Sudėtingumo skalė:  
  (97/100)

Svpeng viruso šalinimas

| Tipas: Ransomware

Svpeng virusas yra ypač pavojinga programa, kuri paprastai yra priskiriama ‘ransomware’ kategorijai. Pradžioje šis virusas buvo platinamas kaip trojanas, kuris buvo naudojamas vogti iš žmonių jų banko prisijungimo duomenis ir pinigus. Daugiausia nukentėjusių nuo šio viruso galima surasti Rusijoje. Vis dėlto, po atnaujinimų, kurie buvo atlikti 2014 metų viduryje, šis virusas įgavo visiškai kitokių pajėgumų ir buvo priskirtas ‘ransomware’ kategorijai. Kaip yra būdinga šiai kategorijai priklausantiems virusams, Svpeng pradėjo blokuoti kompiuterius ir rodyti jų ekranuose padirbtus FBI ir kitų vyriausybinių institucijų pranešimus. Beje, bandydama įbauginti savo aukas, ši kompiuterinė infeckcija taip pat gali pasisavinti aukų asmenines nuotraukas ir kitus svarbius dokumentus. Anot naujausių duomenų, šis virusas ypač aktyviai plinta JAV, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarijoje, Vokietijoje ir Indijoje.

Kaip Svpeng virusas gali užkrėsti mano kompiuterį?

Svpeng plinta padirbtų pranešimų pagalba. Paprastai, šie pranešimai siūlo žmonėms atnaujinti įvarias programas, tokias kaip Flash, Java ir pan. Beje, jūs taip pat galite užkrėsti savo kompiuterį atidarę užkrėstą el. laišką ar atsisiuntę į sistemą užkrėstą programą. Šis virusas gali lengvai užkrėsti tiek Windows, tiek ir Android sistemas. Vos tik jis tai padaro, jis pradeda blokuoti kompiuterį ir jo ekrane rodo netikrą pranešimą, kuris praneša, apie neteisėtus apsilankymus pornografinėse svetainėse arba kitas draudžiamas veiklas. To pasekoje virusas paprašo sumokėti 200 arba 500 dolerių. Jeigu nenorite prarasti savo pinigų, prašome niekada nemokėti šios baudos. Jeigu manote, kad Svpeng virusas jau yra jūsų kompiuteryje, kuo skubiau jį pašalinkite.

Kaip pašalinti Svpeng virusą?

Svpeng virusas yra ypač pavojinga programa, kuri gali būti panaudota įvairioms kenksmingoms veikloms. Šis virusas gali lengvai pasisavinti jūsų asmeninę informaciją, pinigus ir pan. Jei norite to išvengti, jį pašalinti galite Reimage Reimage Cleaner Intego arba SpyHunter 5Combo Cleaner pagalba.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Svpeng virusas ekrano nuotrauka
Svpeng virusas ekrano nuotrauka
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-svpeng-virus.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Svpeng virus