Sirefef šalinimas

Sirefef pašalinimas

Kas yra Sirefef?

Sirefef yra pavojingų trojos arklių (angl. trojan horse) šeima, kuri apima skirtingų tipų parazitus. Kiekviena versija turi savo užduotį, taigi vienas komponentas gali būti naudojamas antivirusinės programos blokavimui, o kitas – pavojingų failų atsiuntimui iš interneto. Šie trojanai taip pat gali slėptis nuo antivirusinės programos ir netgi sukelti peradresavimus į kitas pavojingas svetaines. Taigi, jei pradėjote pastebėti naršyklės peradresavimus ar erzinančias reklamas, patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine, nes jis gali būti užkrėstas.

Jei Sirefef nebus pašalintas iš jūsų kompiuterio, jis gali būti panaudotas įvairiausiems veiksmams. Jis gali pradėti nuo tokių pavojingų veiksmų kaip jūsų kompiuterio registro parametrų pakeitimas, pavojingų failų atsiuntimas ir legalių antivirusinių programų blokavimas. To pasekoje jūs galite susidurti su asmeninės informacijos netekimu ir kitų virusų pasirodymu sistemoje.

Kaip Sirefef virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Dažniausiai Sirefef trojanai plinta per melagingas reklamas ir komercinius paieškos rezultatus, kurie rodomi žmonėms mainais už pinigus. Kadangi Microsoft vis dar nepakankamai prižiūri savo mokamas reklamas, žmonės gali susidurti su tokiais paieškos rezultatais kai naudoja Yahoo ir Bing paieškos sistemas. Dažniausiai Sirefef trojanas į kompiuterius patenka kaip Adobe flash player arba Java, taigi būkite labai atidūs kai ieškote šios programos Internete. Jeigu darote tai per Bing ir Yahoo svetaines, nespaudinėkite ant tokių rezultatų kaip getadobeflash.com ir pan., nes jie gali peradresuoti jus į puslapį, kuris yra naudojamas šio ir panašių virusų platinimui.

Kaip atsikratyti Sirefef viruso?

Jūs privalote pašalinti Sirefef iš savo kompiuterio, nes šis virusas gali sukelti jums begalę problemų. Jis gali bandyti ištrinti jums reikalingus failus, pasisavinti slaptą informaciją, pavyzdžiui, slaptažodžius, prisijungimo duomenis ir finansinę informaciją, ir persiųsti ją savo savininkams. Be to, ji gali užkrėsti jūsų kompiuterį kitais virusais ir blokuoti bet kokį bandymą jį pašalinti iš sistemos. Laimei tam tikrų apsaugos programų kūrėjai jau surado būdą galintį padėti žmonėms panaikinti Sirefef trojaną iš kompiuterio. Tam jums tereikia atsisiųsti vieną iš šių programų: FortectIntego, MalwareBytes Anti-Malware.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis