Kas yra svchost.exe? Ar turėčiau tai pašalinti?

svchost.exe

Svchost.exe yra Microsoft Windows operacinės sistemos procesas, kuris yra atsakingas už DLL procesų tvarkymą ir kitas funkcijas. Jūs galite rasti daugiau negu vieną šio proceso egzempliorių savo kompiuteryje, nes skirtingi Svchost.exe egzemplioriai atlieka skirtingas funkcijas, tokias kaip interneto apsaugos užtikrinimas, dokumentų spausdinimas ar Windows atnaujinimų parsiuntimas į sistemą. Svchost.exe yra saugus failas ir nekelia jokios grėsmės jūsų kompiuteriui ar jame talpinamai informacijai.

Klausimai apie svchost.exe

Prisiminkite, jūs niekada neturėtumėte sustabdyti svchost.exe proceso, kadangi jis yra svarbus saugiam ir stabiliam kompiuterio darbui!

DĖMESIO!

Įvairūs virusai pradėjo naudoti Svchost.exe vardą siekdami paslėpti savo pavojingus procesus. Jei matote procesą, kuris atrodo panašiai, pavyzdžiui svchosts.exe, scvhost.exe, scvhosts.exe, svchostc.exe, xsvchost.exe svchost.exe.bak ir pan., jūsų kompiuteris galėjo būti užkrėstas Trojano ir kitokio viruso. Be to, specialistai taip pat perspėja, kad W32.Welchia.Worm taip pat gali slėptis po svchost.exe vardu. Tokiu atveju, jūs turėtumėte nedelsiant patikrinti kompiuterį su atnaujinta Reimage ir pašalinti aptiktus failus.

verdiktas - failo statusas:
reikalinga diagnostika
Patarimas: Jei jūsų kompiuteris atrodo lėtas, jūs matote kai kurias nepageidaujamas reklamas ar esate nuolat nukreipiamas į svetimas interneto svetaines, tada mes rekomenduojame jums praskenuoti sistemą su anti-malware programa. Atlikite keletą NEMOKAMŲ patikrinimų kad surastumėte nepageidaujamas programas, kurios gali būti atsakingos už sistemos problemas.
Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Parsisiųsk
Problemų diagnozavimo programą Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Reimage yra rekomenduojamas įrankis nuskenuoti jūsų sistemą ir atsikratyti kenkėjiškų programų bei jų sukeltų grėsmių. Bandomoji produkto versija padės jūsų sistemoje surasti kenkėjiškas programas.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Alternatyvios programos
Malwarebytes
Malwarebytes
Šaltinis: https://www.2-spyware.com/file-svchost-exe.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Failai
Programos
Palygink