Tattoodle šalinimas

Tattoodle pašalinimas

Kas yra Tattoodle?

Tattoodle yra erzinanti programa, kuri gali atlikti įvairius sistemos pakeitimus kompiuteryje. Daugelis žmonių buvo apgauti ir atsisiuntė šią programą į savo kompiuterius. Tai yra todėl, nes ji atrodo taip tarsi būtų sukurta Facebook socialinį tinklą kūrusių žmonių. Vis dėl to, atsisiuntus Tattoodle, greitai paaiškėja, kad ji gali nesustodama rodyti savo reklaminius pranešimus, peradresuoti naršyklę į nežinomas svetaines bei atlikti panašius veiksmus. Be to, jūs galite pastebėti tattoodle.com vietoje savo pradžios puslapio (angl. start page) ir numatytojo paieškos puslapio (angl. default search engine). Paprastai, ši svetainė pasirodo visose naršyklėse, kurios yra įrašytos į kompiuterį, todėl yra labai nesunku pastebėti šios nepageidaujamos programos. Jeigu aptikote Tattoodle savo kompiuteryje, mes rekomenduojame ją pašalinti, nes ji gali būti naudojama sekti žmonių naršymą ir vėliau rodyti pakeistus paieškos rezultatus.

Kaip Tattoodle gali atsirasto mano kompiuteryje?

Kaip ir bet kuri kita ‘adware’ kategorijai priskiriama programa, Tattoodle atsiranda kompiuteryje įsirašius į jį kokią nors nemokamą programą. Norėdami to išvengti, turite visada rinktis ‘Custom’ arba ‘Advanced’ programos įrašymo būdą ir atidžiai patikrinti kokie nemokami priedai bus įrašyti. Dažniausiai yra rekomenduojama atsisakyti jų visų. Jei praleidote varnelę, kuri sutinka atsisiųsti į kompiuterį Tattoodle, galite tikėtis kad ši programa bandys jame sukelti tikrą chaosą. Kaip jau minėjome, ji gali pradėti rodyti savo reklamas, peradresuoti jūsų naršyklę į tattoodle.com ir kitas nežinomas svetaines, lėtinti kompiuterio darbą bei sukelti jums panašių problemų. Dėl to mes rekomenduojame nieko nedelsti ir pašalinti Tattoodle iš kompiuterio.

Kaip pašalinti Tattoodle?

Kai bandote pašalinti Tattoodle, jūs turėtumėte patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine programa. Mūsų rekomenduojamos programos yra FortectIntego ir SpyHunter 5Combo Cleaner. Po to, atlikite šiuos veiksmus:

 1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
 2. Čia, suraskite Tattoodle ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
 3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.
 • Sutvarkykite Interneto naršyklių nustatymus:

Internet Explorer:

 1. Atidarykite „Internet Explorer“, eikite „Tools“ -> ”Manage Add-ons’ -> ‘Toolbars and Extensions’
 2. Čia, suraskite su Tattoodle susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Galiausiai, pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę

Mozilla Firefox:

 1. Atidarykite „Mozilla Firefox“, apsilankykite ‘Tools’ -> ‘Add-ons’ -> ‘Extensions’.
 2. Turite surasti Tattoodle ir kitus nežinomus įrašus ir juos pašalinti.
 3. Pakeiskite home page į jūsų mėgstamą svetainę.

Google Chrome:

 1. Spustelėkite Chrome menu mygtuką, eikite ‘Tools’ -> ‘Extensions’
 2. Čia, suraskite su Tattoodle ir kitomis nežinomomis programomis susijusius įrašus ir spauskite „uninstall“.
 3. Nepamirškite pakeisti home page.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis