Sudėtingumo skalė:  
  (10/100)

Tattoodle. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Adware

Tattoodle yra erzinanti programa, kuri gali atlikti įvairius sistemos pakeitimus kompiuteryje. Daugelis žmonių buvo apgauti ir atsisiuntė šią programą į savo kompiuterius. Tai yra todėl, nes ji atrodo taip tarsi būtų sukurta Facebook socialinį tinklą kūrusių žmonių. Vis dėl to, atsisiuntus Tattoodle, greitai paaiškėja, kad ji gali nesustodama rodyti savo reklaminius pranešimus, peradresuoti naršyklę į nežinomas svetaines bei atlikti panašius veiksmus. Be to, jūs galite pastebėti tattoodle.com vietoje savo pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine). Paprastai, ši svetainė pasirodo visose naršyklėse, kurios yra įrašytos į kompiuterį, todėl yra labai nesunku pastebėti šios nepageidaujamos programos. Jeigu aptikote Tattoodle savo kompiuteryje, mes rekomenduojame ją pašalinti, nes ji gali būti naudojama sekti žmonių naršymą ir vėliau rodyti pakeistus paieškos rezultatus.

Kaip Tattoodle gali atsirasto mano kompiuteryje?

Kaip ir bet kuri kita ‘adware’ kategorijai priskiriama programa, Tattoodle atsiranda kompiuteryje įsirašius į jį kokią nors nemokamą programą. Norėdami to išvengti, turite visada rinktis ‘Custom’ arba ‘Advanced’ programos įrašymo būdą ir atidžiai patikrinti kokie nemokami priedai bus įrašyti. Dažniausiai yra rekomenduojama atsisakyti jų visų. Jei praleidote varnelę, kuri sutinka atsisiųsti į kompiuterį Tattoodle, galite tikėtis kad ši programa bandys jame sukelti tikrą chaosą. Kaip jau minėjome, ji gali pradėti rodyti savo reklamas, peradresuoti jūsų naršyklę į tattoodle.com ir kitas nežinomas svetaines, lėtinti kompiuterio darbą bei sukelti jums panašių problemų. Dėl to mes rekomenduojame nieko nedelsti ir pašalinti Tattoodle iš kompiuterio.

Kaip pašalinti Tattoodle?

Kai bandote pašalinti Tattoodle, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Mūsų rekomenduojamos programos yra Reimage ir Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus. Po to, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Čia, suraskite Tattoodle ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Sutvarkykite Interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su Tattoodle susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti Tattoodle ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su Tattoodle ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Tattoodle šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Tattoodle pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Tattoodle ekrano nuotrauka
Tattoodle ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-tattoodle.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis