Sukčiai „Facebook“ tinkle platina dar vieną apgavystę. Šį kartą ji susijusi su Rihanna

Yra tūkstančiai apgavysčių, kurios yra platinamos „Facebook“ socialiniame tinkle, ir yra milijonai žmonių, kurie kiekvieną dieną patki jomis. Visos šios apgulingos žinutės žada atskleisti šokiruojančias naujienas, konfidencialią žinomų žmonių informaciją ir panašius faktus. Beje, visos jos turi įterptą nuorodą, kuri vėliau nukreipia žmones į klaidinančias svetaines neturinčias nieko bendro su prieš tai pasakota istorija. Taip sukčiai padidina vartotojų srautą į savo internetinius puslapius ir uždirba pinigus.

Naujausia apgavystė, kuri yra platinama „Facebook“ tinkle, siūlo pažiūrėti slaptą atlikėjos Rihannos erotinį įrašą. Jei žmonės, kurie yra jūsų kontaktų sąraše, pradės dalintis su jumis žinute apie prarastą pagarbą šiai dainininkei ir pasiūlys pažiūrėti slaptą jos video, jūs turėtumėte tiesiog tai ignoruoti.

Kaip pranešama, šis netikras pranešimas atrodoštai taip:

[VIDEO] RIHANNA sex tape
Aš praradau visus jai pagarbą, žiūri šį >> [link]

Paspaudus ant nuorodos, netrukus vartotojas yra nukreipiamas į itališką puslapį, kuris turi paieškos funkciją ir yra vadinamas y.ahoo.it. Gal šis puslapis gali pasiūlyti savo lankytojams URL sutrumpinimo funkciją, bet jis neparodys jums jokio video su Rihanna. Akivaizdu, kad šios svetainės savininkai sukūrė tokį puslapį siekdami nukreipti vartotojų srautą į savo domeną.

Pagal pas kutines naujienas, „Facebook“ jau pažymėjo šią nuorodą ‘kenksminga’, tačiau jūs vis dar galite sulaukti šio ar panašaus klaidinančio pranešimo savo „Facebook“ sienoje. Jeigu jau paspaudėte ant šios klaidinančios nuorodos, paleiskite pilną sistemos skenavimą su atnaujinta anti-spyware programa ir pašalinkite netikrą pranešimą nuo savo sienos, kad sustabdytumėte jos plitimą.

Šaltinis: nakedsecurity.sophos.com

Failai
Programos
Palygink