Sudėtingumo skalė:  
  (14/100)

System Speed Up. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Malware

System Speed Up yra viena iš tų programa, kurios gali sukelti žmonėms įvairiausių nepatogumų. Dažniausiai ši programa bando įsiūlyti savo „licencijuotą“ versiją, todėl, vos tik patekusi į kompiuterį, ji pradeda tikrinti sistemą ir ieško blogų failų, pasenusių registro įrašų ir klaidų (angl. bad registries and errors). Žinoma, baigusi patikrinimą, System Speed Up pateikia ilgą sąrašą įvairiausių problemų, kurios tariamai lėtina jūsų kompiuterį ir turėtų būti pašalintos. Nors tai ir skamba pakankamai įtikinamai, yra viena gudrybė. Norint pašalinti šias problemas ir pagreitinti kompiuterio darbą, reikia nusipirkti šios programos licenciją. Deja, mes negalime garantuoti, kad jūsų pinigai nukeliaus būtent ten kur jūs norite ir kad ši programa išties pagreitins jūsų kompiuterį.

Kaip System Speed Up gali patekti į mano kompiuterį?

Dažniausiai ši programa patenka į patiklių žmonių kompiuterius, kurie spaudinėja ant įvairiausių reklamų ir panašių dalykų. System Speed Up yra reklamuojama kaip patikima programa, kuri gali padėti pašalinti įvairias su kompiuterio greičiu susijusias problemas. Paprastai, ši reklaminė gudrybė suveikia ir žmonės įsirašo šią programą savo noru. Mes rekomenduojame netikėti tokiomis pernelyg gerai skambančiomis reklamomis ir, juo labiau, nepirkti abejotinų programų, nes jos tėra įrankis, kuris padeda kažkam uždirbinėti pinigus. System Speed Up vargu ar gali pašalinti visas jūsų kompiuteryje esančias bėdas, todėl jūsų sumokėti pinigai bus paleisti vėjais. Be abejo, už panašių programų gali slėptis ir hakeriai, kurie tik ir laukia kada ši programa pateks į patiklaus asmens kompiuterį.

Kaip pašalinti System Speed Up?

Jeigu ruošiatės pirkti kompiuterio greičio padidinimui skirtą programą, geriau investuokite savo pinigus į patikimesnę ir žinomesnę programą, kuri jūsų neapgaus. Mes taip pat rekomenduojame pasitikrinti kompiuterį su Reimage arba Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner antivirusine ir įsitikinti sistema yra pakankamai saugi. Norėdami pašalinti System Speed Up virusą, atlikite šiuos veiksmus:

1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
2. Čia suraskite System Speed Up ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
System Speed Up ekrano nuotrauka
System Speed Up ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-system-speed-up.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie System Speed Up