Sudėtingumo skalė:  
  (17/100)

Total System Care. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Malware

Kas yra Total System Care?

Total System Care yra nepatikima programa. Nerekomenduojame parsisiųsti šios programos į savo kompiuterį. Kodėl? Todėl, jog Total System Care galbūt galės pataisyti kelias jūsų kompiuterio problemas ir imituos, jog veikia kaip gera kompiuterio optimizavimo programa, tačiau iš tiesų ji tiesiog sieks jus įtikinti, jog jūsų kompiuteris užkrėstas įvairiomis itin nepageidaujamomis programomis. Dažniausiai tai bus netikri pranešimai bei perspėjimai – Total System Care siekia jus išgąsdinti ir priversti manyti, jog jums reikia kuo skubiau pataisyti savo kompiuterį. Total System Care siūlys jums patikrinti savo kompiuterio būklę kaskart, kai įjungsite savo kompiuterį. Be to, ši programa jums taip pat siųs įvairias reklamas, nesusijusias su kompiuterio problemomis.

Deja, tačiau Total System Care nepataisys jūsų kompiuterio, kol jūs nenusipirksite pilnos šios programos versijos. To daryti mes nerekomenduojame. Greičiausiai ši programa tiesiog pasisavins jūsų pinigus, tačiau jūsų kompiuteriui ji nepagelbės. Be to, labai abejojame, ar jūsų kompiuteris iš tiesų buvo užkrėstas. Siūlome pašalinti šią programą ir patikrinti savo kompiuterio būklę su išties patikima programa, pavyzdžiui, Reimage. Ji pašalins realias kompiuterio problemas – ištrins nepageidaujamas programas, o dėl to jūsų kompiuteris veiks greičiau.

Total System Care PUP

Kaip Total System Care galėjo patekti į mano kompiuterį?

Total System Care programą galima atsisiųsti iš oficialaus šios programos puslapio arba tokių internetinių svetainių, kurios platina įvairias kompiuterio optimizavimo priemones. Deja, ši programa turi daugiau minusų nei pliusų. Ši programa įtartina ir dėl to, jog ji gali patekti į vartotojų kompiuterius to jiems nežinant. Ji gali patekti į kompiuterį tokiu atveju, jei vartotojas atsisiuntė kokią nors kitą nemokamą programą, o Total System Care buvo prie jos pridėta kaip siūlomas papildomas atsisiuntimas. Total System Care dažniausiai platina tokios programos:

  • video įrašymo/paleidimo programos,
  • parsisiuntimų tvarkymo programos,
  • PDF dokumentų kūrimo priemonės.

Rekomenduojame naujas programas visuomet įrašyti „Advanced” arba„Custom” rėžimu. Tuomet jūs galėsite peržvelgti visas papildomas programas, galimai prisegtas prie jūsų pageidaujamos programos. Jei tokiame pasiūlymų sąraše pamatysite Total System Care arba kitokių negirdėtų programų pavadinimus, atsisakykite įrašyti tokias programas pašalindami varnelę, esančią šalia tokių pasiūlymų. Tačiau jei jau pastebėjote įvairius pranešimus bei perspėjimus, kuriuos jums siunčia Total System Care, jūs turite nedelsiant pašalinti šią programą iš savo kompiuterio. Kaip tai padaryti, skaitykite kitame puslapyje:

Kaip pašalinti šią nepageidaujamą programą?

Total System Care galite nesunkiai pašalinti su patikima antivirusine programa, tačiau ją ištrinti galite ir patys. Sekite šias instrukcijas ir pašalinkite Total System Care:

  1. Paspauskite Start → Control Panel → Programs and Features (jeigu esate Windows XP vartotojas, spauskite Add/Remove Programs).
  2. Šiame aplanke raskite Total System Care programą.
  3. Ištrinkite ją ir kitas nepatikimai atrodančias programas.
  4. Paspauskite ‘OK‘ mygtuką tam, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei naudojate Windows operacinę sistemą, tuomet dešiniuoju pelės klavišu paspauskite kairiajame apatiniame kampe esantį mygtuką. Atsidariusiame lange spustelėkite Control Panel → Uninstall a Program.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Total System Care šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Total System Care pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis