“Warning! Critical update!” šalinimas

“Warning! Critical update!” pašalinimas

Kas yra “Warning! Critical update!”?

“Warning! Critical update!” yra padirbtas įspėjimas, kuris gali pasirodyti jums lankantis socialiniuose tinkluose (Facebook, Twitter, Google+) arba tiesiog naršant Internete. Kartais šis pranešimas siūlo atnaujinti Windows, kartais jis teigia, kad jūs turėtumėte atsisiųsti Internet Explorer, Mozilla Firefox arba Google Chrome atnaujinimus. Jei matote “Warning! Critical update!“ arba “Warning! Critical update! The following important update is available for your computer” pranešimą, jūs turėtumėte kuo skubiau palikti jums jį rodantį puslapį, kadangi šis pranešimas yra naudojamas platinti pavojingus virusus. Daugeliu atvejų, žmonės yra įtikinami atsisiųsti tokius pavojingus virusus, kaip Sirefef, Spyeye ir Zeus Trojanai. Dėl to mes labai rekomenduojame niekada nespausti „Update“ mygtuko ir naudoti tik oficialias Windows, Mozilla, Google Chrome ar kitas svetaines norint atsisiųsti jums reikalingos programos atnaujinimą.

KUR AŠ GALIU PAMATYTI „Warning! Critical update!“?

„Warning! Critical update!“ gali pasirodyti bet kurioje svetainėje. Jei norite jo išvengti, turėtumėte nustoti lankytis nelegaliose svetainėse bei vengti aiškiai užkrėstų el. puslapių. Be to, jūs taip pat turėtumėte prisiminti, kad sukčiai gali užkrėsti legalias svetaines taip pat, jeigu jos yra silpnai apsaugotos. Jeigu matote tokį pranešimą, tai yra ženklas, kad puslapis buvo užkrėstas ir jūs turite jį palikti:

Warning! Critical Update!
The following important update is available for your computer. Install update

Jei matote „Warning! Critical update!“ pranešimą, jūs turite jį ignoruoti, nes kitaip jūs parsisiųsite virusą į savo kompiuterį. Jeigu manote, kad jums reikia atnaujinti kokią nors programą, turėtumėte tiesiog apsilankyti jos oficialioje svetainėje ir atsisiųsti atnaujinimą iš ten.

KAIP PAŠALINTI „Warning! Critical update!“?

Prašome ignoruoti „Warning! Critical update!“ ir panašius įspėjimus, nes jie yra naudojami platinti trojanus ir kitas pavojingas programas. Jei jūs papuolėte į sukčių pinkles ir buvote įtikintas atsisiųsti „atnaujinimą“, nedelsiant patikrinkite savo kompiuterį su SpyHunter 5Combo Cleaner arba FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis