Sudėtingumo skalė:  
  (82/100)

Virus Gendarmerie šalinimas

parašė Liucija Danes - - | Tipas: Ransomware

Virus Gendarmerie yra pavojinga programa, kuri dažniausiai užkrečia Prancūzijoje esančius kompiuterius. Vos tik šis virusas patenka į sistemą, jis kaipmat ją užblokuoja ir pradeda rodyti savo padirbtą įspėjimą. Kaip ir daugelis kitų virusų, Virus Gendarmerie praneša, kad žmogus nelegaliai naudojosi kopijuotais video ir audio įrašais, platino su vaikų pornografija susijusius įrašus ir atliko dar daugiau įstatymų pažeidimų. Vėliau virusas paaiškina, kad žmogus turi sumokėti baudą jeigu nori šivengti kalėjimo. Svarbiausias su šiuo virusu susijęs dalykas yra jo gebėjimas užblokuoti kompiuterį, kas reiškia jog jūs negalėsite prisijungti prie interneto ar paleisti antivirusinės programos. Vis dėl to, jūs galite ištrinti šį virusą iš savo kompiuterio. Tam mes sukūrėme specialias Virus Gendarmerie pašalinimo instrukcijas, kurios yra pateiktos apačioje.

KAIP MANO KOMPIUTERIS GALI BŪTI UŽKRĖSTAS Virus Gendarmerie?

Gendarmerie virusas paprastai yra platinamas užkrėstų svetainių pagalba. Be to, jūs taip pat galite netyčia atsisųsti šio viruso failus į kompiuterį kai siunčiatės nelegalias programų versijas ar padirbtus jų atnaujinimus. Vos tik ši infekcija patenka į kompiuterį, ji jį užblokuoja ir pradeda rodyti savo padirbtą pranešimą, kuris teigia, kad žmogus privalo sumokėti 100 eurų baudą per 48 valandas dėl jo neteisėtos veiklos Internete. Jeigu matote tokį pranešimą savo kompiuterio ekrane, privalote jį ignoruoti, nes jis yra padirbtas. Be to, turite pašalinti Virus Gendarmerie, nes kitaip jūs negalėsite naudotis savo kompiuteriu taip kaip tai darėte anksčiau.

KAIP PAŠALINTI Virus Gendarmerie?

Siekdami išvengti tokių virusų kaip Virus Gendarmerie, turite atsisiųsti į savo kompiuterį vieną iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes. Jeigu jūsų kompiuteris jau užblokuotas, sekite šias instrukcijas:

 1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
 2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
 3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
 4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Virus Gendarmerie ekrano nuotrauka
Virus Gendarmerie ekrano nuotrauka

Rankinis Virus Gendarmerie pašalinimas:

Kaip ištrinti Virus Gendarmerie naudojant Safe Mode with Networking

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Safe Mode with Networking'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Networking Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Networking'
 • Žingsnis 2: Virus Gendarmerie šalinimas

  Prisijunkite prie užkrėstos paskyros ir paleiskite savo naršyklę. Atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ar kitą patikimą antivirusinę programą. Atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Kai programa baigs sistemos tikrinimą, ištrinkite visus jos nurodytus pavojingus failus ir užbaikite Virus Gendarmerie pašalinimą.

Jeigu virusas blokuoja Safe Mode with Networking, išbandykite sekantį metodą.

Kaip ištrinti Virus Gendarmerie naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą

  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Virus Gendarmerie pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Virus Gendarmerie sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Virus Gendarmerie prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Apie autorių

Lucia Danes
Lucia Danes - Virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Lucia Danes
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-virus-gendarmerie.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Virus Gendarmerie