Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

Systheal Optimizer šalinimas

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai

Kas yra Systheal Optimizer?

Systheal Optimizer yra kompiuterio darbą žadanti pagerinti programa. Vis dėlto, jūs turėtumėte gerai pagalvoti prieš įsirašydami ją į savo kompiuterį, nes tai nėra ta programa, kuria galima visiškai pasitikėti. Taip mes sakome dėl labai paprasto dalyko – Systheal Optimizer tesiekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tai ji daro rodydama jiems įvairiausius pranešimus, kurie dažniausiai praneša apie nereikšmingas arba netgi išgalvotas problemas. Žinoma, po to ši programa siūlo viską sutvarkyti savo „licencijuotos“ versijos pagalba. Prieš patikėdami Systheal Optimizer pranešimais ir sumokėdami už šios programos paslaugas jūs turėtumėte padaryti štai ką: atsisiųskite patikimą antivirusinę programą, atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Mes galime garantuoti, kad jūs būsite nemaloniai nustebintas sužinojęs, kad būtent ši programa yra ta, kurią jūs turėtumėte pašalinti iš savo kompiuterio. Deja, jeigu jau nusipirkote licencijuotą Systheal Optimizer versiją, nieko nelaukite ir susisiekite su savo kreditinės kortelės kompanija. Galbūt ji padės jums sustabdyti šį mokėjimą ir sugrąžins jums jūsų pinigus. Norėdami atsikratyti Systheal Optimizer pranešimų, kurie gali pradėti pertraukinėti kiekvieną jūsų naršymą Internete, nieko nelaukite ir atsisiųskite Reimage Reimage Cleaner Intego.

Kaip Systheal Optimizer gali atsirasti mano kompiuteryje?

Systheal Optimizer programa yra platinama tiek per oficialią jos svetainę systheal.com, tiek ir kartu su kitomis programomis. Jeigu norite nuo jos apsisaugoti, pirmiausia turite vengti ją reklamuojančių svetainių bei jose pasirodančių reklamų. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte skirti daugiau dėmesio nemokamų programų atsisiuntimui, nes būtent jos gali apgauti jus ir priversti į kompiuterį įsirašyti tokią programą kaip ši. Dažniausiai Systheal Optimizer yra pristatoma kaip papildomas kitos programos komponentas, kuris yra pajėgus padidinti kompiuterio greitį bei atlikti kitų naudingų užduočių. Vis dėlto, kad ir kaip įtikinamai visa tai skambėtų, mes jums tikrai nepatariame sutikti su šios programos įdiegimu. Nesvarbu kaip profesionaliai atrodo ši programa, jos bandomoji versi siekia vieno – išgąsdinti žmones ir priversti juos nusipirkti licencijuotą jos versiją. Jei manote, kad Systheal Optimizer virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti Systheal Optimizer?

Jeigu nusprendėte pašalinti Systheal Optimizer iš savo kompiuterio, turite du pasirinkimus. Jūs galite pašalinti šią programą automatiškai arba atlikti žemiau pateiktus veiksmus:

  • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitėsAdd/Remove Programs).
  • Suraskite Systheal Optimizer ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei norite šios programos atsikratyti automatiškai, rekomenduojame naudoti Reimage Reimage Cleaner Intego, SpyHunter 5Combo Cleaner arba Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Systheal Optimizer ekrano nuotrauka
Systheal Optimizer ekrano nuotrauka

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Linas Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-systheal-optimizer.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Systheal Optimizer