Vaudix viruso šalinimas

Vaudix viruso pašalinimas

Kas yra Vaudix virusas?

Kas yra Vaudix?

Vaudix – tai interneto naršyklės priedas, žadantis informuoti žmones apie įvairiausias nuolaidas ir tokiu būdu pagerinti jų naršymą internete. Tačiau šios programos kūrėjai pamiršo pranešti, kad ji taip pat gali priversti žmones apsilankyti iš anksto numatytose svetainėse, kurios net gali būti naudojamos potencialiai nepageidaujamų programų platinimui. Be to, ši nepatikima programa gali rodyti komercinius skelbimus tada, kada ji nori, ir net tikrinti jūsų naršymo įpročius. Pavyzdžiui, ši programa gali tikrinti, kokias svetaines žmonės labiausiai mėgsta lankyti, kokią informaciją jie įveda į jas, elektroninio pašto adresus, IP adresus, kompiuterio buvimo vietą ir taip toliau. Beje, Vaudix virusas gali patekti į jūsų kompiuterį be jūsų leidimo, nes dažniausiai jis plinta labai apgaulingu būdu, kuris angliškai yra žinomas kaip ‘bundling’. Siekiant išvengti tokių programų kaip Vaudix įsirašymo, turėtumėte būti labai atsargūs kai siunčiatės nemokamas programas iš interneto, nes šimtai naršyklės priedų, plėtinių ir įrankių juostų gali būti susiję su šios ‘adware’ tipo programos platinimu. Jeigu įtariate, kad ją jau įsirašėte į savo kompiuterį, ir nesvarbu ar tai padarėte savo noru ar ne, turėtumėte ją kuo greičiau pašalinti. Priešingu atveju jūsų naršyklė gali nuolatos būti nukreipiama į nesaugias svetaines arba net galite būti apgautas ir parsisiųsti kitą potencialiai nepageidaujamą programą į savo kompiuterį. Jeigu norite sutvarkyti savo kompiuterį, mes labai rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, FortectIntego.

Kaip Vaudix gali patekti į mano kompiuterį?

Vaudix „užgrobia“ naršykles gana dažnai, nes žmonės vis dar nesugeba kontroliuoti programų, kurios yra atsakingos už šio naršyklės priedo platinimą, įrašymo procesų ir patys sutinka atsisiųsti šią ir kitas panašias programas. Siekia išvengti tokių programų įsirašymo, visų pirma turėtumėte pasidomėti programa, kurią ketinate įsirašyti į savo kompiuterį. Reikėtų perskaityti privatumo politiką bei licencinę vartotojo sutartį. Po to, reikėtų rinktis „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdą ir surasti visas pažymėtas varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įsirašyti Vaudix ar kitą naršyklės priedą. Turbūt nereikia nei sakyti, kad būtina varneles atžymėti. Jeigu jūs nesenai įsirašėte nemokamą programą ir jums nepavyko surasti papildomų priedų ir juos atžymėti, tai greičiausiai Vaudix virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, o gal jau net pradėjo rodyti iššokančius pranešimus apie kuponus, nuolaidas ir panašius dalykus. Prašome, neignoruokite šių pranešimų, nes anksčiau ar vėliau jie gali nukreipti jūsų naršyklę į nesaugią svetainę. Tam, kad pašalintumėte šią programą, jums tereikia atlikti veiksmus, kurie yra nurodyti straipsnio pabaigoje, todėl negaiškite laiko.

Kaip pašalinti Vaudix virusą?

Nepaisant to, kad Vaudix virusas negali pakenkti jūsų kompiuteriui, nereikėtų pamiršti to, kad jis gali inicijuoti įvairiausias nepageidaujamas veiklas jūsų kompiuteryje. Dėl to mes rekomenduojame kuo greičiau šią ir kitas potencialiai nepageidaujamas programas pašalinti iš savo kompiuterio. Tam jūs galite įsirašyti patikimą antivirusinę programą ir su ja patikrinti savo kompiuterį.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Klausimas. Gal kas nors žino kaip visam laikui pašalinti Vaudix? Bandžiau šią programą ištrinti jau daug kartų, bet kiekvieną kartą kai atsidarau Google Chrome, matau, kad ji ir toliau veikia kaip naršyklės priedas. Ištryniau ją, bet atsidarius Chrome ji vis dar ten. Prašau padėkite!

Atsakymas. Vaudix pašalinimas nebūtų toks sudėtingas procesas jeigu pabandytumėte naudoti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, vieną iš rekomenduotinų programų, kurios pateiktos straipsnio apačioje. Jeigu pašalinote ją iš Add/Remove Programs sąrašo ir išjungėte ją iš Google priedų, tačiau ji vis dar veikia, greičiausiai, kad ši klastinga programa kartu įrašė ir krūvą papildomų failų, kuriuos galima pašalinti tik per Windows registrų tvarkyklę. Kadangi šį procesą atlikti rankiniu būdu yra gana pavojinga, visiškam Vaudix pašalinimui rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą.

Klausimas. Įsirašiau Vaudix, ko, žinoma, turėjau nedaryti, o dabar niekaip negaliu jos pašalinti. Ar galite man gali paaiškinti, kaip atsikratyti Vaudix reklamų?

Atsakymas. Kadangi ši programa nėra virusas, jos pašalinimo procesas tikrai nėra toks sudėtingas kaip gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti. Ar kada bandėte ištrinti Vaudix naudojant antivirusinę programą? Jeigu ne, tada visų pirma turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tuo atveju jeigu nenorite naudoti papildomos programinės įrangos, pabandykite ją pašalinti rankiniu būdu sekdami instrukcijas, kurias sudarė virusai.lt ekspertai.

Klausimas. Vaudix virusas užgrobė mano Chrome ir Safari naršykles ir nenustoja rodyti savo reklamų kiekvieną kartą kai pradedu naršyti internete. Be to, jau keletą kartų mano naršyklė buvo peradresuota į tikrai įtartinas svetaines. Labai prašau pasakykite, kaip užblokuoti Vaudix pranešimus!

Atsakymas. Tiesą sakant, Vaudix reklamų užbluokuoti nėra įmanoma tol, kol šis naršyklės priedas yra įrašytas jūsų kompiuteryje. Vos tik jį pašalinsite, reklamos automatiškai pradings. Tam, kad ištrintumėte šią programą, galite naudoti žemiau pateiktas instrukcijas, tačiau rankinis pašalinimas neužtikrins visiško Vaudix pašalinimo. Tam, kad visiškai jos atsikratytumėte, rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Klausimas. Neseniai įsirašiau Vaudix į savo kompiuterį, tačiau manau, kad su šia programa kažkas ne taip. Mano naršyklė pradėjo veikti žymiai lėčiau. Be to, ji nuolat generuoja gana įdomius pranešimus, tačiau vos ant Vaudix reklamų, atsiduriu keistose svetainėse. Gal galite patarti, kaip aš turėčiau elgtis?

Atsakymas. Kaip jau minėjome straipsnyje, Vaudix yra ‘adware’ tipo programa, kuri visų pirma yra naudojama partnerių svetainėms reklamuoti. Taigi, dauguma šios programos reklamų slepia partnerių turinį, kuris nebūtinai yra malonu žiūrėti ar saugu atidaryti. Dėl tos priežasties mes rekomenduojame nedelsiant pašalinti Vaudix virusą iš savo kompiuterio. Tą jūs galite padaryti rankiniu būdu naudodamiesi žemiau pateiktais nurodymais. Vis dėlto, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, nes ši ‘adware’ programa dažniausiai plinta kartu su kitomis potencialiai nepageidaujamomis programomis, kurias taip pat reikėtų pašalinti.

Klausimas. Vaudix reklamų pilna visur! Nesvarbu ar atsidarau Youtube, Facebook, Twitter, eBay ar bet kokią kitą atsitiktinę internetinę svetainę. Niekada anksčiau neteko susidurti su ‘adware’ tipo programa, todėl nė nenutuokiu, kaip man ją pašalinti. Gal galėtumėte man pateikti bent pačius pagrindinius žingsnius, kuriuos reikėtų atlikti norint pašalinti Vaudix virusą?

Atsakymas. Pritariame, kad Vaudix reklamos yra itin erzinančios. Dar daugiau, jos net gali peradresuoti naršyklę į nepatikimas trečiųjų šalių svetaines, kuriose galite pasigauti kitą kompiuterinį virusą. Taigi, jūsų pasirinkimas pašalinti šią programą yra geriausias. Tam, kad tai padarytumėte, turėtumėte arba sekti šalinimo instrukcijas, pateiktas apačioje, arba įsirašyti/atnaujinti patikimą antivirusinę programą ir su ja patikrinti savo kompiuterį.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės FortectIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Vaudix viruso pašalinimas

Nepageidaujamų programų šalinimas iš Windows

Norėdami pašalinti Vaudix virusas iš Windows 10/8 įrenginių, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Windows paieškos laukelyje įrašykite Control Panel ir paspauskite Enter arba spustelėkite ant paieškos rezultato.
 2. Programs dalyje pasirinkite Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 1
 3. Sąraše raskite įrašus, susijusius su Vaudix virusas ar bet kuria kita neseniai įdiegta įtartina programa.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite programą ir pasirinkite Uninstall.
 5. Jei iššoko User Account Control, paspauskite Yes.
 6. Palaukite, kol bus baigtas pašalinimo procesas, o tada spustelėkite OK.
  Pašalinkite iš Windows 2

