TuneUp Pro šalinimas

TuneUp Pro pašalinimas

Kas yra TuneUp Pro?

Kas yra Tuneup Pro?

TuneUp Pro yra abejonių kelianti programa, kuri turėtų padėti žmonėms pagreitinti jų kompiuterio darbą. Tai ji žada padaryti pašalindama užsilikusius registro įrašus ir kitus jau išinstaliuotoms programoms priklausančius komponentus. Vis dėlto, kad ir kaip daug žadančiai visa tai skambėtų, pasinaudoję šios programos paslaugomis jūs galite nepastebėti jokių pasikeitimų. Taip yra dėl to, nes kompiuteryje dažniausiai galima aptikti tūkstančius užsilikusių registro įrašų. Šimtas iš jų yra tik maža dalis, kurios pašalinimas dažniausiai neturi jokio poveikio sistemos darbo greičiui. Beje, tam kad pašalintumėte prieš tai minėtus failus ir registro įrašus, jūs turėsite nusipirkti TuneUp Pro licenciją. Mes jums tikrai nepatariame to daryti, nes rinkoje yra dešimtys panašių programų, kurios yra nemokamos. Beje, turime perspėti, kad ši programa gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iš niekur, kadangi ji gana dažnai plinta kitų nemokamų programų pagalba. Jeigujau pastebėjote įtartinus šios programos pranešimus ir panašius dalykus, nieko nelaukite ir atsikratykite šios programos. Tai galite padaryti žemiau pateiktų instrukcijų pagalba.

Kaip Tuneup Pro gali patekti į mano kompiuterį?

Kaip jau minėjome, TuneUp Pro gali patekti į kompiuterį su ir be jūsų žinios. Tie, kurie buvo įtikinti, kad tai yra patogus įrankis galintis padėti jiems pagreitinti jų kompiuterių darbą jau atsisiuntė šią programą į sistemą savo noru. Vis dėlto, dažniausiai ši programa pasirodo kompiuteryje iš niekur. Tam jos kūrėjai naudoja metodą, kuris angliškai yra vadinamas ‘bundling. Šis metodas yra glaudžiai susijęs su nemokamomis programomis, kuriose TuneUp Pro slepiasi papildomo priedo pavidalu. Tokiu būdu ši programa jau pateko į tūkstančius skirtingų kompiuterių ir netgi privertė dalį iš jų savininkų nusipirkti licencijuotą jos versiją. Jeigu norite jos išvengti, patikrinkite kiekvieną nemokamą programą. Kad ir kaip nekaltai ji atrodytų, ji gali būti įtraukta į TuneUp Pro viruso platinimą. Beje, kai siunčiatės nemokamas programas į savo kompiuterį, visada rinkitės Custom arba Advanced programos įrašymo būdą. Jis padės pamatyti ar TuneUp Pro slepiasi jūsų pasirinktoje programoje ar ne. Jeigu ši programa jau pasirodė jūsų kompiuteryje, jums reikėtų nieko nelaukti ir jos atsikratyti. Tam galite pasinaudoti mūsų paruoštomis instrukcijomis.

Kaip pašalinti Tuneup Pro virusą?

Jei Tuneup Pro jūsų kompiuteryje pasirodė iš niekur, jūs turėtumėte kuo greičiau paleisti FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner. Tai jums padės atidžiai patikrinti kompiuterį ir atsikratyti visų pavojingų programų, kurios slepiasi jame. Žinoma, jūs tai galite padaryti ir rankiniu būdu:

  • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features
  • Čia suraskite Tuneup Pro.
  • Pašalinkite šį įrašą ir kitus jums abejonių keliančius įrašus.
  • Spustelėkite OK, kad įrašytumėte šiuos pakeitimus.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis