Sudėtingumo skalė:  
  (7/100)

VC_RED šalinimas (Pašalinimo vadovas) - Nemokamos instrukcijos

parašė Alice Woods - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

VC_RED failas yra vienas iš Microsoft Visual C++ programavimo įrankio komponentų 

VC_RED failo paveikslėlis

VC_RED yra legalus laikinas failas kuris yra įdiegiamas kartu su Visual C++ programavimo įrankiu iš Microsoft. Šis failas taip pat gali atsirasti kompiuteryje kartu su kitais vykdomaisiais failais, pavyzdžiui VCRedist_x86.exe, VCRedist_ia64.exe, VCRedist_x64.exe. Dažniausiai Visual C++ įrankis yra reikalingas norint naudotis aplikacijomis, kurios reikalauja šios integruotos kūrimo aplinkos (angl. Integrated Development Environment).

Pavadinimas VC_RED
Tipas Sistemos failas
Susiję failai VCRedist_ia64.exe, VCRedist_x86.exe, VCRedist_x64.exe
Platinimo būdai  Legalus failas įdiegiamas kartu su Microsoft Visual C++ įrankiu
Galimi simptomai Galite pastebėti VC_RED procesą užduočių tvarkytuve (angl. Task Manager)
Pašalinimas Ekspertai nerekomenduoja pašalinti VC_RED failo, jei jis yra legalus. Tačiau neoficialūs failai su tokiu pačiu pavadinimu gali būti ištrinti įdiegus profesionalią antivirusinę, pavyzdžiui ReimageIntego

Jei VC_RED.cab yra įdiegtas į C:\VC_RED katalogą, šis failas yra visiškai saugus. Tačiau jei pastebite failą su tokiu pačiu ar panašiu pavadinimu kituose aplankuose savo kompiuteryje, atidžiai stebėkite savo sistemos veiklą ir ieškokite viruso požymių. Dažniausiai kenkėjiškos programos sutrikdo kompiuterio veiklą ir neleidžia atverti įvairių programų.

Taip pat, VC_RED gali atsirasti sistemoje kartu su papildomais komponentas, kurie yra saugūs:

install.res.1028.dll; install.res.1031.dll; install.res.1033.dll; install.res.1036.dll; install.res.1040.dll; install.res.1041.dll; install.res.1042.dll; install.res.2052.dll; install.res.3082.dll; eula.1028.txt; eula.1031.txt; eula.1033.txt; eula.1036.txt; eula.1040.txt; eula.1041.txt; eula.1042.txt; eula.2052.txt; eula.3082.txt; install.exe; install.ini; vcredist.bmp; globdata.ini; VC_RED.MSI; VC_RED.cab;

Turėkite omenyje, jog legalaus VC_RED pašalinimas gali sutrikdyti kompiuterio darbą — negalėsite atverti įprastų programų ar naudotis spausdintuvu. Todėl siūlome atidžiai įvertinti situaciją arba pasiteirauti eksperto pagalbos. Tokiu būdu išvengsite sistemos klaidų ir nesugadinsite savo kompiuterio.

Kitais atvejais, žmonės dažniausiai susiduria su šiomis klaidomis:

  • VC_RED.cab not found;
  • VC_RED.cab error;
  • Runtime error: VC_RED.cab;

Tokios žinutės gali atsirasti kompiuteryje, jei yra pažeistas laikinasis failas ir vartotojas nori įdiegti ar paleisti programą susijusią su VC_RED. Pavyzdžiui, MSDN Disc 5000. Tačiau tokios klaidos nebūtinai nurodo, kad jūsų kompiuteryje yra virusas. 

VC_RED iliustracijaVC_RED failas, tai saugus Microsoft Visual C++ komponentas.

Nepaisant to, jei esate įsitikinę, jog tai VC_RED virusas, nedelsiant įsigykite profesionalią antivirusinę ir nuskenuokite savo kompiuterio aplankus. Jei sistema yra tikrai užkrėsta, programa automatiškai ištrins visas kenkėjiškas aplikacijas ir užtikrins kompiuterio saugumą. Siūlome ReimageIntego.

Jei iš pradžių nebuvote tikri ar tai virusas ir sugalvojote pašalinti VC_RED, visuomet galite parsisiųsti failą iš oficialios Microsoft svetainės. Tačiau siūlome būti atidiems ir nepakliūti į kibernetinių sukčių pinkles, kur siūlome įsigyti šį failą apgaulinguose puslapiuose.

Laikinasis failas yra įdiegiamas kartu su Visual C++ programavimo įrankiu

Saugus VC_RED failas atkeliauja į sistemą įdiegiant Visual C++ programą iš Microsoft. Todėl jei jūs nesenai parsisiuntėte šią aplikaciją iš oficialios svetainės, jūsų kompiuteris yra saugus. Tačiau ekspertai įspėja, jog nusikaltėliai gali mėginti jus apgauti ir užslėpti kenkėjiškas programas pasinaudodami šiuo failo pavadinimu.

Dažniausiai taip nutinka tuomet, kai žmonės neatidžiai įdiegia nemokamas programas pasirinkdami Quick arba Recommended nustatymus. Todėl svarbu visuomet įsigyti aplikacijas tik nustatant Custom/Advanced parametrus ir atidžiai stebint procesą. Taip pat, nepamirškite atžymėti papildomų produktų, kurie būna automatiškai parinkti įdiegti kartu su pirmine programa.

VC_RED pašalinimas iš kompiuterio sistemos

Norėdami pašalinti VC_RED iš savo kompiuterio, įsitikinkite, kad failas yra kenkėjiškas. Kitu atveju galite ištrinti reikalingą sistemos failą, kuris yra būtinas specifinėms programoms veikti. 

VC_RED pašalinimas turi būti patikėtas profesionalams. Todėl rekomenduojame įsigyti antivirusinę ir leisti jai saugiai atsikratyti potencialiai pavojinga programa. 

Norėtume įspėti, kad nemėgintumėte ištrinti VC_RED patys. Jei šis failas yra iš tiesų kenkėjiškas, antivirusinė programa jį atpažins ir apsaugos jūsų kompiuterį. Taip išvengsite tolimesnės žalos savo sistemai.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis VC_RED pašalinimas:

Ištrinkite VC_RED iš Windows sistemų

Instrukcijos apačioje paaiškins kaip pradėti VC_RED failo pašalinimą iš Windows operacinės sistemos.

  1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
  2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
  3. Išinstaliuokite VC_RED ir su šia programa susijusias programas
    Suraskite VC_RED ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vc_red.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie VC_RED