Jei naudojate Windows 7/XP, tuomet atlikite šiuos žingsnius:

 1. Spauskite Windows Start > Control Panel, esantį dešiniajame skydelyje (jeigu naudojate Windows XP spauskite Add/Remove Programs).
 2. Atsidūrę Control Panel pasirinkite Programs > Uninstall a program.
  Pašalinkite iš Windows 7/XP
 3. Pasirinkite nepageidaujamą programą spustelėdami ją vieną kartą.
 4. Viršuje spauskite Uninstall/Change.
 5. Tam, kad patvirtintumėte žingsnį, spauskite Yes.
 6. Kai pašalinimas bus baigtas, spauskite OK.

Ištrinkite iš „Mac“

„Mac“:

 1. Meniu juostoje pasirinkite Go > Applications.
 2. Applications aplanke ieškokite visų susijusių įrašų.
 3. Spustelėkite programą ir vilkite ją į Trash (arba dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite ją ir pasirinkite Move to Trash).
  Ištrinkite iš „Mac“ 1

Norėdami pilnai pašalinti nepageidaujamą programą, turite pasiekti Application Support, LaunchAgents ir LaunchDaemons aplankus ir ištrinti atitinkamus failus:

 1. Pasirinkite Go > Go to Folder.
 2. Įveskite /Library/Application Support ir paspauskite Go arba spustelėkite Enter.
 3. Application Support aplanke ieškokite abejotinų įrašų ir juos ištrinkite.
 4. Dabar tokiu pačiu būdu įveskite /Library/LaunchAgents ir /Library/LaunchDaemons aplankus ir nutraukite visus susijusius .plist failus.
  Ištrinkite iš „Mac“ 2

Iš naujo nustatykite MS Edge/Chromium Edge

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš MS Edge:

 1. Pasirinkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir paspauskite Extensions.
 2. Iš sąrašo pasirinkite susijusį plėtinį ir spustelėkite krumpliaračio piktogramą.
 3. Apačioje spauskite Uninstall.
  Pašalinkite Edge plėtinius

Išvalykite slapukus ir kitus naršyklės duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu (tris horizontalius taškus naršyklės lango viršuje, dešinėje pusėje) ir pasirinkite Privacy & security.
 2. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką norite išvalyti.
 3. Pasirinkite viską, išskyrus slaptažodžius (nors galbūt norėsite įtraukti medijų licencijas, jei įmanoma) ir spustelėkite Clear.
  Ištrinkite Edge naršymo duomenis

Atkurkite naujo skirtuko ir pagrindinio puslapio nustatymus:

 1. Spustelėkite meniu piktogramą ir pasirinkite Settings.
 2. Tuomet raskite On startup skyrių.
 3. Spustelėkite Disable, jei radote įtartiną puslapį.

Jei kiti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite MS Edge:

 1. Norėdami atidaryti užduočių tvarkyklę, paspauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spustelėkite lango apačioje esančią More details rodyklę.
 3. Pasirinkite Details.
 4. Dabar slinkite žemyn ir raskite kiekvieną įrašą su Microsoft Edge pavadinimu. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite ant kiekvieno iš jų ir pasirinkite End Task, kad sustabdytumėte MS Edge veikimą.
  Iš naujo nustatykite MS Edge

Jei toks būdas jums nepadėjo, tuomet reikės griebtis išplėstinio Edge atstatymo metodo. Tačiau atminkite, jog prieš tęsdami turite išsisaugoti atsarginę duomenų kopiją.

 1. Savo kompiuteryje raskite šį aplanką: C:\\Users\\%username%\\AppData\\Local\\Packages\\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 2. Kad pasirinktumėte visus aplankus, paspauskite klaviatūroje Ctrl + A.
 3. Spustelėkite juos dešiniuoju pelės mygtuku ir pasirinkite Delete.
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 1
 4. Dabar dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Windows PowerShell (Admin).
 5. Kai atsidarys naujas langas, nukopijuokite ir įklijuokite šią komandą, o tada paspauskite Enter:

  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register “$($_.InstallLocation)\\AppXManifest.xml” -Verbose
  Išplėstinis MS Edge atstatymo metodas 2

Instrukcijos Chromium Edge naršyklei

Ištrinkite plėtinius iš MS Edge (Chromium):

 1. Atidarykite Edge ir spauskite Settings > Extensions.
 2. Ištrinkite nepageidaujamus plėtinius spustelėdami Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Cromium Edge

Išvalykite duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir eikite į Settings.
 2. Pasirinkite Privacy and services.
 3. Clear browsing data dalyje pasirinkite, ką pašalinti.
 4. Time range skiltyje pasirinkite All time.
 5. Spauskite Clear now.
  Ištrinkite duomenis iš Cromium Edge

