Sudėtingumo skalė:  
  (94/100)

Tá do ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

Tá ar ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn yra klaidinantis įspėjimas, kuris priklauso pavojingam virusui. Kaip ir daugelis kitų panašių programų, ši kompiuterinė infekcija sugeba ne tik visiškai užblokuoti kompiuterį ir atjungti jį nuo Interneto. Tá ar ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn taip pat rodo didžiulį įspėjimą, kuris bando išgąsdinti žmones ir pavogti iš jų pinigus. Dažniausiai, šis virusas pasirodo Airijoje gyvenančių žmonių kompiuteriuose, tačiau Didžiosios Britanijos piliečiai taip pat turėtų saugotis šio pavojingo viruso. Jei matote didžiulį policijos pranešimą savo kompiuterio ekrane, jūs privalote jį ignoruoti, nes jis tikrai siekia jus apkvailinti. Be to, nepamirškite kaip įmanoma greičiau pašalinti Tá ar ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn iš sistemos, nes palikus šį virusą kompiuteryje jis gali atsiųsti dar daugiau pavojingų programų.

Kaip aš galiu užsikrėsti Tá padaryti ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn virusu?

Tá ar ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn virusas plinta nemokamų programų pagalba. Taip pat buvo pastebėta, kad jis gali patekti į kompiuterį per užkrėstus el. laiškus, todėl jūs turite visada ignoruoti laiškus, kurie buvo atsiųsti jums nežinomų žmonių. Kai tik ši infekcija patenka į kompiuterį, ji užblokuoja visą kompiuterio ekraną ir neleidžia žmonėms tinkamai naudotis jų kompiuteriais. Iš esmės, jie mato tik šį netikrą pranešimą:

RABHADH!
Léirigh na sáruithe seo a leanas:
• Físeáin íosluchtaigh agus a tharchur ábhar pornagrafach a bhaineann le mionaoisigh, pornagrafaíocht leanaí, agus foréigean i gcoinne leanaí. Úsáid na fuaime pirated agus taifeadtaí físe agus a dháileadh.
Dáileadh agus stóráil yavlyaetsya pornagrafaíocht i gcion coiriúil i gcomhréir le hAirteagal (Airteagal 227-23), an Chóid Choiriúil na hÉireann. Cuimsíonn sé príosúnacht ar feadh téarma de 2 go 5 bliana.
• An úsáid a bhaint as bogearraí neamhcheadúnaithe agus sárú cóipchirt. pionós i gcomhréir le hAirteagal príosúnacht (Airteagal 323-2), ar feadh téarma 1 go 3 bliana.
• Aistriú chomhaid meán agus sárú cóipchirt. pionós i gcomhréir le hAirteagal (Airteagal 323-3), Cód na h Éireann. Príosúnacht ar feadh téarma de 1 go 3 bliana.
Chun an scaoilfeadh glas ar an ríomhaire, tá tú fíneáil a íoc. De réir an Chóid na hÉireann, is ionann € 100 ar feadh 3 lá. Is é an pionós de fíneáil is féidir má tá an cion den chéad uair. Beidh tú a ionchúiseamh faoi na cód coiriúil na hÉireann. Mura gcuireann tú an fhíneáil a íoc laistigh de 1-3 lá, beidh do ríomhaire a choigistiú, beidh do chás a chur faoi bhráid na cúirte dúiche.
Is féidir leat a íoc fíneálacha ag baint úsáide as dearbhán Ukash as ár gcomhpháirtithe. Ní mór duit a cheannach dearbhán Ukash ar an méid de € 100, agus ansin líon isteach an fhoirm amach, an cód isteach agus cliceáil ar “Fíneálacha Pá / OK”. Beidh Ríomhaireachta a unlocked tar éis dearbhán Ukash a bheith fíordheimhnithe. De ghnáth is é 1-4 uair an chloig.

Jeigu jūs pamatysite tokį pranešimą savo kompiuterio ekrane, prisiminkite, jog tai yra ženklas, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas  pavojingu virusu. Turime perspėti, kad Tá ar ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn viruso pašalinimas yra tikrai sudėtingas procesas, nes jis blokuoja visas antivirusines programas ir prieigą prie Interneto. Vis dėl to, yra keletas variantų, kurie gali jums padėti pašalinti Tá ar ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn iš sistemos. Štai ką jūs turite daryti:

Kaip pašalinti Tá ar ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn virusą?

Norint atblokuoti kompiuterį ir pašalinti šį pavojingą virusą, sekite šias instrukcijas:

  1. Iš naujo paleiskite užkrėstą kompiuterį.
  2. Spauskite Start -> Run ir įveskite https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe (jei esate užblokuotas, paspauskite alt + tab ir vėl bandykite vesti šį adresą)
  3. Įspėjame, kad virusas vėl gali pradėti rodyti savo perspėjima. Šiuo atveju, paspauskite Alt + Tab ir „R“ tiek kartų kiek reikia.
  4. Parsisiųskite antivirusinę ir paleiskite ją norėdami pašalinti užkrėstus failus iš sistemos.
Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Tá do ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn ekrano nuotrauka
Tá do ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-t--do-r-omhaire-cosc-curtha-ar-sh-r--ar-dhl-the-na-t-re--irinn.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Tá do ríomhaire cosc curtha ar shárú ar dhlíthe na tíre Éirinn