Trojan.Multi.Brosubsc.gen šalinimas (Išsamus aprašymas) - Viruso pašalinimo vadovas

Trojan.Multi.Brosubsc.gen pašalinimas

Kas yra Trojan.Multi.Brosubsc.gen virusas?

Trojan.Multi.Brosubsc.gen yra trojanas, kuris paveikia naršyklę ir generuoja reklaminį turinį

Multi.Brosubsc.gen virusasTrojanas pavadinimu Multi.Brosubsc.gen yra kompiuterio virusas, kuris gali platinti kitus virusus, net ir išpirkos reikalaujančias infekcijas.

Trojan.Multi.Brosubsc.gen – virusas, kuris turi ne vieną funkciją, tad gali paveikti kompiuterio pasirodymą ir net saugumą kai visi procesai veikia nepastebimi. Šis trojanas gali plisti įvairiais metodais, internetu, tad pagrindinio kenkėjo plitimo būdo nėra, jums reikia rasti jį sistemoje ir pašalinti kuo greičiau, kol nepataisoma žąla nesugadino įrenginio. Virusas sugeba deaktyvuoti užduočių tvarkytuvo funkciją, tad jūs negalite patikrinti ar sistemos aplinkoje yra procesų, kurie sukelia pasirodymo bėdas ar naudoja kompiuterio resursus. kenkėjas nesunkiai gali manipuliuoti programomis, sistemos funkcijomis, apsimesti legaliu procesu ar exe failu taip nukreipdamas dėmesį nuo kenkėjiškos ar net pavojingos veiklos kompiuteryje.

Pavadinimas Trojan.Multi.Brosubsc.gen
Viruso tipas Trojanas
Paplitimas Pasak ekspertų, šis virusas daugiausia platinamas Rusijoje, Brazilijoje, Ukrainoje, Kazachstane, Prancūzijoje bei Vietname
Galimi veiksmai Trojanas gali paleisti programas, jas stabdyti, instaliuoti naujas. Kiti virusai gali pasiekti kompiuterį Trojan.Multi.Brosubsc.gen trojano pagalba ir vgogti failus, kitą informaciją, slaptažodžius, prisijungimus
Pašalinimas Jums reiki apasitelkti tinkamą antivirusinę programą Trojan.Multi.Brosubsc.gen pašalinimui, nes virusas slepiasi sistemoje nepastebėtas
Platinimo būdai Dažniausiai tokie kenkėjai plinta naudodami infekuotus failus, kurie prisegami kaip laiško priedai arba platinami kenkėjiškų, užgrobtų puslapių turinio dėka, kurį vartotojai negalvodami atidaro savo naršyklėje
Papildoma pagalba po viruso atakos Norint atkurti pažeistas kompiuterio funkcijas, failus, kurie buvo pakeisti ar programas, kurios sugadintis, geriausia naudotis FortectIntego ar panašia sistemos programa

Trojan.Multi.Brosubsc.gen turi ne vieną funkciją ir gali pakenkti tiek sistemos darbui tiek atverti kelią kitoms kompiuterinėms infekcijoms. Trojano veikimas buvo analizuotas ir tai parodė, kad Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari naršyklės ima veikti ne taip kaip turėtų ir rodo kenkėjiškas reklamas nuolatos kai šis kenkėjas pradeda savo darbą kompiuteryje.

Jums reiktų sunerimti ir ieškoti būtų kaip galėtumėte pašalinti Trojan.Multi.Brosubsc.gen, kai tik pamatote nenorimus kompiuterio procesus ir sulaukiate klaidos žinučių. Tai nėra lengva ir reikalauja papildomos pagalbos iš antivirusinių programų ar saugumo įrankių, nes trojanas yra vienas iš kenkėjų, kurie gali veikti nepaisant visko – sistemos aplinkoje ir nepastebimi. Mes rekomenduojame rinktis SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes ir nedelsiant patikrinti kokie virusai veikia jūsų įrenginyje.

Trojan.Multi.Brosubsc.gen virusas gali likti nepastebėtas nes apsimeta dažnai pasitaikančiais sitsemos procesais ir veikia kompiuteryje. Taip vartotojui nekyla klausimų apie galimai kenkėjišką procesą ir failą. Deja, virusas taip gali veikti jūsų įrenginyje ilgai ir tuo pasinaudoti kitų virusų platinimui ar kriptovaliutos gamybai.

Trojan.Multi.Brosubsc.genTrojan.Multi.Brosubsc.gen yra virusas, kuris gali paveikti Windows kompiuterio funkcijas.

Trojan.Multi.Brosubsc.gen pašalinimas yra labai svarbus tolimesnei jūsų kompiuterio veiklai. Jei virusas paveikė failus, programas ar operacinės sitemos funkcijas, jūsų įrenginys negali veikti kaip turėtų. Turėtumėte pasinaudoti tokiais įrankiais kaip FortectIntego ar sistemos optimizavimo aplikacijomis, kad reikalingi Windows failai būtų atnaujinti ir pakeisti saugiais, nesugadintais.

Trojan.Multi.Brosubsc.gen kenkia įvairioms sistemos dalims. Tai gali būti naršyklės, programos, saugumo įrankiai, operacinės atkūrimo ar atnaujinimo procesai. Tokie veiksmai neiššaukia didelių simptomų ir nesutrikdo jūsų naudojimosi kompiuteriu, tad trojanas laisvai veikia ir kenkia įrenginiui. Deja, ilgai veikdamas virusas sukelia nepataisomos žalos. Ką vartotojams atkurti ir yra svarbu.

Jums reiktų reaguoti į bet kokius sutrikimus, nes Trojan.Multi.Brosubsc.gen infekcija, turėdama daug laiko kompiuteryje gali atverti duris hakeriams, instaliuoti ransomware-tipo virusus ar kitokias programas. Reaguokite kai pamatysite, kad kompiuteris veikia lėtai, procesai naudoja daug CPU ar RAM, Windows sistema pasiruošia darbui labai ilgai arba užšąla iš niekur nieko. Naudokitės saugumo įrankiais dažniau ir patikrinkite kompiuterį profilaktiškai. Taip išvengsite sudėtingo viruso šalinimo ateityje.

Trojan.Multi.Brosubsc.gen virusasTrojan.Multi.Brosubsc.gen - kenkėjas, galintis sutrikdyti kompiuterio darbą netikėtai nes veikia sistemos viduje.

Stebėkite sistemos veikimą ir tai kur lankotės interente

Vartotojai dažnai net nepastebi kenkėjų patekimo į sistemą, nes tai vyksta už jų nugarų, bet dėl jų pačių neatidumo. Virusai platinami naudojantis kenkėjiškus failus, užgrobtus ir modifikuotus interneto puslapius. Kenkėjiški elektroniniai laiškai, kurių prieduose įtraukiami pavojingi failai yra vienas iš dažniausia naudojamų būdų. Ypač tokių virusų kaip trojanai platinimui.

Jei netyčia atidarėte tokį laišką, kuris kelia klausimų dėl siuntėjo, temos, statuso ar turinio – venkite atidarinėti bet kokias nuorodas ar prisegtus dokumentus. Net PDF ar Doc formato failai gali būti apkrėsti ir tik jų parsisiuntimo bei atidarymo kompiuteryje pakanka, kad trojanas ar kitas kenkėjas paplistų sistemoje. tai nutinka labai greitai, jums net nepastebint.

Trojan.Multi.Brosubsc.gen viruso pašalinimo procedūroms reikia programų pagalbos

Šis virusas nėra šiaip kenkėjiška programa. Yra daug procesų, kurių veikimas gali sugadinti jūsų įrenginio ar operacinės sistemos dalis. Pašalinti Trojan.Multi.Brosubsc.gen galima pasitelkus SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes nes tokios programos veikia aptikdamos kenkėją ir visus su juo susijusius failus, tad galite ištrinti infekciją automatiškai.

Trojan.Multi.Brosubsc.gen pašalinimas nėra paprasta procedūra, tad jums reikia pagalvoti apie galimą pavojų ir procesus, kurie sukėlė žalos jūsų kompiuteryje. Paveikti failai, išjungtos ar sugadintos programos gali būti atkurti naudojantis FortectIntego programos funkcijomis arba kitokia aplikacija, galinčia padėti su viruso paliktais pėdsakais.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis Trojan.Multi.Brosubsc.gen pašalinimas

Rankinis Trojan.Multi.Brosubsc.gen pašalinimas saugiajame režime

Svarbu! →
Rankinio pašalinimo instrukcijos gali būti per sudėtingas paprastiems kompiuterių naudotojams. Tam, kad viską atliktumėte teisingai, reikia turėti IT žinių (pašalinus ar pažeidus gyvybiškai svarbius sisteminius failus galima visiškai sugadinti Windows sistemą). Be to, tai gali užtrukti net kelias valandas, todėl mes rekomenduojame verčiau rinktis aukščiau pateiktą automatinį pašalinimą.

1 žingsnis. Įjunkite saugųjį režimą

Geriausia rankinį kenkėjiškos programos pašalinimą atlikti saugiajame režime.

Windows 7 / Vista / XP

 1. Spustelėkite Start > Shutdown > Restart > OK.
 2. Kai jūsų kompiuteris taps aktyviu, kelis kartus spauskite F8 mygtuką (jei tai neveikia, pabandykite F2, F12, Del ir kt. – tai priklauso nuo jūsų pagrindinės plokštės modelio), kol išvysite Advanced Boot Options langą.
 3. Iš sąrašo pasirinkite Safe Mode with Networking.
  Windows 7/XP

Windows 10 / Windows 8

 1. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite Start mygtuką ir pasirinkite Settings.
  Nustatymai
 2. Slinkite žemyn, kad pasirinktumėte Update & Security.
  Naujinimai ir sauga
 3. Kairėje lango pusėje pasirinkite Recovery.
 4. Dabar slinkite žemyn, kad rastumėte Advanced Startup skyrių.
 5. Spustelėkite Restart now.
  Iš naujo paleiskite įrenginį
 6. Pasirinkite Troubleshoot.
  Pasirinkite šią parinktį
 7. Eikite į Advanced options.
  Išplėstinės parinktys
 8. Pasirinkite Startup Settings.
  Paleisties nustatymai
 9. Paspauskite Restart.
 10. Dabar paspauskite 5 arba spustelėkite 5) Enable Safe Mode with Networking.
  Įjunkite saugųjį režimą

2 žingsnis. Išjunkite įtartinus procesus

Windows Task Manager yra naudingas įrankis, rodantis fone veikiančius procesus. Jei kenkėjiška programa vykdo procesą, turėtumėte jį išjungti:

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Spauskite More details.
  Atidarykite užduočių tvarkytuvę
 3. Slinkite žemyn į Background processes skyrių ir ieškokite ko nors įtartino.
 4. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite tai ir pasirinkite Open file location.
  Atverkite failo vietą
 5. Grįžkite prie proceso, paspauskite dešinį pelės mygtuką ir pasirinkite End Task.
  Užbaikite užduotį
 6. Ištrinkite kenksmingo aplanko turinį.

3 žingsnis. Patikrinkite programos paleidimą

 1. Norėdami atidaryti Windows Task Manager, klaviatūroje spauskite Ctrl + Shift + Esc.
 2. Eikite į Startup skirtuką.
 3. Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite įtartiną programą ir pasirinkite Disable.
  Paleidimas

4 žingsnis. Ištrinkite viruso failus

Su kenkėjiškomis programomis susiję failai gali slėptis įvairiose jūsų kompiuterio vietose. Pateikiame instrukcijas, kurios gali padėti juos rasti:

 1. Windows paieškoje įveskite Disk Cleanup ir paspauskite Enter.
  Disko valymas
 2. Pasirinkite diską, kurį norite išvalyti (C: pagal numatytuosius nustatymus yra jūsų pagrindinis diskas ir greičiausiai bus tas, kuriame yra kenkėjiškų failų).
 3. Slinkite per Files to delete sąrašą, pasirinkdami šiuos failus:

  Temporary Internet Files
  Downloads
  Recycle Bin
  Temporary files

 4. Pasirinkite Clean up system files.
  Ištrinkite failus
 5. Taip pat galite ieškoti kitų kenksmingų failų, paslėptų šiuose aplankuose (įrašykite juos į Windows Search ir paspauskite Enter):

  %AppData%
  %LocalAppData%
  %ProgramData%
  %WinDir%

 6. Baigę iš naujo paleiskite kompiuterį įprastu režimu.

Kaip ištrinti Trojan.Multi.Brosubsc.gen naudojant System Restore

 • Žingsnis 1: Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Command Prompt režimą
  Windows 7 / Vista / XP
  1. Paspauskite Start Shutdown Restart OK.
  2. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, pradėkite spaudinėti F8. Tai darykite tol, kol pasirodys Advanced Boot Options langas.
  3. Iš sąrašo pasirinkite Command Prompt Pasirinkite 'Safe Mode with Command Prompt'

  Windows 10 / Windows 8
  1. Spustelėkite Power Windows mygtuką. Po to spauskite ir paspaudę laikykite Shift mygtuką, galiausiai pasirinkite Restart..
  2. Pasirinkite Troubleshoot Advanced options Startup Settings ir vėl spauskite Restart.
  3. Kai kompiuteris įsijungs iš naujo, lange Startup Settings pasirinkite Enable Safe Mode with Command Prompt Pasirinkite 'Enable Safe Mode with Command Prompt'
 • Žingsnis 2: Atstatykite sistemos nustatymus ir failus
  1. Kai pasirodys Command Prompt langas, įveskite cd restore ir spustelėkite Enter. Įveskite 'cd restore' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  2. Dabar įrašykite rstrui.exe ir vėl spustelėkite Enter.. Įveskite 'rstrui.exe' (be kabučių) ir spauskite 'Enter'
  3. Kai pasirodys naujas langas, spustelėkite Next ir pasirinkite sistemos atkūrimo tašką, kuris yra prieš Trojan.Multi.Brosubsc.gen pasirodymą jūsų kompiuteryje. Po to vėl paspauskite Next. Pasirodžius 'System Restore' langui, pasirinkite 'Next'. Pasirinkite sustemos atkūrimo tašką ir spustelėkite 'Next'
  4. Dabar spauskite Yes ir pradėkite sistemos atstatymą. Dabar spauskite 'Yes' ir pradėkite sistemos atstatymą.
  Sugrąžinę buvusius sistemos nustatymus, atsisiųskite FortectIntego ir nuskenuokite kompiuterį, tam kad įsitikintumėte, jog Trojan.Multi.Brosubsc.gen sėkmingai pašalintas.

Galiausiai, susimąstykite apie savo kompiuterio apsaugą ir tokių virusų kaip Trojan.Multi.Brosubsc.gen prevenciją. Kad apsisaugotumėte nuo ransomware kategorijai priskiriamų virusų, naudokite patikimas antivirusines, tokias kaip FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Alice Woods
Alice Woods - Moko vartotojus apie virusų prevenciją

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Alice Woods
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis