System message – Write Fault Error šalinimas

System message – Write Fault Error pašalinimas

Kas yra System message – Write Fault Error?

Gal kartais jau matėte ‘System message – Write Fault Error’ įspėjimą savo kompiuteryje? Nors jis atrodo kaip legalus pranešimas, iš tikrųjų jis yra glaudžiai susijęs su Smart HDD netikra kompiuterio optimizavimo programa, kuri plinta Internete šiuo momentu. Privertusi savo aukas manyti, kad kompiuteris turi tam tikrų problemų, ji pasiūlo nusipirkti programą, galinčią ją ištaisyti. Deja, ištikrųjų tai yra tik būdas išgauti kompiuterių vartotojųpinigus. Būkite tikri, System message – Write Fault Error įspėjimas ar panašios žinutės turėtų būti tiesiog ignoruojamos. Be to, jūs iš karto turėtumėte patikrinti savo kompiuterį ar jame nėra kenkėjiškų programų siekdami išvengti kitų problemų jame.

KODĖL MANO KOMPIUTERIS RODO System message – Write Fault Error pranešimą?

System message – Write Fault Error pranešimas pasirodo darbalaukyje iškart po to, kai kompiuteris yra užkrečiamas Trojos arkliu. Dėka šios infekcijos vartotojas pradeda matyti nuolatinius įspėjimus, teigiančius:

System message – Write Fault Error
A Write command during the test has failed to complete. This may be due to a media or read/write error. The system generates an exception error when using a reference to an invalid system memory address.

Tada yra pasiūlomi trys variantai – atšaukti, bandykite dar kartą ar tęsti. Tačiau spustelėjus bet kurį iš jų vartotojas pamato Smart HDD nuotrauką.

System message – Write Fault Error žinutė reiškia tik vieną – jūs esate užsikrėtę. Ištikrųjų, šis įspėjimas rodosi jūsų darbalaukyje ne dėl to kad jis siekia padėti jums išspręsti visas sistemos klaidas, esančias kietajame diske, sistemos atmintyje arba registre. Priešingai, jis siekia išgauti iš jūsų pinigus, užkrėsti sistemą ir sukelti netvarką kompiuteryje. Siekiant to išvengti, jūs turite pašalinti „System message – Write Fault Error“.

KAIP pašalinti System message – Write Fault Error?

Siekiant pašalinti virusus, kurie sukelia šį pranešimą, turėtumėte naudoti atnaujintas anti-kenkėjiškas programas, pvz., SpyHunter 5Combo Cleaner arba FortectIntego. Jei jūs negalite jų parsisiųsti ar paleisti, skaitykite pilnas Smart HDD šalinimo instrukcijas.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis