminkite, jog tai yra rimtą pavojų keliantis procesas, kuris privalo būti pašalintas iš sistemos.

Siekdami pašalinti win32.exe iš savo kompiuterio, pirmiausia paleiskite RegCure Pro. Po to mes rekomenduojame patikrinti sistemą su Reimage kadangi šis procesas yra susijęs su trojanais ir kitomis pavojingomis programomis.

verdiktas - failo statusas:
pavojingas failas
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Pasiūlymas
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-win32-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink