Sudėtingumo skalė:  
  (8/100)

TuneUp Pro. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Kas yra Tuneup Pro?

TuneUp Pro yra abejonių kelianti programa, kuri turėtų padėti žmonėms pagreitinti jų kompiuterio darbą. Tai ji žada padaryti pašalindama užsilikusius registro įrašus ir kitus jau išinstaliuotoms programoms priklausančius komponentus. Vis dėlto, kad ir kaip daug žadančiai visa tai skambėtų, pasinaudoję šios programos paslaugomis jūs galite nepastebėti jokių pasikeitimų. Taip yra dėl to, nes kompiuteryje dažniausiai galima aptikti tūkstančius užsilikusių registro įrašų. Šimtas iš jų yra tik maža dalis, kurios pašalinimas dažniausiai neturi jokio poveikio sistemos darbo greičiui. Beje, tam kad pašalintumėte prieš tai minėtus failus ir registro įrašus, jūs turėsite nusipirkti TuneUp Pro licenciją. Mes jums tikrai nepatariame to daryti, nes rinkoje yra dešimtys panašių programų, kurios yra nemokamos. Beje, turime perspėti, kad ši programa gali pasirodyti jūsų kompiuteryje iš niekur, kadangi ji gana dažnai plinta kitų nemokamų programų pagalba. Jeigujau pastebėjote įtartinus šios programos pranešimus ir panašius dalykus, nieko nelaukite ir atsikratykite šios programos. Tai galite padaryti žemiau pateiktų instrukcijų pagalba.

Kaip Tuneup Pro gali patekti į mano kompiuterį?

Klausimai apie TuneUp Pro

Kaip jau minėjome, TuneUp Pro gali patekti į kompiuterį su ir be jūsų žinios. Tie, kurie buvo įtikinti, kad tai yra patogus įrankis galintis padėti jiems pagreitinti jų kompiuterių darbą jau atsisiuntė šią programą į sistemą savo noru. Vis dėlto, dažniausiai ši programa pasirodo kompiuteryje iš niekur. Tam jos kūrėjai naudoja metodą, kuris angliškai yra vadinamas ‘bundling. Šis metodas yra glaudžiai susijęs su nemokamomis programomis, kuriose TuneUp Pro slepiasi papildomo priedo pavidalu. Tokiu būdu ši programa jau pateko į tūkstančius skirtingų kompiuterių ir netgi privertė dalį iš jų savininkų nusipirkti licencijuotą jos versiją. Jeigu norite jos išvengti, patikrinkite kiekvieną nemokamą programą. Kad ir kaip nekaltai ji atrodytų, ji gali būti įtraukta į TuneUp Pro viruso platinimą. Beje, kai siunčiatės nemokamas programas į savo kompiuterį, visada rinkitės Custom arba Advanced programos įrašymo būdą. Jis padės pamatyti ar TuneUp Pro slepiasi jūsų pasirinktoje programoje ar ne. Jeigu ši programa jau pasirodė jūsų kompiuteryje, jums reikėtų nieko nelaukti ir jos atsikratyti. Tam galite pasinaudoti mūsų paruoštomis instrukcijomis.

Kaip pašalinti Tuneup Pro virusą?

Jei Tuneup Pro jūsų kompiuteryje pasirodė iš niekur, jūs turėtumėte kuo greičiau paleisti Reimage arba Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Tai jums padės atidžiai patikrinti kompiuterį ir atsikratyti visų pavojingų programų, kurios slepiasi jame. Žinoma, jūs tai galite padaryti ir rankiniu būdu:

  • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features
  • Čia suraskite Tuneup Pro.
  • Pašalinkite šį įrašą ir kitus jums abejonių keliančius įrašus.
  • Spustelėkite OK, kad įrašytumėte šiuos pakeitimus.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą TuneUp Pro šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
TuneUp Pro pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
TuneUp Pro ekrano nuotrauka
TuneUp Pro ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-tuneup-pro.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis