Sudėtingumo skalė:  
  (80/100)

Update your browser šalinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Naršyklės įskiepiai

„Update your browser“ yra suklastotas pranešimas, kuris yra skirtas nieko blogo neįtariančių žmonių apgaudinėjimui. Dažniausiai tokie pranešimai siekia priversti žmones patikėti, kad kažkuri iš jų naršyklių yra pasenusi ir kad jie turi ją atnaujinti. Žinoma, vietoje Mozilla Firefox, Google Chrome, Internet Explorer ar kokios nors kitos naršyklės atnaujinimo „Update your browser“ virusas priverčia juos atsisiųsti ‘adware’, ‘browser hijacker’ ar kokiai nors kitai kategorijai priklausančią programą. Beje, jeigu pastebėjote pranešimus, siūlančius jums naršyklės atnaujinimus, turite kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa, nes jie rodo, jog tokia programa jau slepiasi jūsų kompiuteryje.

Dažniausiai suklastotas „Update your browser“ pranešimas teigia štai ką:

Update your browser
This page does not support your version of browser. Please update your software.

Jei spustelėsite ‘Update’, ‘Download Now’ ar kokį nors kitą mygtuką, jūs gana greit galite į savo kompiuterį atsisiųsti pavojingą programą. Dėl to, mes labai rekomenduojame ignoruoti tokius iš niekur pasirodančius pranešimus. Jei manote, kad kažkuri iš jūsų programų yra pasenusi, ją atnaujinti jūs galite apsilankydami oficialioje jos svetainėje. Norėdami atsikratyti melagingo „Update your browser“ pranešimo, kuo greičiau atsisiųskite ir paleiskite vieną iš šių programų: Reimage Reimage Cleaner , SpyHunter 5Combo Cleaner, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Update your browser ekrano nuotrauka
Update your browser ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-update-your-browser.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Update your browser