Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

SpeedMaxPc. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Virusai

SpeedMaxPc (taip pat vadinama Speed Max Pc) yra programa, kuri yra pristatoma kaip kompiuterio optimizavimo įrankis. Anot jos savininkų, ši programa yra skirta „kasdieniam kompiuterio vartotojui, turinčiam norą paspartinti kompiuterį“. Tačiau ištikrųjų, mes ne bereikalo įtraukėme šią programą į mūsų duomenų bazę. Kaip ir daugelis kitų kompiuterio optimizavimo programų, ji sugeba surasti tik nereikšmingas arba išgalvotas problemas. Išdandę šia programą savo kompiuteriuose, galime pasakyti, kad ji nesurado nė vienos reikšmingos sistemos klaidos kietajame diske. Be to, ši programa aiškiai lėtino sistemos darbą. Galima teigti, jog SpeedMaxPC siekia tik vieno – priversti vartotojus nusipirkti licenziijuotą versiją. Jei jau esate sumokėjęs už ją, rekomenduojame susisiekti su šios programos savininkais ir atsiimti savo pinigus. Žinoma, tai gali būti įmanoma tik tuo atveju jei ši kompanija vis dar egzistuoja.

KAIP SPEEDMAXPC GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

SpeedMaxPc galima atsisiųsti į savo kompiuterį rankiniu būdu. Daugiausia, ją reklamuoja iššokantys skelbimai, rodomi daugelyje teisėtų svetainių. Būkite budrūs ir nespauskite ant tokių pranešimų kurie pristato SpeedMaxPC kaip „Paprastą naudoti“ programą. Atsisiuntus ir įdiegus ją kompiuteryje paaiškėja, jog ji nesugeba padėti vartotojams ir lėtina kompiuterių darbą vietoje to, kad padarytų juos greitesniais. Nors tai yra tik mūsų asmeninė nuomonė, mes nerekomenduojame naudoti šios programos. Jei jums reikia pagalbos pašalinant SpeedMaxPc iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

KAIP PAŠALINTI SPEEDMAXPC?

Siekiant pašalinti SpeedMaxPc, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite „Start“ ir pasirinkite ‘Control Panel.
  2. Paspauskite ‘Uninstall a Program’ laukelyje ‘Programs’.
  3. Pasirinkite „SpeedMaxPc“ ir pasirinkite parinktį „Uninstall/Change“.
  4. Spustelėkite „OK“ kad išsaugotumėte pakeitimus.

Galiausiai, mes rekomenduojame paleisti pilną sistemos skenavimą su apsaugos programa ir įsitikinkinti, kad jūsų kompiuteryje nėra virusų, kurie gali sukelia sistemos sulėtėjimo pasėkmes ir kitas problemas. Tam naudokite vieną iš šių anti-malware programų: Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus arba Reimage.

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą SpeedMaxPc šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
SpeedMaxPc pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.
Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
SpeedMaxPc ekrano nuotrauka
SpeedMaxPc ekrano nuotrauka

Apie autorių

Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-speedmaxpc.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis