Sudėtingumo skalė:  
  (55/100)

UpgradeSys viruso šalinimas (Išsamus aprašymas) - Bir 2020 atnaujinimas

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Malware

UpgradeSys — programa, kuri baugina Android vartotojus Trojano virusus primenančiais bruožais

UpgradeSys viruso pavyzdys

UpgradeSys virusas yra programa, kuri dažniausiai aptinkama Android mobiliuosiuose telefonuose. Dažniausiai ši nepageidaujama programa aptinkama kompanijos BLU gamintuose telefonuose. Tai yra ganėtinai nauja infekcija, tad ekspertai neturi daug informacijos. Tačiau, ši programa savo elgesiu primena Trojano virusus. 

Pavadinimas UpgradeSys
Tipas Trojan tipo virusas
Platinimo būdai Atkeliauja jau gamykliškai įdiegta iš BLU kompanijos arba gali pasiekti kitus Android vartotojus parsisiunčiant apgaulingas aplikacijas
Simptomai Naršyklėje padaugėja erzinančių reklamų, kurios ne tik sulėtina telefono darbą, bet gali siūlyti įdiegti kitas nepatikimas programas
Pavojai Administratoriaus teisės suteikia galimybė užgrobti telefoną ir ištrinti, siųsti ar kopijuoti žinutes, instaliuoti ar atnaujinti aplikacijas ir peradresuoti į kenkėjiškas svetaines, kuriose nusikaltėliai siekia pavogti asmeninius duomenis
Pašalinimas Vartotojai pašalinti UpgradeSys viruso rankiniu būdu negali. Rekomenduojame įdiegti Reimage Reimage Cleaner Intego mobiliąją versiją ir sekti instrukcijas apačioje

UpgradeSys virusas jau būna įrašytas į telefoną prieš jį įsigyjant, tad programa yra saugoma administratoriaus teisėmis. Tai reiškia, kad pati programa gali suteikti leidimą atnaujinti jau esančias ar instaliuoti naujas programas, bei įrankius. Pavojinga tai, kad šios privilegijos gali reikšti, jog virusas yra jau užprogramuotas parsiųsti kitas žalingas programas.

Negana to, UpgradeSys turi galimybę stebėti jūsų trumpąsias žinutes ir kitą turinį. Šis virusas gali naudoti jūsų informaciją, pateikti ją programos kūrėjams ir užgrobę žinučių rašymo funkciją siųsti pranešimus vartotojui nežinant. Ši programa gali slėptis po skirtingais pavadinimais:

 • com.adups.fota;
 • com.adups.fota.sysoper;
 • FWUpgradeProvider.apk.

Yra informacijos, kad virusas gali transliuoti įvairų reklaminį turinį lankomuose puslapiuose. Iššokantys langai ir padidėjęs jų kiekis gali atrodyti tik erzinančiai, bet tai yra potencialiai pavojinga veikla. Rėmėjų reklamos ir pavojingi puslapiai gali nukreipti jus į rizikingus puslapius, kuriuose transliuojama dar daugiau reklamų. Tai turėtų būti viena iš priežasčių pašalinti UpgradeSys.

UpgradeSys viruso iliustracija
UpgradeSys virusas yra įdiegiamas gamykloje į Android telefonus, kurie yra vėliau parduodami internetu pigiau.

UpgradeSys pašalinimas yra būtinas, nes turima informacija gali būti tik maža šio viruso sugebėjimų dalis. Ši programa negali būti pašalinta iš įrenginio rankiniu būdu. Tad reikalinga profesionalų pagalba. Žemiau galite rasti išsamias šalinimo instrukcijas, kurios jums padės atlikti visus žingsnius. 

Įranga parduodama internetu gali būti paveikta virusų

Pasak ekspertų tokia praktika nėra naujas įvykis ir toks įrenginių modifikavimas yra dažnai pasitaikantis reiškinys, kai telefonai ar kiti produktai praduodami internetu. Internetinėse parduotuvėse parduodami įrenginiai gali turėti pakeistus numatytuosius nustatymus ir operacinę sistemą.

Šios aplikacijos yra kenkėjiškos ir vėliau, po pirminio įrašymo jos laikomos kaip nuolatinėmis ir būtinomis telefone, tad negali būti pakeistos ir modifikuotos pačių vartotojų.

Šių įrenginių su pakeistais nustatymais kainos yra ženkliai mažesnės nuo originaliųjų, tad tai pirmiausia išduoda, kad reiktų susimąstyti apie tokių telefonų įsigijimą. Šios akcijos ir pasiūlymai kuriami tam, kad naivūs žmonės pakliūtų į spąstus ir nusipirktų produktus, kurie jiems nesuteiks naudos. 

Taip pat ir kiti Android vartotojai turėtų būti atsargūs internete. Dažnai tokios kenkėjiškos programos turi papildomų atmainų, kurios plinta per reklamas ar siūlomos įsigyti nepatikimuose puslapiuose. Todėl vertėtų vengti reklaminio turinio naršant internete, jei norite apsaugoti savo telefoną nuo Trojan tipo virusų.

UpgradeSys šalinimo instrukcijos 

UpgradeSys pašalinimas rankiniu būdų yra neįmanomas, bet mes galime padėti jums atlikti reikiamus žingsnius, jog deaktyvuotumėte aplikaciją. 

 1. Nueikite į Settings > Apps;
 2. Suraskite UpgradeSys;
 3. Pasirinkite Disable mygtuką.

Tai, deja yra laikinas sprendimo būdas. Todėl jums teks kartoti šiuos žingsnius kiekvieną kartą perkrovus įrenginį. Bet galite pasinaudoti DeBloater įrankiu, kuris nereikalauja Android sistemos perkrovimo. Galite parsisiųsti jį čia.

Pirmas žingsnis. USB Debugging įrankis

 1. Eikite į settings;
 2. Pasirinkite More arba General;
 3. Suraskite Build Number funkciją ir paspauskite 7 kartus;
 4. Palaukite kol lange pasirodys You are now a developer arbd Developer mode has been enabled to appear;
 5. Grįžkite į Settings meniu ir pasirinkite Developer Options;
 6. Įjunkite USB Debugging.

Antras žingsnis. Naudokite DeBloater programai šalinti 

 1. Kai įsirašėte DeBloater įrankį ir įjungėte USB debugging funkciją, prijunkite įrenginį prie kompiuterio;
 2. Pasirinkite Connected as Mass Storage arba Media Device;
 3. Atidarykite DeBloater kompiuteryje ir pasirinkite Read Device;
 4. Pabandykite surasti com.adups.fota arba com.adups.fota.sysoper  ir juos pasirinkite;
 5. Spauskite Apply.

Papildomas žingsnis. Padėkite DeBloater atpažinti jūsų įrenginį 

Jei programa negali rasti jūsų įrenginio sekite šiuos žingsnius:

 1. Nueikite į Device Manager;
 2. Raskite ADB Interface;
 3. Jei radote, parsisiųskite Google USB Driver; 
 4. Pasirinkite ADB Interface ir spauskite Update Driver Software;
 5. Paspauskite Browse My Computer for Driver Software ir pasirinkite parsisiųstus Google Drivers;
 6. Uždarykite DeBloater ir atjunkite telefoną nuo kompiuterio;
 7. Pakartokite pirmą ir antrą žingsnius. 
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-upgradesys.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie UpgradeSys virus