Užsienio šalių gyventojams – nemokamos svetainės apie virusų naujoves

Vienas didžiausių sunkumų, su kuriais susiduria interneto vartotojai, yra informacijos apie virusus ir jų pašalinimą trūkumas jų gimtąja kalba. Rodos, visa reikšminga ir aktuali informacija internete yra pritaikyta tik anglakalbei bendruomenei. Norėdami prisidėti prie šios problemos sprendimo, nusprendėme papildyti savo kompanijos svetainių sąrašą keturiais naujais tinklalapiais. Naujųjų svetainių tikslas yra pagelbėti Bulgarijos, Latvijos, Estijos ir Jungtinės Karalystės kompiuterių vartotojams pašalinti juos kankinančius virusus bei suteikti daugiau informacijos apie jų prevenciją. Iki šiol naujausia, su kibernetiniais pavojais susijusi, informacija buvo pateikiama 24 skirtingomis užsienio kalbomis.

Aid for foreign speakers – find 2-spyware.com in your own language

Britiškai auditorijai skirta svetainė novirus.uk pateikia pavojingų programų apžvalgas ir jų pašalinimo procedūras. Tinklalapyje yra rašoma apie naujausius „browser hijacker“ kategorijos virusus, trojanus, „adware” bei „ransomware” tipo programas ir kitus virusus, kurie dažniausiai taikosi įsibrauti į britų kompiuterius. Svetainėje taip pat galima rasti informacijos apie kompiuteryje esančius failus ir detalius paaiškinimus, kaip atskirti pavojingus failus nuo patikimų. Vartotojai taip pat gali rasti kenkėjiškų programų pašalinimo instrukcijas ir patarimus, kaip jų išvengti ateityje.

Latvijos skaitytojams skirtoje svetainėje viruss.lv pateikiama naudinga informacija apie populiariausias šio regiono kibernetines grėsmes. Latviškai kalbančiai auditorijai nebekils problemų kovojant su Cerber virusu, kadangi pateikėme detalias šio viruso prevencijos bei pašalinimo instrukcijas jų gimtąja kalba. Estams skirtoje svetainėje viirused.ee kalbėsime apie šio regiono aktyviausius virusus ir jų keliamas problemas. Šiuo metu estai turėtų pasisaugoti Locky viruso. Bulgarijos gyventojai taip pat gali lengviau atsikvėpti – visą reikalingą informaciją jie ras tinklalapyje virusi.bg. Šių portalų lankytojai galės sužinoti apie populiariausius virusus, kenkėjiškas programas bei dažniausiai jų naudojamus metodus įsibrauti į kompiuterius.

Naujos svetainės taip pat suteikia galimybę susisiekti su techninės pagalbos specialistais. Jiems galima užduoti visus rūpimus klausimus, susijusius su virusais ir jų pašalinimu. Lankytojai taip pat kviečiami reikšti savo nuomonę ir dalintis patirtimis kovojant su virusais. Didžiausias šių kalbinių svetainių privalumas – interneto vartotojams daugiau nereikės valandų valandas naršyti Internete ir ieškoti aiškių bei patikimų patarimų, kaip susidoroti su nepageidaujamomis programomis. Nuo šiol visa reikalinga informacija bus pasiekiama vieno klavišo paspaudimu.

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Julija Splinters yra portalo Virusai.lt naujienų redaktorė. Baigusi anglų kalbos bakalauro studijas, ji nusprendė skirti daugiau laiko savo senam pomėgiui - Japonijos kultūrai - ir pradėjo Rytų Azijos studijas.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Skaityti kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink