Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Smart Guard Protection. Kaip pašalinti? (Pašalinimo instrukcijos)

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware
12

Smart Guard Protection yra pavojingas virusas, kuris gali lengvai atsidurti jūsų kompiuteryje, ypač jeigu jis nėra tinkamai apsaugotas. Paprastai, šis virusas sukelia žmonėms daug rūpesčių, nes jis pradeda savo veiklą kiekvieną kartą kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Paprastai, jis rodo pasikartojančius pranešimus apie išgalvotus virusus ir vėliau siūlo nusipirkti licencijuotą jo versiją. Be to, jis taip pat blokuoja teisėtas programas, lėtina sistemos darbą ir gali atsiųsti į kompiuterį kitų virusų. Taigi, nors Smart Guard Protection atrodo tikrai įtikinamai, jūs turite ignoruoti šios programos pranešimus. Be to, jūs privalote kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti iš jo užkrėstus failus, kadangi tai yra vienintelis būdas atsikratyti melagingų šios programos pranešimų.

KAIP SMART GUARD PROTECTION GALI PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

Smart Guard Protection gali užkrėsti kompiuterį kaip bet kuris kitas virusas. Didžiausia tikimybė užsikrėsti šia kompiuterine infekcija yra per nelegalių programų versijas, nelegalias el. svetaines ir naršyklės peradresavimus. Kaip tik virusas patenka į kompiuterį, jis pakeičia jam reikalingus sistemos nustatymus, kurie vėliau padeda šiam virusui pasileisti kiekvieną kartą, kai auka perkrauna kompiuterį. To pasekoje pasirodo tokie ir panašūs pranešimai:

Warning!
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning!
The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate Smart Guard Protection, and enable safe web surfing (recommended).Ignore warnings and visit that site in the current state (not recommended).

Prašome ignoruoti tokius pranešimus, nes jie siekia vienintelio – pavogti jūsų pinigus. Jei jau sumokėjote už šios programos licencijuotą versiją, jūs turite kuo greičiau susisiekti su savo banku, nes kitaip jūs galite prarasti savo kreditinės kortelės duomenis ir kitą svarbią informaciją. Galiausiai, privalote pašalinti Smart Guard Protection iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI SMART GUARD PROTECTION?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Smart Guard Protection viruso, patikrinkite jį su Plumbytes Anti-MalwareWebroot SecureAnywhere AntiVirus, Reimage arba kita rimta antivirusine ir pašalinkite iš jo visus užkrėstus failus. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite užkrėstus failus

Mes galime būti platintojai bet kurių produktų, kuriuos mes rekomenduojame šitoje svetainėje. Atsisiųsdami bet kurį produktą Smart Guard Protection šalinimui, jūs sutinkate su mūsų privatumo politika ir naudojimosi instrukcija.
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage (pašalinimo programa) Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Suderinama su OS X
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei jums nepavyko pašalinti viruso naudojant Reimage, užduokite klausimą mūsų IT specialistams ir išsamiai aprašykite situaciją.
Smart Guard Protection pašalinimui yra rekomenduojama Reimage antivirusinė programa. Nemokama programos versija leidžia patikrinti ar kompiuteris yra užkrėstas, ar ne. Viruso pašalinimui gali būti naudojama tik licencijuota Reimage versija.

Svarbu: Reikia rankinio įsikišimo reiškia, kad pažymėtos šiuo ženkliuku programos, nepašalina viruso visiškai automatiškai. Skaitykite instrukcijas žemiau.

Daugiau informacijos apie šią programą galite surasti Reimage apžvalgoje.
Reimage spaudoje
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka

Smart Guard Protection rankinis šalinimas

Išjungti procesus:
[random].exe

Ištrinti failus:
[random].exe

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-smart-guard-protection.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis