Venkite wasvideo.com, nes ši svetainė yra naudojama pasisavinti Facebook vartotojų prisijungimo duomenis!

Ar esate girdėję apie Scambook? Tai yra svetainė, kuri buvo sukurta siekiant apsaugoti „Facebook“ vartotojus. Čia jūs galite rasti visą naujausią informaciją apie daugumą „Facebook“ apgavysčių ir taip pat paskelbti apie tokią, jei pastebėjote ką nors įtartino šiame socialiniame tinkle.

Viena iš paskutinių gudrybių, kuri buvo pastebėta plintant Facebook tinkle prieš keletą dienų, yra susijusi su pavojinga svetaine wasvideo.com. Jūs turite likti kuo toliau nuo šios svetainės, nes ji buvo pastebėta vagiant „Facebook“ prisijungimo duomenis ir kitą konfidencialią lankytojų informaciją!

Žinoma, sukčiai taiko įvairiausius klaidinančius metodus siekdami suklaidinti žmones ir priversti juos apsilankyti šioje svetainėje visai apie tai negalvojant. Tam jie aktyviai platina klaidinančias žinutes „Facebook“socialiniame tinkle. Šios žinutės turi nuorodą, kuri automatiškai nukreipia žmones į šią pavojingą vietą. Štai kaip jos atrodo:

Are you in thiss videeo on FB Natalie:P Skip to 1:43 omggg lol. Tyype in wiithout spacces and search your name ——-> www .wasvideo. com

Paspausdus ant šios nuorodos, vartotojas yra nukreipiamas į kitą svetainę fizikubook.com. Šis domenas atrodo identiškai kaip „Facebook“ prisijungimo puslapis, taigi yra didelis pavojus, kad daugelis PC vartotojų bus apgauti ir suves savo Facebook paskyros prisijungimo duomenis.

Prašome visada atkreipti dėmesį į svetainės adresą prieš suvedant prisijungimo duomenis joje. Jei manote, kad jūs galėjote tapti tokios apgavystės auka, jūs turite pakeisti savo Facebook slaptažodį kaip įmanoma greičiau. Be to, įspėkite savo draugus!

Failai
Programos
Palygink