Sudėtingumo skalė:  
  (23/100)

Uc123.com viruso šalinimas (Viruso pašalinimo vadovas)

parašė Julija Splinters - - | Tipas: Naršyklės užgrobėjai

Uc123.com viruso ypatybės

Uc123.com virusas priklauso Hao123 naršyklės užgrobėjų grupei. Jei atvėrę savo mėgstamą naršyklę vietoj įprasto paieškos variklio išvysite puslapį, pilną kinietiškų hieroglifų, nedelsiant imkitės veiksmų Uc123.com virusui pašalinti. Kol ši potencialiai nepageidaujama programa egzistuos jūsų kompiuteryje, jūs būsite priversti susidurti su erzinančia šio naršyklės užgrobėjo veikla. Pavyzdžiui, jei bandysite pasinaudoti naujuoju paieškos varikliu, pastebėsite, jog paspaudus ant paieškos rezultatų įvyks peradresavimas į kinams skirtus puslapius. Atsižvelgus į tai, jog viskas šiuose puslapiuose bus parašyta kinietiškai, neabejojame, jog nepatyrę kompiuterių vartotojai gali išsigąsti ir nesuprasti, kaip išeiti iš minėtojo puslapio. Be to, užkrėtus kompiuterį šia potencialiai nepageidaujama programa, susidursite su įkyriomis iššokančiosiomis reklamomis, kurios atsivers naujuose naršyklės skirtukuose arba languose. Galimas atvejis, jog į jūsų kompiuterį netgi pateks daugiau nepageidaujamų programų, ypač jei spausite ant minėtųjų reklamų bei naršysite Uc123.com partnerių svetainėse. Jei jums rūpi jūsų kompiuterio saugumas, paskubėkite ir ištrinkite Uc123.com virusą. Jei nežinote, kaip tai padaryti, pasinaudokite instrukcijomis, pateiktomis po šiuo straipsniu, arba patikima virusų šalinimo programa, pavyzdžiui, Reimage Reimage Cleaner Intego

Uc123.com virusas Ekspertė rodo, kaip atrodo Uc123.com puslapis. Išvydę jį savo naršyklėje, imkitės veiksmų, jog surastumėte ir pašalintumėte Uc123.com naršyklės virusą!

2016 metais pasirodęs Hao123 virusas paplito itin greitai, o kompiuterių ekspertai kaip mat ėmė dalinti patarimus, kaip apsaugoti kompiuterį nuo šio viruso atakos. Deja, šiandien tokių potencialiai nepageidaujamų programų yra itin daug – kai kurios jų visiškai nesistengia sudominti vartotojo ir tiesiog plinta įkyriu ir gana apgaulingu būdu, o štai kitos ieško potencialių vartotojų pakeisdamos naršyklės numatytąjį puslapį tam tikra svetaine, siūlančia paieškos variklį, įvairias nuorodas, bei pateikiančia intriguojančias reklamas bei nuotraukas. Šiuo atveju, Uc123.com nepaliko mums didelio teigiamo įspūdžio. Net jei ir nemokate kinų kalbos, bus akivaizdu, jog ši svetainė bet kokiu atveju jums nebus reikšminga. Įvairūs bulvarinio stiliaus straipsniai bei nuorodos į neva juokingus vaizdo įrašus vargiai sudomins kinų kalba nekalbantį vartotoją. Be to, tas puslapis yra prikištas nuorodų į kitas svetaines, o tai iš karto sukuria nepatikimo puslapio įvaizdį. Pavyzdžiui, vienas jų gali nukreipti jus į baidu.com – tai dar vienas Hao123 naršyklės užgrobėjųreklamuojamas puslapis.

