Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

WebBar. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Naršyklės įskiepiai
12

Web Bar apžvalga:

 • Web Bar yra potencialisi nepageidaujama programa, kuri pristatoma kaip naršyklės įskiepis. Ji teigia, jog gali pagerinti ieškojimo procesą internete.
 • Šią programą jūs galite įdiegti į kompiuterį patys, arba ji gali atsirasti jame be jūsų žinios. Dažniausiai, šios programos kūrėjai naudoja susiejimo techniką kad skleistų šią programą internete.
 • Vos tik ši programa patenka į naršyklę, ji pradeda rodyti erzinančius pop-up reklaminius pranešimus kai žmogus naršo internete.
 • NEREKOMENDUOJAMA spausti ant bet kokios reklaminės informacijos kurią rodo WebBar programa, nes pro nuorodas galite patekti į nežinomus/nesaugius puslapius.
 • Šis naršyklės įskiepis gali sekti savo aukas ir rinkti neidentifikuojančią informaciją.

Kai žinote pagrindinius faktus apie šitą įrankių juostą, pažvelkite įdėmiau. Visų pirma, šią programą galima pavadinti „naršyklės užgrobėju“. Šis terminas turėtų įspėti jus apie nukreipimus, kuriuos gali sukelti Web Bar programa. Be to, ši programa gali pradėti rodyti reklaminę informaciją, pranešimus, nuorodas, iššokančius langus kiekvienos sesijos metu. Taip pat, ji gali rinkti paieškos terminus, informaciją apie jūsų naršymo istoriją ir panašiai.

Kaip jau galite suprasti, mes nerekomenduojame įdieginėti WebBar programos į jūsų kompiuterį. Šiuo metu, ši programa yra laikoma teisėta, tačiau jos aktyvumas kompiuterio sistemose jau sukėlė saugumo ekspertų dėmesį, antivirusinėse programose WebBar jau įtraukta, kaip programa kurią rekomenduojama pašalinti. Jeigu jūs parsisiuntėte šią naršyklės juostą į savo mašiną, ar ji pateko be jūsų žinios, jūs turėtumėte ją pašalinti. Kad tai padarytumėte, mes rekomenduojame Reimage arba bet kurią kitą aukštos reputacijos antivirusinę programą.

WebBar ads and the page that promotes this program

Kaip ši programa plinta?

Dažniausiai, Web Bar nukreipimai pradeda erzinti vartotoją iš niekur nieko, nes ši programa patenka į kompiuterį be vartotojo žinios. Kad išvengtumėte tokios infiltracijos, jums būtina atsargiai įdiegti naują programinę įrangą kompiuteryje. Egzistuoja daug programų, kurios kartu su savimi įrašo papildomą „rekomenduojamą“ programinę įrangą, kurios vartotojas net nežino nei nutuokia ką ji daro. Visada paskaitykite privatumo politiką, galutinę vartotojo licenzijos sutartį. Būtinai pasirinkite Custom arba Advanced įdiegimo metodus, nes jie atskleis ar programa nori įdiegti papildomus neprivalomus komponentus kartu su savimi. Jeigu tokių randate, būtinai nužymėkite varneles, kurios automatiškai būna pažymėtos prie sutikimų įdiegti nemokamas papildomas programas. Tai darydamas, apsisaugosite nuo WebBar ir panašių programų patekimo į kompiuterį be jūsų žinios.

Jeigu WebBar virusas sėkmingai patenka į jūsų kompiuterį, jūs pradėsite matyti komercinį turinį užvadintą kaip WebBar reklamos savo naršymo sesijos metu. Tokia veikla nelaikoma pavojinga, tačiau ji gali apgauti vartotojus ir nukreipti juos į nepatikimus puslapius, kurie siūlys įdiegti nepatikimą programinę įrangą. Mes įsitikinę kad jūs turėtumėte ištrinti Web Bar iš jūsų kompiuterio. Kad tai padarytumėte, jūs galite naudotis rankiniu šalinimo metodu, arba automatiniu. Jums nereikia nieko atsisiųsti į kompiuterį, galite sekti žemiau pateiktos instrukcijos nuorodomis. Tačiau mes manome, kad turėtumėte praskenuoti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, kad įsitikintumėte, jog jame neliko papildomų pavojingų programų, kurių pats nepastebėjote.

Kaip ištrinti Web Bar virusą?

Mes rekomenduojame vengti WebBar ir panašių programų. Nesvarbu kad ir kaip tokios programos patikimai atrodytų, jos nelaikomos patikimomis programomis. Be to, prie jų reklamų rodymo jūsų kompiuteryje, tokia programa gali netgi stengtis būti neištrinta iš kompiuterio ir slėpti savo failus jame. Todėl saugumo ekspertai yra užtikrinti kad šios programos šalinimas yra geriausias sprendimas. Tačiau, jeigu jūs vis dar tikite, kad jūs tai galite padaryti pats, šalinimo instrukcijos pateiktos žemiau:

Jūs galite automatiškai pašalinti WebBar šių programų pagalba: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Malwarebytes Anti Malware. Mes rekomenduojame šias antivirusines, nes jos atlieka pilną virusų pašalinimą ir nepalieka su jais susijusių failų ir registro įrašų. Tai jums padės išvengti pakartotinio virusų pasirodymo kompiuteryje

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą WebBar šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
WebBar pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Reimage spaudoje

WebBar rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
se.exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWARESearch-ExePrefsGUID=EB8119D779B84B3782B60C64B86292AD
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebBar
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebBar.1
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebBho
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebBho.1
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebCommand
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebCommand.1
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebSearch
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesWebCom.WebSearch.1
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID{00041A26-7033-432C-94C7-6371DE343822}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID{002F4E27-B273-4FA5-ADFC-1FB9ED210B37}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID{49DE8655-4D15-4536-B67C-2AA6C1106740}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesCLSID{9368D063-44BE-49B9-BD14-BB9663FD38FC}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesInterface{1EB48AA7-D3FE-4E4C-AC8E-B01594496AC0}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesInterface{42BD9965-303D-4CFB-AAE0-DCADCB791A55}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesInterface{83A13E87-FA20-4B6A-AAE8-C1226B5E1573}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesInterface{F5F0A448-2BCD-459E-8743-C39154EE1CA8}
HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREClassesTypeLib{A8F92C35-530B-4907-922C-CE31D4B6B14A}

Ištrinti failus:
se.exe,se.dll

Rankinis WebBar pašalinimas:

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite WebBar iš Windows sistemų

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs).Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite WebBar ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite WebBar ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite WebBar iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite WebBar iš Mac OS X sistemos

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite WebBar bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash.Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite WebBar iš Internet Explorer (IE)

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite WebBar ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte WebBar šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite WebBar iš Microsoft Edge

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti WebBar iš Microsoft Edge naršyklės.

WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite WebBar iš Mozilla Firefox (FF)

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite WebBar ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite WebBar šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite WebBar iš Google Chrome

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite WebBar ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite WebBar pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą
WindowsMac OS XInternet ExplorerMicrosoft EdgeFirefoxGoogle ChromeSafari

Ištrinkite WebBar iš Safari

Reimage tai įrankis galintis aptikti kenkėjiškas programas.
Turite nupirkti pilną versiją norėdami pašalinti infekcijas.
Daugiau informacijos apie Reimage.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite WebBar bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite WebBar pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką
Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti WebBar registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-webbar.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis