Kas yra svchost.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

svchost.exe

Svchost.exe yra Microsoft Windows operacinės sistemos procesas, kuris yra atsakingas už DLL procesų tvarkymą ir kitas funkcijas. Jūs galite rasti daugiau negu vieną šio proceso egzempliorių savo kompiuteryje, nes skirtingi Svchost.exe egzemplioriai atlieka skirtingas funkcijas, tokias kaip interneto apsaugos užtikrinimas, dokumentų spausdinimas ar Windows atnaujinimų parsiuntimas į sistemą. Svchost.exe yra saugus failas ir nekelia jokios grėsmės jūsų kompiuteriui ar jame talpinamai informacijai.

Klausimai apie svchost.exe

Prisiminkite, jūs niekada neturėtumėte sustabdyti svchost.exe proceso, kadangi jis yra svarbus saugiam ir stabiliam kompiuterio darbui!

DĖMESIO!

Įvairūs virusai pradėjo naudoti Svchost.exe vardą siekdami paslėpti savo pavojingus procesus. Jei matote procesą, kuris atrodo panašiai, pavyzdžiui svchosts.exe, scvhost.exe, scvhosts.exe, svchostc.exe, xsvchost.exe svchost.exe.bak ir pan., jūsų kompiuteris galėjo būti užkrėstas Trojano ir kitokio viruso. Be to, specialistai taip pat perspėja, kad W32.Welchia.Worm taip pat gali slėptis po svchost.exe vardu. Tokiu atveju, jūs turėtumėte nedelsiant patikrinti kompiuterį su atnaujinta Reimage ir pašalinti aptiktus failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-svchost-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


  1. Robertas Žvirgždas sako:
    vasario 12th, 2015 at 10:38 pm

    tikrai padejo ta tema labai dekui

Jūsų nuomonė apie svchost.exe

Failai
Programos
Palygink