SpeedMaxPc šalinimas

SpeedMaxPc pašalinimas

Kas yra SpeedMaxPc?

SpeedMaxPc (taip pat vadinama Speed Max Pc) yra programa, kuri yra pristatoma kaip kompiuterio optimizavimo įrankis. Anot jos savininkų, ši programa yra skirta „kasdieniam kompiuterio vartotojui, turinčiam norą paspartinti kompiuterį“. Tačiau ištikrųjų, mes ne bereikalo įtraukėme šią programą į mūsų duomenų bazę. Kaip ir daugelis kitų kompiuterio optimizavimo programų, ji sugeba surasti tik nereikšmingas arba išgalvotas problemas. Išdandę šia programą savo kompiuteriuose, galime pasakyti, kad ji nesurado nė vienos reikšmingos sistemos klaidos kietajame diske. Be to, ši programa aiškiai lėtino sistemos darbą. Galima teigti, jog SpeedMaxPC siekia tik vieno – priversti vartotojus nusipirkti licenziijuotą versiją. Jei jau esate sumokėjęs už ją, rekomenduojame susisiekti su šios programos savininkais ir atsiimti savo pinigus. Žinoma, tai gali būti įmanoma tik tuo atveju jei ši kompanija vis dar egzistuoja.

KAIP SPEEDMAXPC GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

SpeedMaxPc galima atsisiųsti į savo kompiuterį rankiniu būdu. Daugiausia, ją reklamuoja iššokantys skelbimai, rodomi daugelyje teisėtų svetainių. Būkite budrūs ir nespauskite ant tokių pranešimų kurie pristato SpeedMaxPC kaip „Paprastą naudoti“ programą. Atsisiuntus ir įdiegus ją kompiuteryje paaiškėja, jog ji nesugeba padėti vartotojams ir lėtina kompiuterių darbą vietoje to, kad padarytų juos greitesniais. Nors tai yra tik mūsų asmeninė nuomonė, mes nerekomenduojame naudoti šios programos. Jei jums reikia pagalbos pašalinant SpeedMaxPc iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

KAIP PAŠALINTI SPEEDMAXPC?

Siekiant pašalinti SpeedMaxPc, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite „Start“ ir pasirinkite ‘Control Panel.
  2. Paspauskite ‘Uninstall a Program’ laukelyje ‘Programs’.
  3. Pasirinkite „SpeedMaxPc“ ir pasirinkite parinktį „Uninstall/Change“.
  4. Spustelėkite „OK“ kad išsaugotumėte pakeitimus.

Galiausiai, mes rekomenduojame paleisti pilną sistemos skenavimą su apsaugos programa ir įsitikinkinti, kad jūsų kompiuteryje nėra virusų, kurie gali sukelia sistemos sulėtėjimo pasėkmes ir kitas problemas. Tam naudokite vieną iš šių anti-malware programų: SpyHunter 5Combo Cleaner arba FortectIntego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Fortect Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su macOS
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Fortect Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Fortect Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Fortect Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Fortect Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suFortect, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.

Jums rekomenduojama

Saugiai prisijunkite prie savo interneto svetainės, kad ir kur bebūtumėte

Bedirbant su tinklaraščiu, interneto svetaine ar kitu projektu, kurį turite nuolat prižiūrėti, jums gali tekti prisijungti prie serverio ir turinio valdymo sistemos kur kas dažniau nei įprasta. Bene geriausias sprendimas kuriant saugesnį tinklą – statinis/pastovus IP adresas.

Jeigu nustatysite prie jūsų įrenginio pririštą statinį IP adresą, palengvinsite serverio ar tinklo valdytojo darbą, kurie kontroliuoja prisijungimus ir veiklą. Be to, būtent taip išvengsite kai kurių autentifikavimo keblumų ir galėsite naudotis savo banko sąskaitomis nuotoliniu būdu, nesukeldami įtarimo su kiekvienu prisijungimu, kai būsite kitoje vietoje.

Tokie VPN programinės įrangos tiekėjai kaip Private Internet Access gali jums padėti, jei norite kontroliuoti savo internetinę reputaciją ir lengvai valdyti projektus, kad ir kokioje pasaulio vietoje bebūtumėte. Geriau neleisti prie jūsų svetainės prisijungti iš skirtingų IP adresų. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis