Sudėtingumo skalė:  
  (15/100)

Systheal Optimizer. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Linas Kiguolis - - | Tipas: Kompiuterio sistemos įrankiai
12

Kas yra Systheal Optimizer?

Systheal Optimizer yra kompiuterio darbą žadanti pagerinti programa. Vis dėlto, jūs turėtumėte gerai pagalvoti prieš įsirašydami ją į savo kompiuterį, nes tai nėra ta programa, kuria galima visiškai pasitikėti. Taip mes sakome dėl labai paprasto dalyko – Systheal Optimizer tesiekia išvilioti iš žmonių jų pinigus. Tai ji daro rodydama jiems įvairiausius pranešimus, kurie dažniausiai praneša apie nereikšmingas arba netgi išgalvotas problemas. Žinoma, po to ši programa siūlo viską sutvarkyti savo „licencijuotos“ versijos pagalba. Prieš patikėdami Systheal Optimizer pranešimais ir sumokėdami už šios programos paslaugas jūs turėtumėte padaryti štai ką: atsisiųskite patikimą antivirusinę programą, atnaujinkite ją ir patikrinkite savo kompiuterį. Mes galime garantuoti, kad jūs būsite nemaloniai nustebintas sužinojęs, kad būtent ši programa yra ta, kurią jūs turėtumėte pašalinti iš savo kompiuterio. Deja, jeigu jau nusipirkote licencijuotą Systheal Optimizer versiją, nieko nelaukite ir susisiekite su savo kreditinės kortelės kompanija. Galbūt ji padės jums sustabdyti šį mokėjimą ir sugrąžins jums jūsų pinigus. Norėdami atsikratyti Systheal Optimizer pranešimų, kurie gali pradėti pertraukinėti kiekvieną jūsų naršymą Internete, nieko nelaukite ir atsisiųskite Reimage.

Kaip Systheal Optimizer gali atsirasti mano kompiuteryje?

Systheal Optimizer programa yra platinama tiek per oficialią jos svetainę systheal.com, tiek ir kartu su kitomis programomis. Jeigu norite nuo jos apsisaugoti, pirmiausia turite vengti ją reklamuojančių svetainių bei jose pasirodančių reklamų. Žinoma, jūs taip pat turėtumėte skirti daugiau dėmesio nemokamų programų atsisiuntimui, nes būtent jos gali apgauti jus ir priversti į kompiuterį įsirašyti tokią programą kaip ši. Dažniausiai Systheal Optimizer yra pristatoma kaip papildomas kitos programos komponentas, kuris yra pajėgus padidinti kompiuterio greitį bei atlikti kitų naudingų užduočių. Vis dėlto, kad ir kaip įtikinamai visa tai skambėtų, mes jums tikrai nepatariame sutikti su šios programos įdiegimu. Nesvarbu kaip profesionaliai atrodo ši programa, jos bandomoji versi siekia vieno – išgąsdinti žmones ir priversti juos nusipirkti licencijuotą jos versiją. Jei manote, kad Systheal Optimizer virusas jau slepiasi jūsų kompiuteryje, nieko nelaukite ir atlikite šiuos veiksmus:

Kaip pašalinti Systheal Optimizer?

Jeigu nusprendėte pašalinti Systheal Optimizer iš savo kompiuterio, turite du pasirinkimus. Jūs galite pašalinti šią programą automatiškai arba atlikti žemiau pateiktus veiksmus:

  • Spustelėkite Start Control Panel Programs and Features (jeigu naudojate Windows XP, rinkitėsAdd/Remove Programs).
  • Suraskite Systheal Optimizer ir kitas neseniai į kompiuterį įrašytas abejonių keliančias programas.
  • Išinstaliuokite jas ir spustelėkite OK, kad išsaugotumėte pakeitimus.

Jei norite šios programos atsikratyti automatiškai, rekomenduojame naudoti Reimage, Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Systheal Optimizer šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Systheal Optimizer pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Systheal Optimizer ekrano nuotrauka
Systheal Optimizer ekrano nuotrauka

Apie autorių

Linas Kiguolis
Linas Kiguolis - Ekspertas kovoje su virusais ir kitomis kompiuterio infekcijomis

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-systheal-optimizer.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis