Sudėtingumo skalė:  
  (19/100)

Spyware Clear. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Olivija Moreli - - | Tipas: Malware

Kas yra Spyware Clear?

Spyware Clear yra daug abejonių kelianti antivirusinė, kuri tik dar kartą patvirtina, kad mes visi privalome būti labai atsargūs kai sulaukiame netikėtai pasirodžiusio pasiūlymo nemokamai patikrinti kompiuterį ir pašalinti iš jo visus virusus. Ši programa, kad ir kaip patikimai ji atrodytų, tikrai nesugeba to padaryti ir siekia vienintelio – išvilioti iš žmonių jų pinigus. Pirmas dalykas, kurį privalote prisiminti susidūręs su šia abejotina programa, yra tas, kad ji neturi duomenų bazės, taigi ji negali aptikti tikrų virusų ir juo labiau jų pašalinti. Žinoma, dažniausiai tokios programos pateikia ypač gąsdinančius sistemos patikrinimo rezultatus, tačiau vargu ar bent vienas šios programos išvardytas virusas yra jūsų kompiuteryje. Be to, ši programa gali pradėti įkyrėti jums su savo agresyviu reklamų ir įvairių pranešimų rodymu, kurie visi siūlo įsigyti licencijuotą jos versiją ir patikrinti kompiuterį. Anot žmonių, kurie jau susidūrė su šia programa, ji sukelia rimtų sunkumų bandant naršyti internete. Taigi, prieš atsisiųsdami Spyware Clear į savo kompiuterį, privalote gerai pagalvoti. Jeigu jau pastebėjote šios programos spėjimus, turite kuo skubiau pašalinti šią programą iš sistemos. Tai galima atlikti naudojant du skirtingus metodus – automatinį ir rankinį. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite žemiau pateiktą informaciją

Kaip Spyware Clear gali patekti į mano kompiuterį?

Spyware Clear yra platinama naudojant kelis skirtingus platinimo metodus. Jūs galite atsisiųsti šią programą į savo kompiuterį iš kelių skirtingų svetainių, kurios teigia, kad tai yra ypač efektyvi antivirusinė. Vis dėlto dauguma žmonių, kurie aptiko šią programą savo kompiuteriuose, parsisiuntė ją kartu su kitomis programomis arba sutiko įrašyti ją į sistemą paspaudę ant melagingų reklamų. Prašome laikytis kuo toliau nuo tokių reklamų, kurios sako, kad jums reikia kuo greičiau patikrinti kompiuterį ir įsitikinti, kad jame nėra virusų. Be to, atidžiai sekite kiekvienos programos atsisiuntimo procesą ir niekada neįrašinėkite į kompiuterį abejonių keliančių programų. Jei matote, kad jums reikalinga programa papildomai siūlo į kompiuterį įrašyti Spyware Clear, būtinai nutraukite tokios programos atsisiuntimą.

Kaip pašalinti Spyware Clear virusą?

Techniškai, Spyware Clear nėra virusas, tačiau keletas antivirusiių programų jau įtraukė šią programą į savo duomenų bazę ir pavadino ją Adware.Win32.Crawler.BB ir Program.Unwanted.45. Todėl mes patariame ją pašalinti. Tai galite atlikti šių programų pagalba: Reimage, Malwarebytes Anti Malware.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Spyware Clear šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Spyware Clear pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Spyware Clear ekrano nuotrauka
Spyware Clear ekrano nuotrauka

Spyware Clear rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
spywareclear.exe

Ištrinti failus:
spywareclear.exe

Apie autorių

Olivia Morelli
Olivia Morelli - Kenkėjiškų programų analitikė

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Olivia Morelli
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-spyware-clear.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis