Kas yra svchost.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

Svchost.exe yra Microsoft Windows operacinės sistemos procesas, kuris yra atsakingas už DLL procesų tvarkymą ir kitas funkcijas. Jūs galite rasti daugiau negu vieną šio proceso egzempliorių savo kompiuteryje, nes skirtingi Svchost.exe egzemplioriai atlieka skirtingas funkcijas, tokias kaip interneto apsaugos užtikrinimas, dokumentų spausdinimas ar Windows atnaujinimų parsiuntimas į sistemą. Svchost.exe yra saugus failas ir nekelia jokios grėsmės jūsų kompiuteriui ar jame talpinamai informacijai.

Prisiminkite, jūs niekada neturėtumėte sustabdyti svchost.exe proceso, kadangi jis yra svarbus saugiam ir stabiliam kompiuterio darbui!

DĖMESIO!

Įvairūs virusai pradėjo naudoti Svchost.exe vardą siekdami paslėpti savo pavojingus procesus. Jei matote procesą, kuris atrodo panašiai, pavyzdžiui svchosts.exe, scvhost.exe, scvhosts.exe, svchostc.exe, xsvchost.exe svchost.exe.bak ir pan., jūsų kompiuteris galėjo būti užkrėstas Trojano ir kitokio viruso. Be to, specialistai taip pat perspėja, kad W32.Welchia.Worm taip pat gali slėptis po svchost.exe vardu. Tokiu atveju, jūs turėtumėte nedelsiant patikrinti kompiuterį su atnaujinta FortectIntego ir pašalinti aptiktus failus.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis
Failai
Programos
Palygink