Sudėtingumo skalė:  
  (30/100)

Sirefef šalinimas

parašė Gabrielė E. Hall - - | Tipas: Įsilaužimo įrankiai

Sirefef yra pavojingų trojos arklių (angl. trojan horse) šeima, kuri apima skirtingų tipų parazitus. Kiekviena versija turi savo užduotį, taigi vienas komponentas gali būti naudojamas antivirusinės programos blokavimui, o kitas – pavojingų failų atsiuntimui iš interneto. Šie trojanai taip pat gali slėptis nuo antivirusinės programos ir netgi sukelti peradresavimus į kitas pavojingas svetaines. Taigi, jei pradėjote pastebėti naršyklės peradresavimus ar erzinančias reklamas, patikrinkite savo kompiuterį su antivirusine, nes jis gali būti užkrėstas.

Jei Sirefef nebus pašalintas iš jūsų kompiuterio, jis gali būti panaudotas įvairiausiems veiksmams. Jis gali pradėti nuo tokių pavojingų veiksmų kaip jūsų kompiuterio registro parametrų pakeitimas, pavojingų failų atsiuntimas ir legalių antivirusinių programų blokavimas. To pasekoje jūs galite susidurti su asmeninės informacijos netekimu ir kitų virusų pasirodymu sistemoje.

Kaip Sirefef virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Dažniausiai Sirefef trojanai plinta per melagingas reklamas ir komercinius paieškos rezultatus, kurie rodomi žmonėms mainais už pinigus. Kadangi Microsoft vis dar nepakankamai prižiūri savo mokamas reklamas, žmonės gali susidurti su tokiais paieškos rezultatais kai naudoja Yahoo ir Bing paieškos sistemas. Dažniausiai Sirefef trojanas į kompiuterius patenka kaip Adobe flash player arba Java, taigi būkite labai atidūs kai ieškote šios programos Internete. Jeigu darote tai per Bing ir Yahoo svetaines, nespaudinėkite ant tokių rezultatų kaip getadobeflash.com ir pan., nes jie gali peradresuoti jus į puslapį, kuris yra naudojamas šio ir panašių virusų platinimui.

Kaip atsikratyti Sirefef viruso?

Jūs privalote pašalinti Sirefef iš savo kompiuterio, nes šis virusas gali sukelti jums begalę problemų. Jis gali bandyti ištrinti jums reikalingus failus, pasisavinti slaptą informaciją, pavyzdžiui, slaptažodžius, prisijungimo duomenis ir finansinę informaciją, ir persiųsti ją savo savininkams. Be to, ji gali užkrėsti jūsų kompiuterį kitais virusais ir blokuoti bet kokį bandymą jį pašalinti iš sistemos. Laimei tam tikrų apsaugos programų kūrėjai jau surado būdą galintį padėti žmonėms panaikinti Sirefef trojaną iš kompiuterio. Tam jums tereikia atsisiųsti vieną iš šių programų: Reimage, MalwareBytes Anti-Malware.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Sirefef ekrano nuotrauka
Sirefef ekrano nuotrauka

Apie autorių

Gabriel E. Hall
Gabriel E. Hall - Entuziastinga virusų tyrėja

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Gabriel E. Hall
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-trojan-sirefef.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Sirefef