WareOut šalinimas (Nemokamos instrukcijos)

WareOut pašalinimas

Kas yra WareOut?

Ar jūsų kompiuteris nuolat skenuojamas abejotino veikimo programos WareOut? Ar jis veikia neįprastai? Ar jūs gaunate keistai atrodančius įspėjimus apie kritines saugumo klaidas? Ar jūsų kompiuteris veikia lėčiau negu veikė anksčiau? Šių visų problemų kaltininkė gali būti WareOut (taip pat žinoma kaip WareOut.exe, spyware.Wareout) programa, tai nesąžininga antivirusinė programa kuri gali sukelti rimtų kibernetinių grėsmių.

WareOut – nesąžininga antivirusinė programa. Kodėl?

Vien WareOut pavadinimas yra klaidinantis, todėl norime jus perspėti nepasitikėti šia programa. Nors ir po pirmo žvilgsnio šis kompiuterio įrankis gali atrodyti kaip profesionali antivirusinė programa, realybėje – taip nėra. Ji yra klasifikuojama kaip nesąžininga antivirusinė programa ir ji priklauso aukšto lygio kibernetinių grėsmių kategorijai. WareOut virusas tik apsimeta jos yra tikra antivirusinė programa kad išgązdintų kompiuterio vartotoją neteisingais pranešimais, jog kompiuteris yra rimtai apkrėstas virusais, trojanais ir kitomis infekcijomis. Į klausimą kodėl galime paprastai atsakyti – ši programa siekia uždirbti lengvus pinigus.

WareOut

Kaip ši nesąžininga programa veikia?

Po sėkmingo įsilaužimo į vartotojo kompiuterį (kaip tai daroma paaiškinsime kitoje pastraipoje), WareOut programa supančioja operacinę sistemą taip, kad net ir norint, būtų sudėtinga ištrinti ją iš kompiuterio. Ji prideda save prie paleisties programų sąrašo, paleidžia kelis pavojingus procesus į procesų tvarkyklę ir pažeidžia Windows registro įrašus. Po to, ši netikra antivirusinė programa pradeda planuoti kompiuterio patikras ir raportus apie įvairiausius virusus menamai esančius apkrėstame kompiuteryje. Turime pažymėti, kad WareOut neturi duomenų bazės kurioje būtų surašytos galimos kompiuterio infekcijos, todėl visi viruso pranešimai kuriuos rodo ši programa yra išgalvoti. Paprastai ši programa pasirenka kelis sisteminius failus ir praneša juos kaip virusus. Žinoma – ji siūlo juos pašalinti iš sistemos, tačiau, kad tai padarytumėte, ši netikra WareOut antivirusinė programa prašys nusipirkti pilną jos versiją. Kad ir ką bedarytumėte, NEPIRKITE šios programos nes taip jūs tik prarasite savo pinigus. Nepaisant to, programų, kurias WareOut pažymėjo virusais ištrynimas gali sukelti kritines kompiuterio klaidas, taip pat jūs atskleisite savo kreditinės kortelės informaciją hakeriams, kurie bet kada galės nusirašyti daugiau pinigų nuo jūsų kortelės. Neabejotinai geriausias sprendimas yra šios programos pašalinimas. Tačiau tai nėra lengvas darbas – šis virusas gali neleisti jums to atlikti nei rankiniu būdu nei programų pagalba. Išeitis – kokybiškos antivirusinės programos kaip FortectIntego. Jeigu nepavyks pasileisti tikros antivirusinės programos, naudokitės instrukcija pateikta žemiau.

Kokiu būdu plinta WareOut virusas?

Jei jūsų kompiuteryje veikia „WareOut antivirusinė“ programa, tai reiškia tik vieną dalyką – esate užsikrėtę virusu, kuris siekia išvilioti jūsų pinigus. Todėl nesvarbu, kad ir kaip patikimai atrodo ši programa,nepasitikėkite ja ir niekada nemokėkite už jos licenziją. Laimei, yra būdas, kaip galite apsaugoti savo kompiuterį nuo tokių ir su jomis susijusių infekcijų. WareOut paprastai platinamas per:

 • Klaidinančius programinės įrangos atnaujinimus;
 • Šlamšto pranešimus;
 • Užkrėstas nuorodas;
 • Nelegalias svetaines.

Iš anksto sakome, jog geriausia PC apsauga yra profesionali ir reguliariai atnaujinama antivirusinė programa. Ji gydo saugumo pažeidimus ir neleidžia kenkėjiškom programom ar virusam patekti į sistemą. Be to, jūs niekada neturėtumėte pasitikėti iššokančiais pranešimais, kurie ragina jums atnaujinti Java, Flash grotuvą, video grotuvą ar kitas programas, nes šios gali būti pripildytos kenkėjiškų programų. Kitas svarbus aspektas yra susijęs su elektroniniais pašto pranešimais. Jei gavote įtartiną žinutę iš nežinomo siuntėjo, ypatingai jeigu pranešimo pavadinime yra gramatikos klaidų, neatidarinėjite tokių pranešimų – jie sukelia didelę riziką užkrėsti jūsų kompiuterį virusu. Jei jau jis buvo užkrėstas nesąžininga WareOut antivirusine programa, skaitykite šias instrukcijas, kurios padės pašalinti šį virusą:

1. Išbandykite SYSTEM RESTORE:

 1. Spustelėkite Start -> All Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore.
 2. Kai pasirodys Restore system files and settings langas, pasirinkite Next.
 3. Pasirinkite sistemos parametrų atkūrimo tašką ir spustelėkite Next.
 4. Spustelėkite Finish, kad patvirtintumėte savo pasirinkimą ir palaukite, kol persikraus jūsų kompiuteris.
 5. Dabar atsisiųskite FortectIntego ir patikrinkite savo kompiuterį.

2. Išbandykite SAFE MODE WITH NETWORKING:

 1. Perkraukite savo kompiuterį
 2. Kai tik jūsų kompiuteris taps aktyvus, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pamatysite Advanced Boot Options.
 3. Čia, pasirinkite Safe Mode with Networking (tam naudokite klaviatūroje esančius klavišus) ir paspauskite Enter.
 4. Prisijunkite kaip ir normaliame Windows režime.
 5. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ant IE ar kitos naršyklės piktogramos ir pasirinkite Run As arba Run as administrator. Įveskite administratoriaus paskyros slaptažodį (jei reikia).
 6. Įveskite šią nuorodą į adreso laukelį: https://virusai.lt/download/hunter.exe ir parsisiųskite programą. Paleiskite ją ir pašalinkite jos surastus viruso failus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis