Sudėtingumo skalė:  
  (5/100)

SpeedMaxPc šalinimas

parašė Ugnius Kiguolis - - | Tipas: Virusai

SpeedMaxPc (taip pat vadinama Speed Max Pc) yra programa, kuri yra pristatoma kaip kompiuterio optimizavimo įrankis. Anot jos savininkų, ši programa yra skirta „kasdieniam kompiuterio vartotojui, turinčiam norą paspartinti kompiuterį“. Tačiau ištikrųjų, mes ne bereikalo įtraukėme šią programą į mūsų duomenų bazę. Kaip ir daugelis kitų kompiuterio optimizavimo programų, ji sugeba surasti tik nereikšmingas arba išgalvotas problemas. Išdandę šia programą savo kompiuteriuose, galime pasakyti, kad ji nesurado nė vienos reikšmingos sistemos klaidos kietajame diske. Be to, ši programa aiškiai lėtino sistemos darbą. Galima teigti, jog SpeedMaxPC siekia tik vieno – priversti vartotojus nusipirkti licenziijuotą versiją. Jei jau esate sumokėjęs už ją, rekomenduojame susisiekti su šios programos savininkais ir atsiimti savo pinigus. Žinoma, tai gali būti įmanoma tik tuo atveju jei ši kompanija vis dar egzistuoja.

KAIP SPEEDMAXPC GALI ATSIRASTI MANO KOMPIUTERYJE?

SpeedMaxPc galima atsisiųsti į savo kompiuterį rankiniu būdu. Daugiausia, ją reklamuoja iššokantys skelbimai, rodomi daugelyje teisėtų svetainių. Būkite budrūs ir nespauskite ant tokių pranešimų kurie pristato SpeedMaxPC kaip „Paprastą naudoti“ programą. Atsisiuntus ir įdiegus ją kompiuteryje paaiškėja, jog ji nesugeba padėti vartotojams ir lėtina kompiuterių darbą vietoje to, kad padarytų juos greitesniais. Nors tai yra tik mūsų asmeninė nuomonė, mes nerekomenduojame naudoti šios programos. Jei jums reikia pagalbos pašalinant SpeedMaxPc iš savo kompiuterio, atlikite šiuos veiksmus:

KAIP PAŠALINTI SPEEDMAXPC?

Siekiant pašalinti SpeedMaxPc, atlikite šiuos veiksmus:

  1. Spustelėkite „Start“ ir pasirinkite ‘Control Panel.
  2. Paspauskite ‘Uninstall a Program’ laukelyje ‘Programs’.
  3. Pasirinkite „SpeedMaxPc“ ir pasirinkite parinktį „Uninstall/Change“.
  4. Spustelėkite „OK“ kad išsaugotumėte pakeitimus.

Galiausiai, mes rekomenduojame paleisti pilną sistemos skenavimą su apsaugos programa ir įsitikinkinti, kad jūsų kompiuteryje nėra virusų, kurie gali sukelia sistemos sulėtėjimo pasėkmes ir kitas problemas. Tam naudokite vieną iš šių anti-malware programų: SpyHunter 5Combo Cleaner arba Reimage Reimage Cleaner Intego.

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
SpeedMaxPc ekrano nuotrauka
SpeedMaxPc ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Ugnius Kiguolis
Ugnius Kiguolis - Virusų šalinimo ekspertas

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Ugnius Kiguolis
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-speedmaxpc.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie SpeedMaxPc