Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Smart Guard Protection šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Smart Guard Protection yra pavojingas virusas, kuris gali lengvai atsidurti jūsų kompiuteryje, ypač jeigu jis nėra tinkamai apsaugotas. Paprastai, šis virusas sukelia žmonėms daug rūpesčių, nes jis pradeda savo veiklą kiekvieną kartą kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Paprastai, jis rodo pasikartojančius pranešimus apie išgalvotus virusus ir vėliau siūlo nusipirkti licencijuotą jo versiją. Be to, jis taip pat blokuoja teisėtas programas, lėtina sistemos darbą ir gali atsiųsti į kompiuterį kitų virusų. Taigi, nors Smart Guard Protection atrodo tikrai įtikinamai, jūs turite ignoruoti šios programos pranešimus. Be to, jūs privalote kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti iš jo užkrėstus failus, kadangi tai yra vienintelis būdas atsikratyti melagingų šios programos pranešimų.

KAIP SMART GUARD PROTECTION GALI PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

Smart Guard Protection gali užkrėsti kompiuterį kaip bet kuris kitas virusas. Didžiausia tikimybė užsikrėsti šia kompiuterine infekcija yra per nelegalių programų versijas, nelegalias el. svetaines ir naršyklės peradresavimus. Kaip tik virusas patenka į kompiuterį, jis pakeičia jam reikalingus sistemos nustatymus, kurie vėliau padeda šiam virusui pasileisti kiekvieną kartą, kai auka perkrauna kompiuterį. To pasekoje pasirodo tokie ir panašūs pranešimai:

Warning!
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning!
The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate Smart Guard Protection, and enable safe web surfing (recommended).Ignore warnings and visit that site in the current state (not recommended).

Prašome ignoruoti tokius pranešimus, nes jie siekia vienintelio – pavogti jūsų pinigus. Jei jau sumokėjote už šios programos licencijuotą versiją, jūs turite kuo greičiau susisiekti su savo banku, nes kitaip jūs galite prarasti savo kreditinės kortelės duomenis ir kitą svarbią informaciją. Galiausiai, privalote pašalinti Smart Guard Protection iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI SMART GUARD PROTECTION?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Smart Guard Protection viruso, patikrinkite jį su SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage Reimage Cleaner Intego arba kita rimta antivirusine ir pašalinkite iš jo visus užkrėstus failus. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite užkrėstus failus

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Intego Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Intego, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Intego turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Intego pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Intego programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suIntego, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka

Neleiskite, kad vyriausybė jus šnipinėtų

Kadangi vyriausybėje kyla vis daugiau diskusijų, susijusių su vartotojų duomenų rinkimu ir piliečių šnipinėjimu, turėtumėte atidžiau žvelgti į šią problemą ir išsiaiškinti, kokie šėšėliniai informacijos rinkimo būdai gali būti naudojami renkant informaciją apie jus. Venkite bet kokio valdžios inicijuojamo infomacijos sekimo bei piliečių šnipinėjimo iniciatyvų internete – naršykite anonimiškai. 

Naudodamiesi Private Internet Access VPN programa, galėsite mėgautis saugiu naršymu internete ir sumažinsite įsilaužimo į sistemą riziką iki minimumo. Ši VPN programa, sukurianti virtualų privatųjį tinklą, suteiks prieigą prie reikiamų duomenų be jokių turinio apribojimų. 

Kontroliuokite valdžios bei kitų trečiųjų šalių prieigą prie jūsų duomenų ir užtikrinkite saugų naršymą internetu. Net jeigu jūs ir neužsiimate nelegalia veikla ir pasitinkite pasirinktu interneto paslaugų teikėju, rekomenduojame būti atsargiems dėl savo pačių saugumo. Rekomenduojame imtis papildomų atsargumo priemonių ir pradėti naudoti VPN programa. 

Sumažinkite virusų keliamą grėsmę - pasirūpinkite atsarginėmis duomenų kopijomis

Dėl savo pačių neatsargaus elgesio, kompiuterių vartotojai gali patirti įvarių nuostolių, kuriuos sukelia kompiuteriniai virusai. Virusai gali paveikti programinės įrangos funkcionalumą arba tiesiogiai pažeisti sistemoje esančius duomenis juos užkoduojant. Dėl minėtų problemų gali sutrikti sistemos veikla, o asmeninius duomenis žmonės gali prarasti visam laikui. Turint naujausias atsargines kopijas, tokios grėsmės nėra, kadangi galėsite lengvai atkurti prarastus duomenis ir grįžti į darbą.

Kaskart atlikus sistemos pakeitimus rekomenduojama lygiagrečiai atnaujinti ir atsargines duomenų kopijas. Tokiu būdu galėsite pasiekti naujausius išsaugotus duomenis po netikėto viruso įsilaužino ar sistemos gedimo. Atsarginių failų kopijų kūrimas kasdien ar kas savaitę turėtų tapti jūsų įpročiu. 

Turėdami naujausias svarbių dokumentų bei projektų kopijas išvengsite rimtų nemalonumų. Atsarginės failų kopijos yra ypač naudingos tuo atveju, jeigu į sistemą netikėtai patenka kenksmingas kompiuterinis virusas. Tam, kad galėtumėte atkurti prarastus duomenis, rekomenduojame naudoti Data Recovery Pro programą. 

Apie autorių
Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-smart-guard-protection.html
Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis

Jūsų nuomonė apie Smart Guard Protection