Sudėtingumo skalė:  
  (93/100)

“Warning! Critical update!”. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Malware

“Warning! Critical update!” yra padirbtas įspėjimas, kuris gali pasirodyti jums lankantis socialiniuose tinkluose (Facebook, Twitter, Google+) arba tiesiog naršant Internete. Kartais šis pranešimas siūlo atnaujinti Windows, kartais jis teigia, kad jūs turėtumėte atsisiųsti Internet Explorer, Mozilla Firefox arba Google Chrome atnaujinimus. Jei matote “Warning! Critical update!“ arba “Warning! Critical update! The following important update is available for your computer” pranešimą, jūs turėtumėte kuo skubiau palikti jums jį rodantį puslapį, kadangi šis pranešimas yra naudojamas platinti pavojingus virusus. Daugeliu atvejų, žmonės yra įtikinami atsisiųsti tokius pavojingus virusus, kaip Sirefef, Spyeye ir Zeus Trojanai. Dėl to mes labai rekomenduojame niekada nespausti „Update“ mygtuko ir naudoti tik oficialias Windows, Mozilla, Google Chrome ar kitas svetaines norint atsisiųsti jums reikalingos programos atnaujinimą.

KUR AŠ GALIU PAMATYTI „Warning! Critical update!“?

„Warning! Critical update!“ gali pasirodyti bet kurioje svetainėje. Jei norite jo išvengti, turėtumėte nustoti lankytis nelegaliose svetainėse bei vengti aiškiai užkrėstų el. puslapių. Be to, jūs taip pat turėtumėte prisiminti, kad sukčiai gali užkrėsti legalias svetaines taip pat, jeigu jos yra silpnai apsaugotos. Jeigu matote tokį pranešimą, tai yra ženklas, kad puslapis buvo užkrėstas ir jūs turite jį palikti:

Warning! Critical Update!
The following important update is available for your computer. Install update

Jei matote „Warning! Critical update!“ pranešimą, jūs turite jį ignoruoti, nes kitaip jūs parsisiųsite virusą į savo kompiuterį. Jeigu manote, kad jums reikia atnaujinti kokią nors programą, turėtumėte tiesiog apsilankyti jos oficialioje svetainėje ir atsisiųsti atnaujinimą iš ten.

KAIP PAŠALINTI „Warning! Critical update!“?

Prašome ignoruoti „Warning! Critical update!“ ir panašius įspėjimus, nes jie yra naudojami platinti trojanus ir kitas pavojingas programas. Jei jūs papuolėte į sukčių pinkles ir buvote įtikintas atsisiųsti „atnaujinimą“, nedelsiant patikrinkite savo kompiuterį su Malwarebytes Malwarebytes arba Reimage.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą “Warning! Critical update!” šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
“Warning! Critical update!” pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Plumbytes Anti-Malware
Mes išbandėme Plumbytes Anti-Malware efektyvumą šalinant “Warning! Critical update!” (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant “Warning! Critical update!” (2014-01-04)
Hitman Pro
Mes išbandėme Hitman Pro efektyvumą šalinant “Warning! Critical update!” (2014-01-04)
Malwarebytes
Mes išbandėme Malwarebytes efektyvumą šalinant “Warning! Critical update!” (2014-01-04)
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-warning--critical-update.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis