Svpeng viruso šalinimas

Svpeng viruso pašalinimas

Kas yra Svpeng virusas?

Svpeng virusas yra ypač pavojinga programa, kuri paprastai yra priskiriama ‘ransomware’ kategorijai. Pradžioje šis virusas buvo platinamas kaip trojanas, kuris buvo naudojamas vogti iš žmonių jų banko prisijungimo duomenis ir pinigus. Daugiausia nukentėjusių nuo šio viruso galima surasti Rusijoje. Vis dėlto, po atnaujinimų, kurie buvo atlikti 2014 metų viduryje, šis virusas įgavo visiškai kitokių pajėgumų ir buvo priskirtas ‘ransomware’ kategorijai. Kaip yra būdinga šiai kategorijai priklausantiems virusams, Svpeng pradėjo blokuoti kompiuterius ir rodyti jų ekranuose padirbtus FBI ir kitų vyriausybinių institucijų pranešimus. Beje, bandydama įbauginti savo aukas, ši kompiuterinė infeckcija taip pat gali pasisavinti aukų asmenines nuotraukas ir kitus svarbius dokumentus. Anot naujausių duomenų, šis virusas ypač aktyviai plinta JAV, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir Indijoje.

Kaip Svpeng virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Svpeng plinta padirbtų pranešimų pagalba. Paprastai, šie pranešimai siūlo žmonėms atnaujinti įvarias programas, tokias kaip Flash, Java ir pan. Beje, jūs taip pat galite užkrėsti savo kompiuterį atidarę užkrėstą el. laišką ar atsisiuntę į sistemą užkrėstą programą. Šis virusas gali lengvai užkrėsti tiek Windows, tiek ir Android sistemas. Vos tik jis tai padaro, jis pradeda blokuoti kompiuterį ir jo ekrane rodo netikrą pranešimą, kuris praneša, apie neteisėtus apsilankymus pornografinėse svetainėse arba kitas draudžiamas veiklas. To pasekoje virusas paprašo sumokėti 200 arba 500 dolerių. Jeigu nenorite prarasti savo pinigų, prašome niekada nemokėti šios baudos. Jeigu manote, kad Svpeng virusas jau yra jūsų kompiuteryje, kuo skubiau jį pašalinkite.

Kaip pašalinti Svpeng virusą?

Svpeng virusas yra ypač pavojinga programa, kuri gali būti panaudota įvairioms kenksmingoms veikloms. Šis virusas gali lengvai pasisavinti jūsų asmeninę informaciją, pinigus ir pan. Jei norite to išvengti, jį pašalinti galite FortectIntego arba SpyHunter 5Combo Cleaner pagalba.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Pasirinkite teisingą naršyklę ir padidinkite savo saugumą su VPN įrankiu

Internetinis šnipinėjimas pastaraisiais metais tampa vis didesne problema, todėl žmonės vis dažniau domisi kaip apsaugoti savo privatumą. Vienas iš pagrindinių būdų, kaip sustiprinti savo saugumą – pasirinkti  saugiausią, privatumą galinčią suteikti interneto naršyklę. Nors žiniatinklio naršyklės negali užtikrinti visiško privatumo ir saugumo, tačiau kai kurios iš jų yra daug pažangesnės tokių funkcijų srityje.

Be to, naudodamiesi Private Internet Access VPN galite naršyti internete visiškai anonimiškai ir dar labiau sustiprinti savo apsaugą. Ši programinė įranga nukreipia srautą per skirtingus serverius, taip užmaskuodama jūsų IP adresą ir buvimo vietą. Pasitelkę saugios naršyklės ir VPN derinį, galėsite naršyti internete be jokios baimės tapti nusikaltėlių ar šnipinėjimo auka.

 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis