Susipažinkite su FTB Online Agent – atnaujinta FTB viruso versija!

Jei jūsų kompiuteris yra blokuojamas FTB ir jos atstovas prašo sumokėti 200 dolerių baudą už įvairius teisės pažeidimus, rekomenduojame dar kartą patikrinti šį reikalavimą. Pasak saugumo specialistų, greičiausiai jūsų kompiuteris yra užkrėstas naujausia FTB viruso versija, kuris neteisėtai naudoja ‘Federal Bureau of Investigation’ vardą siekdama išvilioti akos pinigus. „Ši FTB viruso versija yra vadinama ‘FTB Online Agent’, ji yra visiškai padirbta ir privalo būti pašalinta iš sistemos nedelsiant“, teigia saugumo ekspertai.

Kaip ir buvo tikėtasi, FTB virusas buvo nuolat tobulinamas. Pradėję nuo oficialiai atrodančio pranešimo pripildyto FTB logotipų ir kitų klaidinančių detalių, naujausioje jo versijoje sukčiai naudoja atnaujintą gąsdinimo taktiką: FTB Online Agent praneša tik universalią informaciją apie vartotoją. Šis netikras FTB Online Agent pranešimas rodo atgalinės eigos laikmatį, bylos numerį, atsakingą agentą ir FTB adresą. Žinoma, jame taip pat išvardijamos įvairios neteisėtos veiklos, tokios kaip autorių teisių pažeidimas, terorizmo skatinimas ir panašios. Šis virusas jau nerodo vartotojo buvimo vietos ir jo IP adreso, kas verčia mus galvoti, kad šis FTB virusas skirtas platesnei auditorijai ir siekia uždirbti daugiau pinigų savo kūrėjams.

Nesvarbu, kad FTB Online Agent skiriasi nuo ankstesnių jo versijų, jis taip pat stengiasi, kad vartotojai pamanytų jog tai yra realus FTB įspėjimas, kurio turi būti laikomasi. Ji siekia išvilioti 200 dolerių iš kiekvienos savo aukos, todėl prašo įsigyti MoneyPak kuponą ir įversti jo numerį. Pagrindinis ženklas, kuris aiškiai rodo, kad jūsų kompiuteris yra užkrėstas su šiuo virusu, yra kenksmingas įspėjimas „FTB Online Agent has blocked your computer for security reason“.

Galima tikėtis, kad sukčiai šį virusą ir toliau tobulins. Be to, yra didžiulis šansas, kad jie bandys pakeisti jo platinimo metodus.. Siekiant išvengti FTB Online Agent savo kompiuteryje, rekomenduojama vengti bet kokių nemokamų programų, kurios yra aktyviai platinamos internete šiuo metu. Be to, saugaus naršymo praktika yra taip pat labai svarbi siekiant išvengti tokių virusų savo kompiuteryje.

Išsamų šio viruso šalinimo gidą anglų kalba galite rasti puslapyje: FBI virus

Failai
Programos
Palygink