System Speed Up šalinimas

System Speed Up pašalinimas

Kas yra System Speed Up?

System Speed Up yra viena iš tų programa, kurios gali sukelti žmonėms įvairiausių nepatogumų. Dažniausiai ši programa bando įsiūlyti savo „licencijuotą“ versiją, todėl, vos tik patekusi į kompiuterį, ji pradeda tikrinti sistemą ir ieško blogų failų, pasenusių registro įrašų ir klaidų (angl. bad registries and errors). Žinoma, baigusi patikrinimą, System Speed Up pateikia ilgą sąrašą įvairiausių problemų, kurios tariamai lėtina jūsų kompiuterį ir turėtų būti pašalintos. Nors tai ir skamba pakankamai įtikinamai, yra viena gudrybė. Norint pašalinti šias problemas ir pagreitinti kompiuterio darbą, reikia nusipirkti šios programos licenciją. Deja, mes negalime garantuoti, kad jūsų pinigai nukeliaus būtent ten kur jūs norite ir kad ši programa išties pagreitins jūsų kompiuterį.

Kaip System Speed Up gali patekti į mano kompiuterį?

Dažniausiai ši programa patenka į patiklių žmonių kompiuterius, kurie spaudinėja ant įvairiausių reklamų ir panašių dalykų. System Speed Up yra reklamuojama kaip patikima programa, kuri gali padėti pašalinti įvairias su kompiuterio greičiu susijusias problemas. Paprastai, ši reklaminė gudrybė suveikia ir žmonės įsirašo šią programą savo noru. Mes rekomenduojame netikėti tokiomis pernelyg gerai skambančiomis reklamomis ir, juo labiau, nepirkti abejotinų programų, nes jos tėra įrankis, kuris padeda kažkam uždirbinėti pinigus. System Speed Up vargu ar gali pašalinti visas jūsų kompiuteryje esančias bėdas, todėl jūsų sumokėti pinigai bus paleisti vėjais. Be abejo, už panašių programų gali slėptis ir hakeriai, kurie tik ir laukia kada ši programa pateks į patiklaus asmens kompiuterį.

Kaip pašalinti System Speed Up?

Jeigu ruošiatės pirkti kompiuterio greičio padidinimui skirtą programą, geriau investuokite savo pinigus į patikimesnę ir žinomesnę programą, kuri jūsų neapgaus. Mes taip pat rekomenduojame pasitikrinti kompiuterį su FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner antivirusine ir įsitikinti sistema yra pakankamai saugi. Norėdami pašalinti System Speed Up virusą, atlikite šiuos veiksmus:

1. Spustelėkite Start -> Control Panel -> Programs (arba Add/remove programs) -> Uninstall program.
2. Čia suraskite System Speed Up ir kitus nežinomus įrašus, ir pasirinkite „Uninstall/Change“.
3. Spustelėkite OK norėdami įrašyti pakeitimus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Atkurkite failus, kuriuos sugadino pavojingas virusas

Nepaisant to, kad yra įvairių aplinkybių dėl kurių sistemoje esantys duomenys gali pradingti, įskaitant ir netyčinį pašalinimą, dažniausia priežastis, kodėl žmonės netenka nuotraukų, dokumentų, vaizdo įrašų bei kitų svarbių duomenų – tai kenkėjiškos programonės įrangos įsirašymas.

Potencialiai nepageidaujamos programos gali pašalinti kai kuriuos failus bei neleisti veikti programinei įrangai. Vis dėlto, didesnę grėsmę kelia pavojingi virusai. „Ransomware“ tipo virusai koncentuojasi į duomenų šifravimą ir vartotojų prieigos prie duomenų ribojimą, todėl įsirašius tokį virusą į kompiuterį galite visam laikui prarasti asmeninius duomenis. Ypač jei nepasveriate kaip svarbu daryti failų kopijas.

Užkoduotų failų atrakinimo galimybės yra labai ribotos, tačiau kai kurios programos turi duomenų atkūrimo funkciją. Kai kuriais atvejais Data Recovery Pro programa gali padėti atkurti bent dalį duomenų, kuriuos užrakino failus koduojantis virusas ar kita kenkėjiška programa. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis