Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

WebHelper viruso šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Lap 2020

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Malware

WebHelper – virusas, susijęs su utorrentie.exe ir webhelper.dll failais

WebHelper reklamos

WebHelper – tai reklamines paslaugas teikianti programa, kuri gali patekti į sistemą nepastebėta per utorrentie.exe bei webhelper.dll procesus. Jeigu failų ir programų atisiuntimui naudojate uTorrent, Web Helper 32 bit programa gali gana lengvai įsirašyti ir pradėti rodyti reklamas jūsų kompiuterio ekrane. Nors tokia veikla ir nėra pavojinga, ji itin erzina, todėl žmonės ieško būdų, kaip ją programą pašalinti. 

Deja, bet vargu ar failo, susijusio su Web Helper, pašalinimas yra tinkamas problemos sprendimo būdas. Dažniausiai susijusius failus nuo pašalinimo saugo pagalbiniai naršyklės objektai, todėl ji gali netrukus iš naujo įsirašyti per uTorrent. Dėl šios priežasties, rekomenduotina šią programą šalinti su patikima antivirusine programa. 

Jeigu pastebėjote WebHelper procesą, turėtumėte žinoti, kad jis yra atsakingas už reklamų, pagrįstų jūsų naršymo duomenimis bei paieškos užklausomis, rodymą. Jis seka žmonių naršymo veiklą ir renka informaciją apie vartotojo interesus, įskaitant dažniausiai lankomas svetaines, reklamas, kuriomis susidomima dažniausiai ir t.t.

Vos tik adware programa surenka pakankamai informacijos, ji pradeda rodyti garsines reklamas, kurias sudėtingiau pamatyti bei išjungti. Garso priežastį galima aptikti atsidarius Windows Audio Mixer, tačiau net jeigu išjungsite WebHelper reklamų garsą, tai problemos neišspręs, nes garsas netrukus bus įjungtas automatiškai. 

Garsines reklamas platinančios programos erzina. Vis dėlto, reikėtų jus įspėti ir apie iššokančių langų bei reklamjuosčių, kurias taip pat galite sutikti naršyklėje, riziką. Kai kurios iš jų gali slėpti nuorodas į pavojingas svetaines. Be to, utorrentie.exe procesas, nuolatos veikiantis antrame sistemos plane, naudoja CPU resursus tam, kad užmegztų ryšį su partnerių svetainėmis ir jose rodytų reklamas. Tikriausiai didžiausia tokios veiklos problema – tai sistemos sulėtėjimas. Esame įsitikinę, kad neketinate taikstytis su tokiomis problemomis, todėl rekomenduojame nedelsiant pašalinti WebHelper virusą iš sistemos. 

Jeigu to negalite padaryti įprastu būdu, tuomet jums gali prireikti instrukcijų, kaip pašalinti virusą automatiškai. Jas rasite straipsnio apačioje. Visų pirma, jums reikia sustabdyti WebHelper (32 bit), utorrentie.exe, webhelper.dll ir panašius procesus, o po to, nuskenuokite kompiuterį su ReimageIntego arba Malwarebytes tam, kad išinstaliuotumėte WebHelper.

Webhelper virusasWebHelper virusas yra susijęs su uTorrent programa ir veikia kaip jos padėjėjas. Tai apsunkina jo pašalinimą iš sistemos.

Būdai, leisiantys apsaugoti kompiuterį nuo reklaminių programų

Nors WebHelper yra uTorrent dalis, tokią pašią programą, tik skirtą reklamų platinimui, galite atsisiųsti to net neįtardami. Pateiksime keletą patarimų, padėsiančių to išvengti:

 • Kai atsisiuntę nemokamą programą norite ją įsirašyti, būtinai rinkitės Custom arba Advanced įrašymo būdą. Jie nurodys, kokios papildomos programėlės keliauja kartu ir leis jų atsisakyti. 
 • Jeigu pasitikėsite Standard arba Default įrašymo būdais, paprasčiausiai prikimšite kompiuterį potencialiai nepageidaujamomis programomis. Minėtų diegimo būdų sąrankoje dažniausiai įtraukiami teiginiai, suteikiantys jūsų leidimą įdiegti visus siūlomus priedus.
 • Paprasčiausiai pasirinkite Custom arba Advanced parinktis ir nuimkite žymas nuo visų priedų, kurių nenorite matyti savo kompiuteryje.

WebHelperWebhelper randa daugiau nei 50 antivirusinių programų.

Pašalinkite WebHelper reklamas

Yra vienas būdas, leidžiantis pašalinti WebHelper virusą iš sistemos. Reikėtų paminėti, kad nors ši programa ir nekelia tiesioginio pavojaus, pasak kibernetinio saugumo ekspertų, jos veikla yra labai erzinanti, o duomenų rinkimas bei saugojimas gali turėti gana rimtų pasekmių. 

Web Helper virusą pašalinti galite atlikę žemiau pateiktus veiksmus. Įsitikinkite, kad adware programą pašalinote iš programų sąrašo, esančio Control Panel, o tada nustatykite visų pažeistų naršyklių nustatymus. 

Jeigu nenorite šalinti WebHelper programos patys, turėtumėte patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Pastaroji turėtų gana lengvai aptikti adware tipo programas bei naršyklės užgrobėjus. Kai kurias mūsų rekomenduotinas programas rasite apačioje. Vienu ar kitu atveju, nepamirškite atnaujinti virusų duomenų bazės, o tai padaryti galite įsirašę naujausią antivirusinės programos versiją. 

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis WebHelper viruso pašalinimas:

Ištrinkite WebHelper iš Windows sistemų

Tam, kad ištrintumėte WebHelper (utorrentie.exe) iš Windows 10 ir kitų Windows OS versijų, jums reikės susikurti netikrą programos vykdomojo failo kopiją. Štai ką jums reikia daryti:

 1. Visų pirma, sustabdykite uTorrent procesą, kuris šiuo metu turėtų veikti. Paprasčiausiai paspauskite Ctrl + Alt + Del, paspauskite ant proceso ir pasirinkite End Task. 
 2. Eikite į C:\Users\[YOUR COMPUTER NAME]\AppData\Roaming\uTorrent\updates o tada atsidarykite aplanką, kurio pavadinimas sutampa su uTorrent versija, kurią šiuo metu naudojate. Šiame aplanke suraskite utorrentie.exe file. Nieko su šiuo failu nedarykite. 
 3. Eikite į atgal į prieš tai buvusį aplanką ir dešiniu pelės klavišu paspauskite tuščioje vietoje. Pasirinkite New > Text Document ir pavadinkite jį taip, kaip tik norite, pavyzdžiui, test.txt. Paspauskite tuščioje aplanko vietoje tam, kad išsaugotumėte pavadinimą, o tada atsidarykite kątik sukurtą failą. Eikite į File>Save As.
 4. Pasirinkite vietą, kurioje norite failą išsaugoti. Turėtumėte pasirinkti aplanką, kuriame saugomas utorrentie.exe ir išsaugoti naujai sukurtą failą utorrentie.exe vardu. Jums reikia pasirinkti All files, esantį prie Save as type parinkties.
 5. Jūsų turėtų būti klausiama, ar norite perrašyti jau egzistuojantį failą. Paspauskite Yes.
 6. Dabar galite pašalinti test.exe failą iš updates aplanko. Eikite į aplanką, kuriame yra utorrentie.exe failas. Dešiniu pelės klavišuant jo paspauskite ir pasirinkite Properties.
 7. Atsidarius General stulpelį, Attributes laukelyje pažymėkite Read-only žymą. Paspauskite Apply ir OK.

PATARIMAS: Kai kurie kibernetinio saugumo ekspertai teigia, kad automatinių uTorrent atnaujinimų išjungimas turėtųišspręsti šią bėdą. Vis dėlto, nemanome, kad paesenusi uTorrent programa yra tinkamas spredimo būdas, ypač kalbant apie jūsų kompiuterio saugumą. 

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite WebHelper ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite WebHelper ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite WebHelper iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite WebHelper iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite WebHelper bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite WebHelper iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite WebHelper ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte WebHelper šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite WebHelper virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti WebHelper iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite WebHelper iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite WebHelper ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite WebHelper šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite WebHelper iš Google Chrome

Jeigu ši programa pažeidė Google Chrome, iš naujo nustatykite naršyklės parametrus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite WebHelper ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite WebHelper pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite WebHelper iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite WebHelper bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite WebHelper pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-webhelper-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie WebHelper virus