Tiek vienas, tiek kitas naršyklės užgrobėjas vargiai atliks interneto paieškos funkciją. Be to, kalbant apie poveikį kompiuterio sistemai, Uc123.com virusas greičiausiai neigiamai paveiks jūsų kompiuterio našumą, o tai reiškia, jog jis veiks lėčiau. Be to, panašu, jog šio naršyklės užgrobėjo kūrėjai nėra susidomėję reklamuojamų svetainių siūlomu turiniu, o tai reiškia, jog jūs nesunkiai pateksite į pavojingus trečiųjų šalių puslapius, kuriuose galite sulaukti pasiūlymų įsidiegti potencialiai nepageidaujamų arba net kenkėjiškų programų. Negana to, minėtasis užgrobėjas gali rinkti informaciją, apibūdinančią jūsų naršymo ypatumus, bei dalintis arba parduoti ją trečiosioms šalims. Galų gale tai iššauks dar didesnį reklamų kiekį ekrane arba užtvindys jūsų el.pašto dėžutę brukalais. Atminkite, jog ransomwarekategorijos virusai atsiunčiami būtent tokių el. laiškų pavidalu. Neverta nė minėti, jog kuo greičiau atsikratysite Uc123.com viruso, tuo bus geriau.

Erzinantis Uc123.com puslapis

Potencialiai nepageidaujamų programų plitimo būdai

Labiausiai tikėtina, jog šis naršyklės užgrobėjas užkrės jūsų kompiuterį jums sutikus įdiegti naują programinę įrangą su numatytaisiais nustatymais (angl. Default arba Standard). Šie nustatymai neleis jums peržvelgti trečiųjų šalių partnerių programų, susietų su jūsų pasirinkta programine įranga, kurią parsisiuntėte iš interneto. Tokiu būdu kompiuterį galite užkrėsti reklaminėmis programomis, naršyklės užgrobėjais, bei kitomis nepageidaujamomis programomis. Tokio tipo programos dažnai prijungiamos prie kitų nemokamų programų, o pastarųjų kūrėjams mokama už kiekvieną sėkmingą “įsiūlymą” įsidiegti šias trečiųjų šalių partnerių programėles. Jei norite atsisakyti papildomų programų įdiegimo, visuomet rinkitės Custom arba Advanced įdiegimo nustatymus ir atžymėkite varneles nuo pasiūlymų įsidiegti “rekomenduojamas” programas.

Kaip atsikratyti Uc123.com?

Geriausias būdas ištrinti Uc123.com virusui – pasinaudoti anti-šnipinėjimo programos galimybėmis. Anti-šnipinėjimoprogramos – tai įrankiai, kurie gali aptikti pašalinti įvairias nepageidaujamas bei kenkėjiškas programas, tuo tarpu išgirtosios antivirusinės programos dažniau susitelkia į labiausiai pavojingų virusų analizę bei pašalinimo būdus. Dėl šios priežasties kibernetinio saugumo specialistai dažnai siūlo naudoti ir antivirusinę, ir anti-šnipinėjimo programą. Jei jūsų nedomina kompiuterio apsaugos programos ir norite pašalinti Uc123.com virusą savarankiškai, prašome vadovautis žemiau pateikiamos instrukcijomis.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės Reimage Reimage Cleaner Intego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Uc123.com viruso pašalinimas:

Ištrinkite Uc123.com iš Windows sistemų

Šis naršyklės užgrobėjas automatiškai modifikuoja kelis Windows registrų centro raktus, o šios nustatymų panelės liesti nerekomenduojame, ypač jei esate nepatyręs kompiuterio vartotojas. Jei įvykdžius visus žemiau pateiktus instrukcijų punktus vis dar susidursite su Uc123.com paieškos varikliu, siūlome patikrinti kompiuterį su anti-šnipinėjimo programa.

Dabar atidžiai perskaitykite instrukcijas ir atvėrę nurodytą Control Panel puslapį ieškokite su Uc123 susijusių programų. Jei rasite kažką įtartino, pašalinkite tai.

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite Uc123.com ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite Uc123.com ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'
 5. Ištrinkite Uc123.com iš Windows nuorodų
  Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant Mozilla Firefox ikonėlės ir pasirinkite Properties. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant naršyklės ikonėlės ir pasirinkite 'Properties'
 6. Pasirinkite Shortcut kortelę ir patikrinkite Target laukelį. Ištrinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu. Pasirinkite 'Shortcut' ir pašalinkite 'http://isearch.babylon.com...' ar kitą įtartiną svetainę

Pakartokite šiuos žingsnius su kiekviena iš jūsų kompiuteryje esančių naršyklių, įskaitant Internet Explorer ir Google Chrome. Taip pat įsitikinkite, kad patikrinote visas jų saugojimo vietas, įskaitant darbalaukį, Start Menu ir užduočių juostą.

