Spyware Clear šalinimas

Spyware Clear pašalinimas

Kas yra Spyware Clear?

Kas yra Spyware Clear?

Spyware Clear yra daug abejonių kelianti antivirusinė, kuri tik dar kartą patvirtina, kad mes visi privalome būti labai atsargūs kai sulaukiame netikėtai pasirodžiusio pasiūlymo nemokamai patikrinti kompiuterį ir pašalinti iš jo visus virusus. Ši programa, kad ir kaip patikimai ji atrodytų, tikrai nesugeba to padaryti ir siekia vienintelio – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Pirmas dalykas, kurį privalote prisiminti susidūręs su šia abejotina programa, yra tas, kad ji neturi duomenų bazės, taigi ji negali aptikti tikrų virusų ir juo labiau jų pašalinti. Žinoma, dažniausiai tokios programos pateikia ypač gąsdinančius sistemos patikrinimo rezultatus, tačiau vargu ar bent vienas šios programos išvardytas virusas yra jūsų kompiuteryje. Be to, ši programa gali pradėti įkyrėti jums su savo agresyviu reklamų ir įvairių pranešimų rodymu, kurie visi siūlo įsigyti licencijuotą jos versiją ir patikrinti kompiuterį. Anot žmonių, kurie jau susidūrė su šia programa, ji sukelia rimtų sunkumų bandant naršyti internete. Taigi, prieš atsisiųsdami Spyware Clear į savo kompiuterį, privalote gerai pagalvoti. Jeigu jau pastebėjote šios programos spėjimus, turite kuo skubiau pašalinti šią programą iš sistemos. Tai galima atlikti naudojant du skirtingus metodus – automatinį ir rankinį. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite žemiau pateiktą informaciją

Kaip Spyware Clear gali patekti į mano kompiuterį?

Spyware Clear yra platinama naudojant kelis skirtingus platinimo metodus. Jūs galite atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį iš kelių skirtingų svetainių, kurios teigia, kad tai yra ypač efektyvi antivirusinė. Vis dėlto dauguma žmonių, kurie aptiko šią programą savo kompiuteriuose, parsisiuntė ją kartu su kitomis programomis arba sutiko įrašyti ją į sistemą paspaudę ant melagingų reklamų. Prašome laikytis kuo toliau nuo tokių reklamų, kurios sako, kad jums reikia kuo greičiau patikrinti kompiuterį ir įsitikinti, kad jame nėra virusų. Be to, atidžiai sekite kiekvienos programos atsisiuntimo procesą ir niekada neįrašinėkite į kompiuterį abejonių keliančių programų. Jei matote, kad jums reikalinga programa papildomai siūlo į kompiuterį įrašyti Spyware Clear, būtinai nutraukite tokios programos atsisiuntimą.

Kaip pašalinti Spyware Clear virusą?

Techniškai, Spyware Clear nėra virusas, tačiau keletas antivirusiių programų jau įtraukė šią programą į savo duomenų bazę ir pavadino ją Adware.Win32.Crawler.BB ir Program.Unwanted.45. Todėl mes patariame ją pašalinti. Tai galite atlikti šių programų pagalba: FortectIntego, Malwarebytes.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šešėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios ar trečių šalių inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų ir galimybių jus šnipinėti. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla patys ir pasitinkite pasirinktu interneto teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis