System Repair viruso šalinimas

System Repair viruso pašalinimas

Kas yra System Repair virusas?

System Repair virusas yra dar viena programa, kuri meluoja žmonėms sakydama, kad gali pagreitinti jų kompiuterius ir pašalinti iš jų visas problemas. Iš tikrųjų, ši programa priklauso hakeriams, kurie naudoja ją išvilioti iš jų pinigus. Siekiant šio tikslo, pirmiausiai žmonės yra įtikinami atsisiųsti šios programos bandomąją versiją. Vos tik System Repair patenka į kompiuterį, programa pakeičia keletą jo nustatymų ir pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus apie įvairiausias su kompiuteriu susijusias problemas. Iš tikrųjų, visos šios problemos yra netikros, nes System Repair siekia vienintelio tikslo – priversti žmones įsigyti licencijuotą jos versiją. Vis dėl to, jei tiesiog nekreipsite į šią programą dėmesio, ji gali sukelti jums rimtų problemų, pvz.: atsisiųsti daugiau virusų, įrašyti nepageidaujamų programų ar ištrinti jums reikalingus dokumentus.

KAIP SYSTEM REPAIR VIRUSAS GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

System Repair virusas yra platinamas Trojanų pagalba, kurie gali lengvai patekti į kiekvieną neapsaugotą kompiuterį. Dažniausiai, tokios infekcijos slepiasi nelegaliuose programų atnaujinimuose, spame ir panašiose vietose. Kai tik trojanas sėkmingai patenka į kompiuterį, virusas iš karto įrašo System Repair failus ir taip pat pakeičia dalį sistemos nustatymų, kurie padeda šiai padirbtai antivirusinei pasileisti kai yra perkraunamas kompiuteris. Po to, ši programa pradeda rodyti kaip ji tikrina kompiuterio diskus ir po to pateikia melagingas ataskaitas apie įvairiausias problemas. Prisiminkite, System Repair rodo padirbtus pranešimus, kurie praneša apie netikras kompiuterio problemas. Iš tikrųjų, jūs galite ignoruoti System Repair pranešimus, nes jie neturi nieko bendro su tikra jūsų kompiuterio būkle. Be to, jums taip pat reikia kuo greičiau pašalinti System Repair virusą iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI SYSTEM REPAIR VIRUSĄ?

Kai bandote pašalinti System Repair virusą iš sistemos, turite patikrinti ją su atnaujinta antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti šias programas: SpyHunter 5Combo Cleaner, FortectIntego, Malwarebytes. Nepamirškite, jog prieš paleidžiant šias programas reikia įsitikinti, kad atsisiuntėte naujausias jų versijas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis