Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

WebDiscover Browser šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Rgs 2020

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Adware

WebDiscover Browser: naudoti ar ištrinti?

Webdiscover naršyklėWebdiscover siekia užgrobti kompiuterio sistemą, pakeisti jos nustatymus ir vėliau pradėti rodyti savo aukai reklaminį turinį

WebDiscover virusas yra potencialiai pavojinga programa (angl. potentially unwanted program), tačiau jos kūrėjai žada, kad ši alternatyvi naršyklė pagerins naršymo kokybę. WebDiscover Browser siūlo greitą prieigą prie socialinių tinklų ir naujienų portalų, tačiau visos funkcijos yra bevertės ir nenaudingos vartotojui.

Saugumo specialistai programą priskyrė naršyklių užgrobėjų (angl. browser hijacker) kategorijai ir pataria jos vengti. Įdiegę šią alternatyvią naršyklę susidursite su netikėtais peradresavimais ir nukreipimais į įvairius tinklalapius, o įkyrių reklamų ataka neleis ramiai naršyti internete.

Viruso generuojamas reklamas pažinti labai paprasta, kadangi jos būna pažymėtos tokiais pavadinimais: „Ads by WebDiscover”, „Powered by WebDiscover” arba „WebDiscover ads“. Šios reklamos yra agresyvios ir siekia bet kokiu būdu patraukti interneto vartotojų dėmesį. Naršant internete jus pasitiks iššokančios reklamos, baneriai, įvairūs nuolaidų kuponai ir tekstinė reklama (angl. in-text ads), kurios paprastą tekstą paverčia nuorodomis. Ilgainiui jos tampa tokios įkyrios, kad vartotojai pradeda desperatiškai ieškoti patarimų, kaip pašalinti WebDiscover iš kompiuterio.

WebDiscover Browser dizainas yra itin panašus į Google Chrome naršyklę, kadangi alternatyvi naršyklė sukurta remiantis Google Chromium kodu. Nepaisant vizualinio panašumo, šių naršyklių funkcionalumas be galo skiriasi. Įdiegę naršyklę į kompiuterį (arba jai įsibrovus į kompiuterį), viršutiniame kompiuterio darbalaukio kampe išvysite paieškos laukelį, kuris matomas visada, net jeigu įjungiate ir naudojate kitas programas.

Webdiscover virusas

Jeigu bandysite ieškoti informacijos šios naršyklės pagalba, būsite nukreipti į safestsearches.com, o vėliau į Bing paieškos sistemą. Naršyklės užgrobėjas taip pat inicijuoja įvairius nukreipimus į kitus tinklalapius, kurie gali būti potencialiai pavojingi. Po apsilankymo šiuose tinklalapiuose naršydami internete galite matyti vis daugiau įtartinų reklamų, kurios ne tik įkyriai reikalauja jūsų dėmesio, bet ir gali uždengti reikalingą turinį.

Didelis generuojamų reklamų kiekis taps priežastimi, kodėl jūsų kompiuteris pradėjo lėčiau veikti arba „pasigavo“ dar daugiau virusų. Didelė dalis reklamų yra užkrėstos, todėl netgi netyčia paspaudę reklamą, galite įdiegti pavojingą užkratą. WebDiscover Browser viruso kūrėjai generuoja pajamas taikydami agresyvias rinkodaros strategijas užuot pateikę aktualų, naudingą ir saugų turinį vartotojams. Maža to, potencialiai pavojingos programos gali rinkti informaciją apie vartotojus.

Jeigu pastebėjote erzinančias reklamas, keistus reklaminius banerius ar paprastus žodžius paverstus tekstine reklama, gaunate perspėjimus, kad turite atnaujinti įvairias programas arba jas įdiegti, greičiausiai jūsų kompiuteryje įsisuko virusas. Jeigu norite naršyti saugiai ir be jokių trukdžių, turite pašalinti WebDiscover iš kompiuterio. Tai galite padaryti nuskenuodami kompiuterį profesionalia antivirusine programa, pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego, kuri išvalys kompiuterį nuo potencialiai pavojingų programų.

WebDiscover BrowserWebdiscover naršyklė yra žinoma nuo 2015 metų. Tai yra nepatikimas įrankis naršyti Internete

Kaip ši potencialiai pavojinga programa gali įsibrauti į kompiuterį?

WebDiscover virusas naudoja kelis sklaidos metodus. Dažniausiai jis plinta kaip papildoma programa, kuri pridedama kaip papildoma pagrindinės programos įdiegimo vedlyje. Potencialiai pavojingos programos paslepiamos po išplėstiniais („Advanced“ / „Custom“) įdiegimo nustatymais, kuriuos kompiuterių naudotojai renkasi itin retai. Šio blogo įpročio turite atsikratyti, jeigu norite išvengti nepageidaujamų programų ar virusų įsibrovimo.

Taip pat atkreipkite dėmesį į šaltinius, iš kurių siunčiatės programas – tai turi būti saugūs ir patikimi. Venkite failų dalinimosi programų, neaiškių tinklalapių ar reklamų, kurios siūlo įvairią programinę įrangą ar atnaujinimus. Vienintelis saugus šaltinis – oficialios programų svetainės.

Webdiscover pašalinimas

WebDiscover pašalinimas

Kaip jau minėjome anksčiau, WebDiscover pašalinimas turėtų būti atliktas naudojantis patikimomis ir profesionaliomis antivirusinėmis programomis. Šios programos palengvina viruso pašalinimo procesą, kadangi sugeba nuskenuoti kompiuterio sistemą ir rasti visus pavojingus failus vos per kelias minutes. Tačiau įgudę kompiuterių naudotojai gali pateikti daug priežasčių, kodėl jie nori pašalinti WebDiscover rankiniu būdu.

Jeigu ir jūs norite paskirti dalį savo laiko viruso šalinimui, siūlome pasinaudoti mūsų parengtomis instrukcijomis, kurias rasite straipsnio pabaigoje.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis WebDiscover Browser pašalinimas:

Ištrinkite WebDiscover Browser iš Windows sistemų

WebDiscover išinstaliavimui iš Windows, suraskite šias direktorijas ir jas panaikinkite: 

C:\Program Files\WebDiscoverBrowser\
C:\Documents and Settings\Application DataChromium\.

Toliau ištrinkite viską, kas yra susiję su WebDiscover Media.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite WebDiscover Browser ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite WebDiscover Browser ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite WebDiscover Browser iš Mac OS X sistemos

Viruso pašalinimui iš MacOS sekite žemiau pateiktas instrukcijas. Nepamirškite iš naujo nustatyti savo naršyklių.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite WebDiscover Browser bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite WebDiscover Browser iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite WebDiscover Browser ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte WebDiscover Browser šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite WebDiscover Browser iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti WebDiscover Browser iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite WebDiscover Browser iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite WebDiscover Browser ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite WebDiscover Browser šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite WebDiscover Browser iš Google Chrome

IIštrinkite WebDiscover iš Chrome toliau pateiktų instrukcijų pagalba.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite WebDiscover Browser ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite WebDiscover Browser pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite WebDiscover Browser iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite WebDiscover Browser bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite WebDiscover Browser pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-webdiscover-browser.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie WebDiscover Browser