Virusai.lt pristato „ReviewedbyPro“ – svetainę, skirtą virusų prevencijai

Naujienų apie kibernetinį saugumą bei programų apžvalgų šaltinis

„ReviewedbyPro“ tinklalapyje rasite išsamias programų apžvalgas

Rugsėjo mėnesį pasirodė nauja svetainė, kurioje rasite karščiausias naujienas apie įvykius virtualioje erdvėje. „ReviewedbyPro“ tinklalapyje rasite entuziastingų virusų šalinimo ekspertų įžvalgas apie aktualius kompiuterinius užkratus, jų plitimo bei šalinimo būdus.

Atsižvelgiant į naujų virusų atsiradimo tendencijas (jų yra sukuriama virš 1 mln. kasdien!), svarbu pasirūpinti tinkama kompiuterio bei duomenų apsauga. Vienas iš esminių elementų yra – kompiuterinės apsaugos programa. Jei esate linkę lankytis įtartinose svetainėse, neturint tokios programos, tikimybė apsikrėsti virusu išauga kelis kartus.

Svarbu sustiprinti apsaugą ne tik patikima programa, bet ir žiniomis, kaip išvengti virtualiųjų užkratų. Kaip žinia, egzistuoja įvairaus pobūdžio virusų. Pavyzdžiui, jei failus užšifruojantis užkratas užkoduoja jūsų svarbius dokumentus, tai trojanas gali veikti operacinėje sistemoje ir nutekinti konfidencialią informaciją.

Kiita populiarėjanti virusų šaka – krypto-valiutų kasėjai (angl. cryptocoin miners). Jie geba užmaskuoti savo veiklą bei rinkti pelną jūsų kompiuterio energijos išteklių pagalba. Reklamos programos yra kita plačiai žinoma virusų šaka, galinti pridaryti nemažai problemų.

Renkantis tinkamą kompiuterinės apsaugos programą

„ReviewedbyPro“ svetainėje rasite naudingų patarimų, kaip išsirinkti jūsų lūkesčius atitinkančią programą. Čia rasite išsamias instrukcijas kaip atsisiųsti ir įsidiegti programą. Jūsų patogumui pateikti programų palyginimai padės lengviau apsispręsti.

Jei esate susirūpinę savo privatumu, jus sudomins virtualaus privataus tinklo (angl. VPN – virtual private network) pasiūla. Šios programos užtikrina anonimiškumą naršant internete. Jos – vienas iš pagrindinių būdų išvengti viešojo Wi-Fi keliamų pavojų. Be palyginamųjų lentelių, rasite ir šių programų kainynus.

Jei jau turite įsidiegę programą, „ReviewedbyPro.com“ naujienų skyrius sudomins intriguojančiomis naujienomis apie naujausius užkratus.

„ReviewedbyPro“ – aktuali informacija apie sudėtingus virusus paprastais žodžiais

Be jau minėtų esminių svetainės skyrių, „Pagalbos“ skyrelis, kurį rasite viršutinėje dešiniojoje dalyje, leis užduoti klausimus apie rūpimus klausimus bei užsiregistravus gauti atsakymą.

Atkreipkite dėmesį, kad galite matyti anksčiau jau kitų lankytojų užduotus klausimus ir sužinoti atsakymą greičiau. Taip pat galite ir komentuoti šiuos klausimus ar naujus straipsnius. Tai dar viena priežastis apsilankyti „ReviewedbyPro“ svetainėje, sukurtoje žmonių, kuriems rūpi jūsų kibernetinis saugumas.

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Ugnius Kiguolis yra profesionalus virusų tyrėjas ir tinklalapio Virusai.lt įkūrėjas bei vyriausiasis redaktorius. Ugnius sukūrė Virusai.lt portalą 2004 metais, norėdamas informuoti visuomenę apie kibernetinius nusikaltimus.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink