Sudėtingumo skalė:  
  (19/100)

Web companion šalinimas (Pašalinimo vadovas) - atnaujinta Rgs 2020

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Web Companion – legali programa, kuria visgi neverta pasitikėti

Lavasoft Web CompanionLavasoft Web Companion patenka į kompiuterį drauge su programinės įrangos paketais.

Lavasoft Web Companion yra PUP, nes dažniausiai naudotojai ją įdiegia patys to nesuvokdami, drauge su kitomis nemokamomis programomis. Nors legalios programos turėtų būti saugios ir naudingos, tačiau to negalima pasakyti apie šį sistemos įrankį. Programos kūrėjai teigia, kad aplikacija gali sustiprinti įrenginio saugumą, nes blokuoja tokias nepageidaujamas programas kaip, pavyzdžiui, hardware. Deja tai yra tik reklaminiai teiginiai, kurie skatina vartotojus įrašyti ar net prikti programą.

Negana to, neverta pasitikėti šiuo įrankiu, nes jis gali pranešinėti apie fiktyvius virusus, kuriais neva užkrėstas įrenginys. Web Companion ne tik skatina naudotoją įtikėti, jog jo kompiuteris kenčia nuo virusų, bet ir ragina pirkti mokamą versiją, kaip vienintelę išeitį norint apsisaugoti nuo aptiktų grėsmių. Tačiau specialistai perspėja, jog tikrai neverta pirkti tokią abejotiną programą. Ji nesuteikia naudos nei greičiui nei kompiuterio pasirodymui.

Pavadinimas Web Companion
tipas Sistemos įrankiai
kiti pavadinimai AdAware Web Companion, Lavasoft Web Companion
kaip plinta Ši programa platinama drauge su kitomis programomis
kenksmingumo požymiai
 • Pateikia daugybę netikrų perspėjimų apie iš tiesų neegzistuojančius virusus;
 • Skatina naudotojus rinktis mokamas papildomas funkcijas ir kitus priedus;
 • Apgauna vartotojus, jog šiems būtina įsigyti Premium versiją.
Pašalinimas Įsigykite anti-malware programą, jog tuojau pat pašalintumėte Web Companion kartu su Service WCAssistantService.
Sistemos optimizavimas ir taisymas Naudodamiesi Reimage Reimage Cleaner Intego galite įsitikinti, jog jūsų įrenginio sistema yra geriausios būklės net ir po PUP infekcijos.

Net ir patys Lavasoft Web Companion kūrėjai pripažįsta, kad ši programa patenka į naudotojų kompiuterius dažniausiai visiškai nepastebėta, kaip papildomas komponentas programinės įrangos paketuose. Tad tai turėtų kelti susrūpinima dėl įrenginio saugumo jei aptikote įrankį savo kompiuteryje.

Kai kurie naudotojai vadina šią programą virusu, tačiau tai nėra tiesa. Saugumo specialistai teigia, jog Web Companion turėtų būti priskiriama prie potencialiai nepageidaujamų programų, nes slėpdamasi programinės įrangos paketuose ji bando patekti į sistemą ir suvilioti naudotoją įsigyti mokamą versiją.

Tačiau verta atkreipti dėmesį ir į tai, jog Web Companion gali būti gan erzinanti ir klaidinanti programa. Teigiama, jog šis įrankis apsaugo nuo tokių grėsmių kaip duomenų sekimas, sukčiavimas, apgaulingos (ang. rogue) svetainės ar invazinės reklamos.

Tačiau naudotojai gauna įspėjimus apie aptiktus virusus jau po pirmojo sistemos nuskaitymo, nors kompiuteris yra nepažeistas jokių kenkėjiškų grėsmių. Šie įspėjimai pasirodo nuolatos, kiekvieną sykį įjungus kompiuterį, taip gąsdinant naudotojus ir apsunkinant naršymą. Pašalinkite Web Companion, kad išvengtumėte infekcijos pasekmių.

Web Companion yra nepageidaujama programaWeb Companion yra potencialiai nepageidaujama programa dėl savo erzinančio elgesio.

Deja, tačiau tokiais klaidinančiais būdais kaip reklamos ir netikri sistemos pranešimai, programos kūrėjai bando įtikinti, jog kompiuteris yra užkrėstas ir geriausia išeitis atsikratyti problemos – įsigyti Premium versiją ar kitas mokamas papildomas funkcijas. Todėl rekomenduojame nepasitikėti Web Companion programa ir įsigyti tikrai patikimą įrangą jūsų kompiuterio apsaugai.

O jeigu vis dar galvojate ar reikėtų pašalinti Lavasafot Web Companion, mūsų patarimas būtų tik vienas – kuo greičiau atsikratyti šio įrankio. Žemiau rasite detalias instrukcijas kaip galite ištrinti tokias programas iš Windows 7, Windows 10 ar kitos Windows operacinės sistemos.

Taip pat po nepageidaujamos programos pašalinimo rekomenduojame naudotis patikimais įrankiais, su kuriais įsitikinsite ar kompiuteris švarus ir jame neliko jokių failų. Turėkite omenyje, jog tokios programos kaip Web Companion linkusios atlikti įvairius pakeitimus kompiuteryje, todėl verta pasinaudoti Reimage Reimage Cleaner Intego, kad sugrąžintumėte prieš tai buvusius sistemos nustatymus.

Kaip apsisaugoti nuo netyčinio programos įdiegimo?

Kaip jau minėjome, tokie kenkėjai plinta drauge su kitomis nemokamomis programomis, todėl apsisaugoti nuo šio įrankio įdiegimo iš tiesų yra paprasta – tereikia visada atidžiai stebėti ką diegiate į savo kompiuterį.

Nors papildomų įrankių įdiegimas drauge su tam tikros programinės įrangos paketu yra legalus, visgi daugelis naudotojų neatkreipia dėmesio, kad drauge instaliuoja ir kenkėjiškus įrankius. Apie tai galima rasti daugybę diskusijų tokiuose forumuose kaip Reddit, Quora, Microsoft.

Jei nenorite, jog jūsų kompiuteryje netyčia atsirastų virusas ar bet kuri kita programa, kurios visiškai nepageidaujate, visada naudokitės keliais patarimais:

 • niekada nediekite programų pasirinkę „Quick“ ar „Recommended“ instaliaciją,
 • visada rinkitės „Advanced“ diegimą, kur galėsite atidžiai stebėti kiekvieną žingsnį ir puikiai matysite ką instaliuojate,
 • diegimo metu raskite visas automatiškai pažymėtas varneles – tarp jų gali būti sutikimas įdiegti papildomus įrankius, tad panaikinkite pasirinkimus,
 • nepamirškite naudotis profesionalia antivirusine programa. Lavasoft Web Companion pašalinimasLavasoft Web Companion galima pašalinti rankiniu būdu.

Skubėkite pašalinti Web Companion, kad išvengtumėte sistemos trikdžių

Jeigu jau turite Lawasoft Web Companion savo Windows įrenginyje, tačiau norite kuo greičiau atsikratyti ja ir symptomais, kuriuos sukelia šios programos veikimas, galite tai padaryti automatiškai arba rankiniu būdu. Kadangi ši programa nėra kenkėjiškas virusas, ją lengvai pašalinsite patys.

Tačiau rekomenduojame savo kompiuteryje visada turėti veikiančią patikimą antivirusinę programą, kuri ne tik apsaugos nuo virusų, bet ir pašalins programas, kurios buvo įdiegtos be jūsų žinios, kuomet instaliavote kažkokį kitą įrankį. Web Companion pašalinimas geli būti greitesnis jei naudosite tinkamą programą.

Galite lengvai pašalinti Web Companion iš Windows kompiuterio, jei vadovausitės mūsų pateiktomis instrukcijomis. Be to, jei norite ateityje išvengti panašios situacijos, visada labai atidžiai stebėkite ką diegiate į savo kompiuterį. Kaip jau minėjome, patikrinti ar drauge su norimu įrankiu negausite papildomų programų, galite pasirinkę „Custom/Advanced“ instaliaciją.

O dabar pereikime prie Lawasoft Web Companion pašalinimo.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Web companion ekrano nuotrauka
Web companion ekrano nuotraukaWeb companion ekrano nuotrauka
Web companion ekrano nuotrauka

Rankinis Web companion pašalinimas:

Ištrinkite Web companion iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Web companion ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Web companion ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-web-companion.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Web companion