Ištrinkite Uc123.com iš Mac OS X sistemos

Jei jūsų Apple įrenginį paveikė šis įkyrus virusas, vadovaukitės šiuo gidu.

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite Uc123.com bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite Uc123.com iš Internet Explorer (IE)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Internet Explorer, spustelėkite ant IE meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniame naršyklės kampe ir pasirinkite Manage Add-ons. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Manage add-ons'
 2. Jūs pamatysite Manage Add-ons langą. Čia suraskite Uc123.com ir kitus įtarimą keliančius naršyklės priedus. Ištrinkite juos paspausdami Disable: Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kievieno pavojingo įrašo ir pasirinkite 'Disable'
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet Options. Pasilikite General kortelėje.
 4. Čia pašalinkite su jūsų virusu susijusią nuorodą ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą. Spustelėkite Apply ir išsaugokite pakeitimus. Ištrinkite pavojingas nuorodas ir įveskite jums pažįstamos svetainės adresą. Spustelėkite 'Apply', kad išsaugotumėte pakeitimus
 5. Atstatykite Internet Explorer nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Internet options. Eikite į Advanced kortelę.
 6. Čia pasirinkite Reset.
 7. Pasirodžius naujam langui, pažymėkite Delete personal settings ir dar kartą pasirinkite Reset, kad pabaigtumėte Uc123.com šalinimą. Eikite į 'Advanced' ir spustelėkite ant 'Reset' mygtuko. Dabar pasirinkite 'Delete personal settings' ir dar kartą pasirinkite 'Reset'

Ištrinkite Uc123.com virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti Uc123.com iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite Uc123.com iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite Uc123.com ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir pasirinkite Options General.
 4. Čia pašalinkite pavojingą nuorodą, kuri yra susijusi su jūsų virusu ir įveskite jūsų anksčiau naudotą svetainės adresą arba tiesiog spustelėkite ant Restore to default.
 5. Spuspelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Eikite į 'General' ir ištrinkite pavojingas nuorodas ir 'Home Page' skilties arba spustelėkite ant 'Restore to Default'. Spauskite 'OK'.
 6. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 7. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite Uc123.com šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite Uc123.com iš Google Chrome

Patikrinkite, ar Google Chrome yra kokių nors Uc123 plėtinių. Nedvejodami juos pašalinkite. Taip pat rekomenduojame atkurti numatytuosius naršyklės nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite Uc123.com ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage), jei jis buvo pakeistas viruso
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 4. Čia, On startup parinktyje, suraskite Open a specific page or set of pages ir spustelėkite ant Set pages. Paspaudę ant meniu, pasirinkite 'Settings' ir 'Set pages'
 5. Pasirodžius naujam langui, ištrinkite su jūsų virusu susijusias nuorodas ir įveskite jūsų norimos svetainės adresą. Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 6. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 7. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 8. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 9. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 10. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite Uc123.com pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite Uc123.com iš Safari

Ištrinkite su Uc123.com susijusius komponentus – naršyklės plėtinius, atkurkite pakeistus nustatymus.

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite Uc123.com bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Pakeiskite savo pradžios puslapį (homepage) jei jis buvo pakeistas viruso
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia, kaip jau buvo parodyta anksčiau, pasirinkite Preferences ir eikite į General.
 4. Čia patikrinkite Homepage laukelį. Jeigu jis buvo pakeistas, pašalinkite jums nepatinkantį svetainės adresą ir įveskite tą, kurį norite naudoti savo paieškoms Internete. Nepamirškite įtraukti "http://" prieš įrašydami savo pasirinktos svetainės adresą. Kai esate 'General', pašalinkite kenksmingą URL adresą ir įveskite savo pageidaujamą pradinį puslapį
 5. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 6. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite Uc123.com pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Julie Splinters
Julie Splinters - Virusų šalinimo specialistė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Julie Splinters
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-uc123-com-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Uc123.com virus