Kas yra win32.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

win32.exe yra pavojingas failas, kuris yra susijęs su Trojanais ir kitais pavojingais virusais. Anot Symantec, šis failas gali priklausyti Trojan.Adclicker, anot Microsoft – TrojanSpy:Win32/Malintent arba TrojanClicker:Win32/Hatigh.C virusams. Dažniausiai win32.exe padeda šiems virusams kontroliuoti sistemą. Vis dėlto, pagrindinis šio failo darbas yra juos paleisti. Taigi, jei pastebėjote šį failą savo kompiuteryje, prisiminkite, jog tai yra rimtą pavojų keliantis procesas, kuris privalo būti pašalintas iš sistemos.

Siekdami pašalinti win32.exe iš savo kompiuterio, pirmiausia paleiskite RegCure Pro. Po to mes rekomenduojame patikrinti sistemą su FortectIntego kadangi šis procesas yra susijęs su trojanais ir kitomis pavojingomis programomis.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink