Systheal Optimizer šalinimas

Systheal Optimizer pašalinimas

Kas yra Systheal Optimizer?

Kas yra Systheal Optimizer?

Systheal Optimizer yra kompiuterio darbą žadanti pagerinti programa. Vis dėlto, jūs turėtumėte gerai pagalvoti prieš įsirašydami ją į savo kompiuterį, nes tai nėra ta programa, kuria galima visiškai pasitikėti. Taip mes sakome dėl labai paprasto dalyko – Systheal Optimizer tesiekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tai ji daro rodydama jiems įvairiausius pranešimus, kurie dažniausiai praneša apie nereikšmingas arba netgi išgalvotas problemas. Žinoma, po to ši programa siūlo viską sutvarkyti savo „licencijuotos“ versijos pagalba. Prieš patikėdami Systheal Optimizer pranešimais ir sumokėdami už šios programos paslaugas jūs turėtumėte padaryti štai ką: atsisiųskite patikimą antivirusinę programą, atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Mes galime garantuoti, kad jūs būsite nemaloniai nustebintas sužinojęs, kad būtent ši programa yra ta, kurią jūs turėtumėte pašalinti iš savo kompiuterio. Deja, jeigu jau nusipirkote licencijuotą Systheal Optimizer versiją, nieko nelaukite ir susisiekite su savo kreditinės kortelės kompanija. Galbūt ji padės jums sustabdyti šį mokėjimą ir sugrąžins jums jūsų pinigus. Norėdami atsikratyti Systheal Optimizer pranešimų, kurie gali pradėti pertraukinėti kiekvieną jūsų naršymą Internete, nieko nelaukite ir atsisiųskite FortectIntego.

Kaip Systheal Optimizer gali atsirasti mano kompiuteryje?

Systheal Optimizer programa yra platinama tiek per oficialią jos svetainę systheal.com, tiek ir kartu su kitomis programomis. Jeigu norite nuo jos apsisaugoti, pirmiausia turite vengti ją reklamuojančių svetainių bei jose pasirodančių reklamų. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte skirti daugiau dėmesio nemokamų programų atsisiuntimui, nes būtent jos gali apgauti jus ir priversti į kompiuterį įsirašyti tokią programą kaip ši. Dažniausiai Systheal Optimizer yra pristatoma kaip papildomas kitos programos komponentas, kuris yra pajėgus padidinti kompiuterio greitį bei atlikti kitų naudingų užduočių. Vis dėlto, kad ir kaip įtikinamai visa tai skambėtų, mes jums tikrai nepatariame sutikti su šios programos įdiegimu. Nesvarbu kaip profesionaliai atrodo ši programa, jos bandomoji versi siekia vieno – išgąsdinti žmones ir priversti juos nusipirkti licencijuotą jos versiją. Jei manote, kad Systheal Optimizer virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti Systheal Optimizer?

Jeigu nusprendėte pašalinti Systheal Optimizer iš savo kompiuterio, turite du pasirinkimus. Jūs galite pašalinti šią programą automatiškai arba atlikti žemiau pateiktus veiksmus:

  • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitėsAdd/Remove Programs).
  • Suraskite Systheal Optimizer ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei norite šios programos atsikratyti automatiškai, rekomenduojame naudoti FortectIntego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis