Sudėtingumo skalė:  
  (90/100)

System Repair virusas. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

| Tipas: Ransomware

System Repair virusas yra dar viena programa, kuri meluoja žmonėms sakydama, kad gali pagreitinti jų kompiuterius ir pašalinti iš jų visas problemas. Iš tikrųjų, ši programa priklauso hakeriams, kurie naudoja ją išvilioti iš jų pinigus. Siekiant šio tikslo, pirmiausiai žmonės yra įtikinami atsisiųsti šios programos bandomąją versiją. Vos tik System Repair patenka į kompiuterį, programa pakeičia keletą jo nustatymų ir pradeda rodyti savo padirbtus pranešimus apie įvairiausias su kompiuteriu susijusias problemas. Iš tikrųjų, visos šios problemos yra netikros, nes System Repair siekia vienintelio tikslo – priversti žmones įsigyti licencijuotą jos versiją. Vis dėl to, jei tiesiog nekreipsite į šią programą dėmesio, ji gali sukelti jums rimtų problemų, pvz.: atsisiųsti daugiau virusų, įrašyti nepageidaujamų programų ar ištrinti jums reikalingus dokumentus.

KAIP SYSTEM REPAIR VIRUSAS GALI UŽKRĖSTI MANO KOMPIUTERĮ?

System Repair virusas yra platinamas Trojanų pagalba, kurie gali lengvai patekti į kiekvieną neapsaugotą kompiuterį. Dažniausiai, tokios infekcijos slepiasi nelegaliuose programų atnaujinimuose, spame ir panašiose vietose. Kai tik trojanas sėkmingai patenka į kompiuterį, virusas iš karto įrašo System Repair failus ir taip pat pakeičia dalį sistemos nustatymų, kurie padeda šiai padirbtai antivirusinei pasileisti kai yra perkraunamas kompiuteris. Po to, ši programa pradeda rodyti kaip ji tikrina kompiuterio diskus ir po to pateikia melagingas ataskaitas apie įvairiausias problemas. Prisiminkite, System Repair rodo padirbtus pranešimus, kurie praneša apie netikras kompiuterio problemas. Iš tikrųjų, jūs galite ignoruoti System Repair pranešimus, nes jie neturi nieko bendro su tikra jūsų kompiuterio būkle. Be to, jums taip pat reikia kuo greičiau pašalinti System Repair virusą iš kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI SYSTEM REPAIR VIRUSĄ?

Kai bandote pašalinti System Repair virusą iš sistemos, turite patikrinti ją su atnaujinta antivirusine. Tam mes rekomenduojame naudoti šias programas: Malwarebytes MalwarebytesCombo Cleaner, Reimage, Plumbytes Anti-MalwareMalwarebytes Malwarebytes. Nepamirškite, jog prieš paleidžiant šias programas reikia įsitikinti, kad atsisiuntėte naujausias jų versijas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojama viruso žalos panaikininui. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

System Repair virusas rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random_0].exe
[random_1].exe

Ištrinti registro reikšmes:
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run\[rnd_0].exe %CommonAppData%\[rnd_0].exe
HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\system\DisableTaskMgr 0

Ištrinti failus:
%AppData%\Microsoft\Internet Explorer\Quick Launch\System_Repair.lnk
%Desktopdir%\System_Repair.lnk
%Programs%\System Repair\System Repair.lnk
%Programs%\System Repair\Uninstall System Repair.lnk
%CommonAppData%\[random_0].exe
%CommonAppData%\[random_1]
%CommonAppiData%\[random_1].exe

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-system-repair-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis