Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

TradeAdExchange viruso šalinimas (Nemokamos instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Adware

Prašau padėkit man išspręsti šią kompiuterio problemą! Aš nuolat gaunu TradeAdExchange reklamas. Šie įtartini reklaminiai pasiūlymai nuolat rodomi iššokančiais langais ir visada siūlo man atnaujinti programinę įrangą arba įdiegti naujas, niekada girdėtas programas nemokamai. Nemanau, kad turėčiau remtis šiais pasiūlymais, ar aš teisus? Ar galite suteikti daugiau informacijos apie TradeAdExchange?

Pagrindinė TradeAdExchange informacija:

TradeAdExchange virusas yra kompiuterinis parazitas kuris gali neigiamai paveikti jūsų naršymo patirtį. Tai potencialiai nepageidaujama programa (PNP), kurios tikslas yra įsidiegti savo įskiepius į interneto naršykles aukos kompiuteryje. Tai padarius, ši programa pradeda savo darbą. Tokie virusai dažniausiai siunčia iššokančias reklamas arba atidarinėja naujus skirtukus naršyklės lange, kurie jus nukreipia į abejotinos reputacijos puslapius internete.

Dažniausiai TradeAdExchange reklamos pasirodo tada, kai paspaudžiate ant bet kokios tekstinės ar kitokios nuorodos, ir taip jūs būnate nukreipiamas į bet kokį kitą naują interneto puslapį. Šios reklamos dažniausiai siūlo įsidiegti naujas programas ar esamų programų atnaujinimus nemokamai. Tiesa, jeigu esate užsikrėtę šiuo TradeAdExchange virusu, jūs greičiausiai būsite nukreipinėjami į abejotinos reputacijos puslapius. Būkite atsargūs! Saugumo ekspertai sako, jog ši programa reklamuoja pavojingą programinę įrangą, o kartais net ir virusus. Net nereikia sakyti, kad jūs NETURĖTUMĖTE įdiegti keistų negirdėtų programų iš nepatikimų šaltinių. Niekas negali garantuoti kad tai bus saugi programa, tai kam rizikuoti?

Tam, kad pilnai ištrintumėte šią pavojingą aplikaciją, kurią vartotojai vadina „Trade Exchange“, „Trade and exchange“, ir panašiai, saugumo ekspertai rekomenduoja naudoti automatinius šalinimo metodus. Mes rekomenduojame įsidiegti antivirusinę programą, pavyzdžiui, ReimageIntego, kuri galės praskanuoti jūsų kompiuterio sistemą, surasti ir ištrinti pavojingus kompiuterio užkratus kurie gali slėptis giliai jūsų kompiuterio sistemoje.

TradeAdExchange adware displaying dangerous suggestions to install questionable software

Kaip aš užsikrėčiau TradeAdExchange virusu?

Ši abejotina programa gali patekti į jūsų sistemą jums to net nepastebėjus – o tai yra visiškai netoleruotina! TradeAdExchange virusas dažniausiai įsirašo į jūsų kompiuterį tada, jeigu nesivadovaujate tam tikrų saugumo instrukcijų įdiegdami naują programinę įrangą. Ši programa ir kitos abejotinos programos dažniausiai plinta kaip priedai prie kitų nemokamų programų, todėl ypatingai svarbu būti atsargiam įdiegiant tokias programas į kompiuterio sistemą. Mes turime kelis patarimus, kurie leis jums išvengti šių abejotinų programų ir diegti naujas programas teisingu būdu:

 1. Parsisiųskite programas tik iš patikimų ir saugių interneto šaltinių. Jeigu nesate tikri ar puslapis iš kurio siunčiatės programą yra patikimas, paskaitykite kituose interneto forumuose ką vartotojai rašo apie šią svetainę.
 2. Parsisiuntus programinę įrangą įdiekite ją stebėdami diegimo procesą. Visada paskaitykite dokumentus duodamus jums įdiegimo metu ir neignoruokite naudojimosi ar privatumo politikos dokumentų. Šiuose dokumentuose dažniausiai yra parašoma visa informacija apie papildomas programas, kurios gali būti įdiegtos kartu su programa, kurios jūs norite.
 3. Pasirinkite teisingą įdiegimo būdą. Nužymėkite standartinio įdiegimo opciją ir visada pasirinkite išsamaus (Custom/Advanced) įdiegimo būdus. Jūs pamatysite, kad tradiciniai įdiegimo metodai dažniausiai paslepia sutikimus su trečiųjų šalių programų įdiegimu į jūsų kompiuterį. išplėstinis įdiegimo langas leidžia vartotojams atsisakyti papildomos nereikalingos programinės įrangos.

Jeigu pastebėjote, kad TradeAdExchange virusas užpuolė jūsų kompiuterį ir dabar jums sunku naršyti internete dėl pastovaus trukdymo, negaišinkit savo laiko ir ieškokite problemos sprendimo. Jeigu norite sužinoti kaip ištrinti TradeAdExchange virusą, skaitykite instrukciją antrame puslapyje.

Kaip pašalinti šią apgaulingą programą iš mano kompiuterio?

TradeAdExchange virusas gali būti sėkmingai ištrintas su profesionalia antivirusine įranga. Mūsų rekomenduojamas antivirusines programas rasite po šiuo tekstu. Yra kitas variantas, kuriuo galite pabandyti ištrinti Trade Ad Exchange virusą. Jūs galite jį ištrinti savo rankomis, tačiau kompiuterių ekspertai nerekomenduoja to daryti, jeigu nesate patyręs kompiuterio vartotojas. Nežinant ką darote, galite pridirbti klaidų kompiuterio sistemoje, kurios sukels jums problemų ateityje. Tačiau, rankinio TradeAdExchange šalinimo instrukcija yra taip pat suteikta po šiuo tekstu. Praneškite mums ar turėjote problemų ištrinant šią PNP – mūsų pagalbos tarnyba visada pasiruošus atsakyti į visus jūsų klausimus.

Tam, kad sėkmingai panaikintumėte sistemines klaidas, kurios gali būti sukeltos virusų infekcijos, naudokitės ReimageIntego. SpyHunter 5Combo Cleaner ir Malwarebytes programos gali būti naudojamos kitų potencialiai nepageidaujamų programų ir virusų bei jų komponentų aptikimui.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Rankinis TradeAdExchange viruso pašalinimas:

Ištrinkite TradeAdExchange iš Windows sistemų

 1. Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitės Add/Remove Programs). Spustelėkite 'Start -> Control Panel -> Programs and Features' (jeigu naudojate 'Windows XP', rinkitės 'Add/Remove Programs').
 2. Jeigu naudojate Windows 10 / Windows 8, dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys Quick Access Menu, pasirinkite Control Panel ir Uninstall a Program. Jeigu naudojate 'Windows 10 / Windows 8', dešiniu pelės mygtuku spustelėkite kairį ekrano kampą. Kai tik pasirodys 'Quick Access Menu', pasirinkite 'Control Panel' ir 'Uninstall a Program'.
 3. Išinstaliuokite TradeAdExchange ir su šia programa susijusias programas
  Suraskite TradeAdExchange ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
 4. Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant su jūsų virusu susijusių įrašų ir pasirinkite 'Uninstall'

Ištrinkite TradeAdExchange iš Mac OS X sistemos

 1. Jeigu jūs naudojate OS X operacinę sistemą, spuspelėkite ant Go mygtuko ir pasirinkite Applications. Paspauskite 'Go' ir pasirinkite 'Applications'
 2. Palaukite kol pasirodys Applications aplankas ir jame suraskite TradeAdExchange bei kitas abejonių keliančias programas. Dešiniu pelės mygtuku spustelėkite ant kiekvieno iš šių įrašų ir pasirinkite Move to Trash. Paspauskite ant kiekvienos įtarimą keliančios programos ir pasirinkite 'Move to Trash'

Ištrinkite TradeAdExchange virusą iš Microsoft Edge

Microsoft Edge naršyklės nustatymų atstatymas (Metodas nr. 1)

 1. Paleiskite Microsoft Edge naršyklę ir spauskite More (tris taškelius viršutiniame dešiniame ekrano kampe).
 2. Spustelėkite Settings.
 3. Pasirodžiusiame Settings lange spauskite mygtuką Choose what to clear, kurį matysite prie Clear browsing data. Eikite į Settings ir pasirinkite 'Choose what to clear'
 4. Toliau, pažymėkite visas programas, kurias norite panaikinti ir spauskite Clear. Spauskite 'Clear'
 5. Po to, dešiniuoju pelės klavišu spustelėkite ekrano apačioje esantį Start mygtuką (Windows ikoną) ir pasirinkite Task Manager. Pradžios meniu pasirinkite 'Task Manager'
 6. Processes lange suraskite Microsoft Edge.
 7. Spustelėję Microsoft Edge ikoną dešiniuoju pelės klavišu, pasirinkite Go to details. Jei Go to details pasirinkimo nematote, spauskite More details ir pakartokite anksčiau nurodytus žingsnius. Dešiniu pelės klavišu spustelėkite 'Microsoft Edge' ir rinkitės 'Go to details' Jei tarp pasirinkimų nematote 'Go to details', spauskite 'More details'
 8. Naujai atsidariusiame Details skyrelyje pažymėkite visus su Microsoft Edge susijusius procesus ir paspaudę End Task juos sustabdykite Raskite visus įrašus susijusius su Microsoft Edge ir spauskite 'End Task'

Microsoft Edge naršyklės atstatymas (Metodas nr. 2)

Jei šis būdas problemos pašalinti nepadeda, rekomenduojame išbandyti kitą, kiek sudėtingesni metodą.

 1. Svarbu: prieš imdamiesi naršyklės atstatymo, nepamirškite pasidaryti atsarginių duomenų kopijų.
 2. Raskite kompiuteryje šį aplanką: C:\Users\%username%\AppData\Local\Packages\Microsoft.MicrosoftEdge_8wekyb3d8bbwe.
 3. Kiekvieną aplanke esantį įrašą spustelėkite dešiniuoju pelės klavišu ir pasirinkite Delete. Microsoft Edge aplanke dešiniu pelės klavišu spauskite ant esančių įrašų ir pasirinkite 'Delete'
 4. Tuomet, spauskite Start (Windows ikoną) ir įveskite window power atsiradusiame Search my stuff paieškos lange.
 5. Dešiniuoju pelės klavišu spauskite Windows PowerShell ir pasirinkite Tuomet, dešiniu pelės klavišu pasirinkite Windows PowerShell ir spauskite 'Run as administrator'
 6. Pasirodžiusiame Windows PowerShell lange po PS C:\WINDOWS\system32> įklijuokite šią komandos eilutę
  Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register $($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml -Verbose}
  ir spauskite Enter. Nukopijavę ir įklijavę reikiamą komandą spauskite 'Enter'

Teisingai įvykdžius aukščiau nurodytus žingsnius turėtumėte sėkmingai pašalinti TradeAdExchange iš Microsoft Edge naršyklės.

Ištrinkite TradeAdExchange iš Mozilla Firefox (FF)

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Mozilla Firefox naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Add-ons Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite 'Add-ons'
 2. Čia suraskite TradeAdExchange ir kitus abejonių keliančius naršyklės priedus. Spustelėkite Remove, kad pašalintumėte šiuos priedus. Pasirinkite 'Extensions' ir suraskite pavojingus įrašus. Spustelėkite 'Remove', kad atsikratytumėte kiekvieno iš jų
 3. Atstatykite Mozilla Firefox nustatymus
  Spustelėkite ant Firefox meniu (viršutinis dešinys naršyklės kampas) ir po to ant klaustuko ikonėlės. Čia pasirinkite Troubleshooting Information. Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir tada ant '?'. Pasirinkite 'Troubleshooting Information'
 4. Dabar jūs pamatysite Reset Firefox to its default state žinutę su Reset Firefox mygtuku. Spustelėkite šį mygtuką keletą kartų ir užbaikite TradeAdExchange šalinimą. Keletą kartų spustelėkite ant 'Reset Firefox'

Ištrinkite TradeAdExchange iš Google Chrome

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Google Chrome naršyklę ir spustelėkite ant meniu ikonėlės, kuri yra viršutiniame dešiniajame naršyklės kampe. Čia pasirinkite Tools Extensions. Spustelėkite ant meniu ikonėlės. Pasirinkite 'Tools' ir 'Extensions'
 2. Dabar pasirinkite TradeAdExchange ir kitus jums nepažįstamus naršyklės priedus. Spustelėkite šiukšliadėžės ikonėlę ties kiekvienu iš jų, kad juos pašalintumėte. Suraskite pavojingus įrašus ir pašalinkite kiekvieną iš jų paspausdami šiukšliadėžės ikonėlę
 3. Dar kartą spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings Manage Search engines, kuri yra Search skiltyje. Atsidūrę 'Settings', pasirinkite 'Manage search engines...'
 4. Kai atsidursite Search Engines..., pašalinkite pavojingas nuorodas. Mes rekomenduojame palikti tik Google ar kokį nors kitą jums gerai žinomos svetainės adresą Spustelėkite 'X' ir pašalinkite pavojingas nuorodas
 5. Atstatykite Google Chrome nustatymus
  Spustelėkite ant meniu ikonėlės ir pasirinkite Settings.
 6. Eikite žemyn ir suraskite Reset browser settings. Spustelėkite ant jo. Atsidūrę 'Settings', suraskite 'Reset browser settings' mygtuką ir spustelėkite ant jo
 7. Spustelėkite ant Reset ir taip užbaikite TradeAdExchange pašalinimą. Spustelėkite ant 'Reset' mygtuko ir užbaikite viruso šalinimą

Ištrinkite TradeAdExchange iš Safari

 1. Pašalinkite pavojingus naršyklės priedus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu, kurį jūs pamatysite viršutiniame kairiajame ekrano kampe. Po to pasirinkite Preferences. Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Preferences'
 2. Čia pasirinkite Extensions ir suraskite TradeAdExchange bei kitus įtarimų keliančius programų pavadinimus. Pasirinkite tuos, kuriuos norite pašalinti. Tam tiek kiekvienu iš jų spustelėkite Uninstall mygtuką. Eikite į 'Extensions' ir pašalinkite kenksmingus priedus
 3. Atstatykite Safari nustatymus
  Atidarykite Safari naršyklę ir spustelėkite ant Safari meniu. Čia pasirinkite Reset Safari... Paspauskite ant 'Safari' ir pasirinkite 'Reset Safari...'
 4. Čia jūs pamatysite naują langą, kuriame galėsite pasirinkti, kuriuos nustatymus norite atstatyti. Paprastai, jie visi būna užymėti, tačiau jūs galite detalizuoti ką konkrečiai norite atstatyti. Spustelėkite Reset ir užbaikite TradeAdExchange pašalinimą. Pažymėkite visas varneles ir spauskite 'Reset' mygtuką

Jeigu jau pašalinote šią programą ir sutvarkėte kiekvieną iš jos „užgrobtų“ Interneto naršyklių, rekomenduojame nepagailėti keleto minučių ir patikrinti kompiuterį su patikima antivirusine programa. Tai jums padės atsikratyti TradeAdExchange registro įrašų bei taip pat leis identifikuoti su šia programa susijusius virusus. Tam jūs galite naudoti vieną iš šių mūsų atrinktų programų: ReimageIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-tradeadexchange-virus.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie TradeAdExchange virus