Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Vaudix viruso šalinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Adware

Kas yra Vaudix?

Vaudix – tai interneto naršyklės priedas, žadantis informuoti žmones apie įvairiausias nuolaidas ir tokiu būdu pagerinti jų naršymą internete. Tačiau šios programos kūrėjai pamiršo pranešti, kad ji taip pat gali priversti žmones apsilankyti iš anksto numatytose svetainėse, kurios net gali būti naudojamos potencialiai nepageidaujamų programų platinimui. Be to, ši nepatikima programa gali rodyti komercinius skelbimus tada, kada ji nori, ir net tikrinti jūsų naršymo įpročius. Pavyzdžiui, ši programa gali tikrinti, kokias svetaines žmonės labiausiai mėgsta lankyti, kokią informaciją jie įveda į jas, elektroninio pašto adresus, IP adresus, kompiuterio buvimo vietą ir taip toliau. Beje, Vaudix virusas gali patekti į jūsų kompiuterį be jūsų leidimo, nes dažniausiai jis plinta labai apgaulingu būdu, kuris angliškai yra žinomas kaip ‘bundling’. Siekiant išvengti tokių programų kaip Vaudix įsirašymo, turėtumėte būti labai atsargūs kai siunčiatės nemokamas programas iš interneto, nes šimtai naršyklės priedų, plėtinių ir įrankių juostų gali būti susiję su šios ‘adware’ tipo programos platinimu. Jeigu įtariate, kad ją jau įsirašėte į savo kompiuterį, ir nesvarbu ar tai padarėte savo noru ar ne, turėtumėte ją kuo greičiau pašalinti. Priešingu atveju jūsų naršyklė gali nuolatos būti nukreipiama į nesaugias svetaines arba net galite būti apgautas ir parsisiųsti kitą potencialiai nepageidaujamą programą į savo kompiuterį. Jeigu norite sutvarkyti savo kompiuterį, mes labai rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego.

Kaip Vaudix gali patekti į mano kompiuterį?

Vaudix „užgrobia“ naršykles gana dažnai, nes žmonės vis dar nesugeba kontroliuoti programų, kurios yra atsakingos už šio naršyklės priedo platinimą, įrašymo procesų ir patys sutinka atsisiųsti šią ir kitas panašias programas. Siekia išvengti tokių programų įsirašymo, visų pirma turėtumėte pasidomėti programa, kurią ketinate įsirašyti į savo kompiuterį. Reikėtų perskaityti privatumo politiką bei licencinę vartotojo sutartį. Po to, reikėtų rinktis „Advanced“ arba „Custom“ įrašymo būdą ir surasti visas pažymėtas varneles, teigiančias, kad jūs sutinkate įsirašyti Vaudix ar kitą naršyklės priedą. Turbūt nereikia nei sakyti, kad būtina varneles atžymėti. Jeigu jūs nesenai įsirašėte nemokamą programą ir jums nepavyko surasti papildomų priedų ir juos atžymėti, tai greičiausiai Vaudix virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, o gal jau net pradėjo rodyti iššokančius pranešimus apie kuponus, nuolaidas ir panašius dalykus. Prašome, neignoruokite šių pranešimų, nes anksčiau ar vėliau jie gali nukreipti jūsų naršyklę į nesaugią svetainę. Tam, kad pašalintumėte šią programą, jums tereikia atlikti veiksmus, kurie yra nurodyti straipsnio pabaigoje, todėl negaiškite laiko.

Kaip pašalinti Vaudix virusą?

Nepaisant to, kad Vaudix virusas negali pakenkti jūsų kompiuteriui, nereikėtų pamiršti to, kad jis gali inicijuoti įvairiausias nepageidaujamas veiklas jūsų kompiuteryje. Dėl to mes rekomenduojame kuo greičiau šią ir kitas potencialiai nepageidaujamas programas pašalinti iš savo kompiuterio. Tam jūs galite įsirašyti patikimą antivirusinę programą ir su ja patikrinti savo kompiuterį.

Dažniausiai užduodami klausimai:

Klausimas. Gal kas nors žino kaip visam laikui pašalinti Vaudix? Bandžiau šią programą ištrinti jau daug kartų, bet kiekvieną kartą kai atsidarau Google Chrome, matau, kad ji ir toliau veikia kaip naršyklės priedas. Ištryniau ją, bet atsidarius Chrome ji vis dar ten. Prašau padėkite!

Atsakymas. Vaudix pašalinimas nebūtų toks sudėtingas procesas jeigu pabandytumėte naudoti patikimą antivirusinę programą, pavyzdžiui, vieną iš rekomenduotinų programų, kurios pateiktos straipsnio apačioje. Jeigu pašalinote ją iš Add/Remove Programs sąrašo ir išjungėte ją iš Google priedų, tačiau ji vis dar veikia, greičiausiai, kad ši klastinga programa kartu įrašė ir krūvą papildomų failų, kuriuos galima pašalinti tik per Windows registrų tvarkyklę. Kadangi šį procesą atlikti rankiniu būdu yra gana pavojinga, visiškam Vaudix pašalinimui rekomenduojame naudoti patikimą antivirusinę programą.

Klausimas. Įsirašiau Vaudix, ko, žinoma, turėjau nedaryti, o dabar niekaip negaliu jos pašalinti. Ar galite man gali paaiškinti, kaip atsikratyti Vaudix reklamų?

Atsakymas. Kadangi ši programa nėra virusas, jos pašalinimo procesas tikrai nėra toks sudėtingas kaip gali iš pirmo žvilgsnio pasirodyti. Ar kada bandėte ištrinti Vaudix naudojant antivirusinę programą? Jeigu ne, tada visų pirma turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tuo atveju jeigu nenorite naudoti papildomos programinės įrangos, pabandykite ją pašalinti rankiniu būdu sekdami instrukcijas, kurias sudarė virusai.lt ekspertai.

Klausimas. Vaudix virusas užgrobė mano Chrome ir Safari naršykles ir nenustoja rodyti savo reklamų kiekvieną kartą kai pradedu naršyti internete. Be to, jau keletą kartų mano naršyklė buvo peradresuota į tikrai įtartinas svetaines. Labai prašau pasakykite, kaip užblokuoti Vaudix pranešimus!

Atsakymas. Tiesą sakant, Vaudix reklamų užbluokuoti nėra įmanoma tol, kol šis naršyklės priedas yra įrašytas jūsų kompiuteryje. Vos tik jį pašalinsite, reklamos automatiškai pradings. Tam, kad ištrintumėte šią programą, galite naudoti žemiau pateiktas instrukcijas, tačiau rankinis pašalinimas neužtikrins visiško Vaudix pašalinimo. Tam, kad visiškai jos atsikratytumėte, rekomenduojame patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa.

Klausimas. Neseniai įsirašiau Vaudix į savo kompiuterį, tačiau manau, kad su šia programa kažkas ne taip. Mano naršyklė pradėjo veikti žymiai lėčiau. Be to, ji nuolat generuoja gana įdomius pranešimus, tačiau vos ant Vaudix reklamų, atsiduriu keistose svetainėse. Gal galite patarti, kaip aš turėčiau elgtis?

Atsakymas. Kaip jau minėjome straipsnyje, Vaudix yra ‘adware’ tipo programa, kuri visų pirma yra naudojama partnerių svetainėms reklamuoti. Taigi, dauguma šios programos reklamų slepia partnerių turinį, kuris nebūtinai yra malonu žiūrėti ar saugu atidaryti. Dėl tos priežasties mes rekomenduojame nedelsiant pašalinti Vaudix virusą iš savo kompiuterio. Tą jūs galite padaryti rankiniu būdu naudodamiesi žemiau pateiktais nurodymais. Vis dėlto, turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su patikima antivirusine programa, nes ši ‘adware’ programa dažniausiai plinta kartu su kitomis potencialiai nepageidaujamomis programomis, kurias taip pat reikėtų pašalinti.

Klausimas. Vaudix reklamų pilna visur! Nesvarbu ar atsidarau Youtube, Facebook, Twitter, eBay ar bet kokią kitą atsitiktinę internetinę svetainę. Niekada anksčiau neteko susidurti su ‘adware’ tipo programa, todėl nė nenutuokiu, kaip man ją pašalinti. Gal galėtumėte man pateikti bent pačius pagrindinius žingsnius, kuriuos reikėtų atlikti norint pašalinti Vaudix virusą?

Atsakymas. Pritariame, kad Vaudix reklamos yra itin erzinančios. Dar daugiau, jos net gali peradresuoti naršyklę į nepatikimas trečiųjų šalių svetaines, kuriose galite pasigauti kitą kompiuterinį virusą. Taigi, jūsų pasirinkimas pašalinti šią programą yra geriausias. Tam, kad tai padarytumėte, turėtumėte arba sekti šalinimo instrukcijas, pateiktas apačioje, arba įsirašyti/atnaujinti patikimą antivirusinę programą ir su ja patikrinti savo kompiuterį.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Vaudix virusas ekrano nuotrauka
Vaudix virusas ekrano nuotrauka

Rankinis Vaudix viruso pašalinimas:

Ištrinkite Vaudix iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Vaudix ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Vaudix ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite Vaudix iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Vaudix bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Vaudix iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Vaudix ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Vaudix šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Vaudix virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Vaudix iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Vaudix iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Vaudix ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Vaudix šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Vaudix iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Vaudix ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Vaudix pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Vaudix iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Vaudix bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Vaudix pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-vaudix-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Vaudix virus