Iš naujo nustatykite MS Edge (Chromium):

 1. Spauskite ant Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Kairėje pusėje pasirinkite Reset settings.
 3. Pasirinkite Restore settings to their default values.
 4. Patvirtinkite pasirinkimą.
  Iš naujo nustatykite Chromium Edge

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Pašalinkite pavojingus plėtinius:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu (tris horizontalias linijas viršutiniame dešiniajame lango kampe).
 2. Pasirinkite Add-ons.
 3. Čia pasirinkite papildinius, susijusius su Vaudix virusas, ir spauskite Remove.
  Pašalinkite plėtinius iš Firefox

Atstatykite pagrindinį puslapį:

 1. Norėdami atidaryti meniu, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite tris horizontalias linijas.
 2. Pasirinkite Options.
 3. Home parinktyse įveskite pageidaujamą svetainę, kuri bus atidaryta kaskart, kai įjungsite Mozilla Firefox.

Išvalykite slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Options.
 2. Eikite į Privacy & Security skyrių.
 3. Slinkite žemyn, kad rastumėte Cookies and Site Data.
 4. Spustelėkite Clear Data…
 5. Pasirinkite Cookies and Site Data ir Cached Web Content, o tuomet spauskite Clear.
  Išvalykite iš Firefox slapukus ir kitus duomenis

Iš naujo nustatykite Mozilla Firefox

Jei atlikus visus žingsnius Vaudix virusas vis tiek nebuvo pašalintas, tuomet iš naujo nustatykite Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite Meniu.
 2. Eikite į Help ir pasirinkite Troubleshooting Information.
  Iš naujo nustatykite Firefox 1
 3. Give Firefox a tune up dalyje spauskite Refresh Firefox…
 4. Kai iššoks langas, patvirtinkite veiksmą spausdami Refresh Firefox – taip turėtumėte sėkmingai pašalinti Vaudix virusas.
  Iš naujo nustatykite Firefox 2

Iš naujo nustatykite Google Chrome

Ištrinkite kenkėjiškus plėtinius iš Google Chrome:

 1. Atidarykite Google Chrome, spustelėkite Meniu (tris vertikalius taškus viršutiniame dešiniajame kampe) ir pasirinkite More tools > Extensions.
 2. Naujai atsidariusiame lange pamatysite visus įdiegtus plėtinius. Pašalinkite visus įtartinius papildinius, kurie gali būti susiję su plėtiniu spustelėdami Remove.

Pašalinkite plėtinius iš Chrome

Išvalykite Chrome duomenis:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Privacy and security dalyje pasirinkite Clear browsing data.
 3. Pažymėkite Browsing history, Cookies and other site data, taip pat Cached images and files.
 4. Paspauskite Clear data.

Ištrinkite duomenis iš Chrome

Pakeiskite pagrindinį puslapį:

 1. Paspauskite ant meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Startup skiltyje ieškokite įtartinos svetainės.
 3. Spustelėkite ant Open a specific or set of pages ir paspauskite tris taškus, kad rastumėte Remove parinktį.

Iš naujo nustatykite Google Chrome:

Jei kiti metodai nepadėjo, atkurkite Google Chrome nustatymus ir ištrinkite senus duomenis, kad pašalintumėte visus nenorimus komponentus:

 1. Spustelėkite Meniu ir pasirinkite Settings.
 2. Atėję į Settings slinkite žemyn ir spustelėkite Advanced.
 3. Slinkite žemyn ir raskite Reset and clean up skyrių.
 4. Spustelėkite Restore settings to their original defaults.
 5. Norėdami užbaigti pašalinimą, patvirtinkite šį žingsnį.

Iš naujo nustatykite Chrome 2

Iš naujo nustatykite Safari

Pašalinkite nepageidaujamus plėtinius iš Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Naujame lange pasirinkite Extensions.
 3. Pasirinkite nepageidaujamą plėtinį, susijusį su Vaudix virusas, ir spauskite Uninstall.
  Pašalinkite plėtinius iš Safari

Išvalykite Safari slapukus ir kitus duomenis:

 1. Spauskite Safari > Clear History…
 2. Išskleidžiamajame meniu ties Clear pasirinkite all history.
 3. Patvirtinkite paspausdami Clear History.
  Pašalinkite iš Safari slapukus ir kitus duomenis

Jei aukščiau paminėti veiksmai nepadėjo, iš naujo nustatykite Safari:

 1. Spustelėkite Safari > Preferences…
 2. Eikite į Advanced skirtuką.
 3. Meniu juostoje pažymėkite Show Develop menu.
 4. Meniu juostoje spustelėkite Develop, tada pasirinkite Empty Caches.
  Iš naujo nustatykite Safari

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti Vaudix registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis