Sudėtingumo skalė:  
  (98/100)

Smart Guard Protection šalinimas

parašė Jake Doevan - - | Tipas: Ransomware

Smart Guard Protection yra pavojingas virusas, kuris gali lengvai atsidurti jūsų kompiuteryje, ypač jeigu jis nėra tinkamai apsaugotas. Paprastai, šis virusas sukelia žmonėms daug rūpesčių, nes jis pradeda savo veiklą kiekvieną kartą kai tik yra perkraunamas kompiuteris. Paprastai, jis rodo pasikartojančius pranešimus apie išgalvotus virusus ir vėliau siūlo nusipirkti licencijuotą jo versiją. Be to, jis taip pat blokuoja teisėtas programas, lėtina sistemos darbą ir gali atsiųsti į kompiuterį kitų virusų. Taigi, nors Smart Guard Protection atrodo tikrai įtikinamai, jūs turite ignoruoti šios programos pranešimus. Be to, jūs privalote kuo greičiau patikrinti savo kompiuterį su atnaujinta antivirusine ir pašalinti iš jo užkrėstus failus, kadangi tai yra vienintelis būdas atsikratyti melagingų šios programos pranešimų.

KAIP SMART GUARD PROTECTION GALI PATEKTI Į MANO KOMPIUTERĮ?

Smart Guard Protection gali užkrėsti kompiuterį kaip bet kuris kitas virusas. Didžiausia tikimybė užsikrėsti šia kompiuterine infekcija yra per nelegalių programų versijas, nelegalias el. svetaines ir naršyklės peradresavimus. Kaip tik virusas patenka į kompiuterį, jis pakeičia jam reikalingus sistemos nustatymus, kurie vėliau padeda šiam virusui pasileisti kiekvieną kartą, kai auka perkrauna kompiuterį. To pasekoje pasirodo tokie ir panašūs pranešimai:

Warning!
Network attack attempt detected. To keep the computer safe, the threat must be blocked.

Warning!
The site you are trying visit may harm your computer!
Your security setting level puts your computer at risk!
Activate Smart Guard Protection, and enable safe web surfing (recommended).Ignore warnings and visit that site in the current state (not recommended).

Prašome ignoruoti tokius pranešimus, nes jie siekia vienintelio – pavogti jūsų pinigus. Jei jau sumokėjote už šios programos licencijuotą versiją, jūs turite kuo greičiau susisiekti su savo banku, nes kitaip jūs galite prarasti savo kreditinės kortelės duomenis ir kitą svarbią informaciją. Galiausiai, privalote pašalinti Smart Guard Protection iš savo kompiuterio.

KAIP PAŠALINTI SMART GUARD PROTECTION?

Jei jūsų kompiuteris yra užkrėstas Smart Guard Protection viruso, patikrinkite jį su SpyHunter 5Combo Cleaner, Reimage Reimage Cleaner arba kita rimta antivirusine ir pašalinkite iš jo visus užkrėstus failus. Jei jūs negalite paleisti nė vienos iš šių programų, atlikite šiuos veiksmus:

1. Perkraukite kompiuterį į Safe Mode with Networking režimą. Tiesiog perkraukite kompiuterį ir, kai tik jis pradeda užsikrauti, pakartotinai spauskite F8.
2. Dabar paspauskite ant IE arba kitos naršyklės ir pasirinkite „Run as“ arba „Run as administrator“, įveskite savo administratoriaus slaptažodį (jei reikia).
4. Įveskite šią nuorodą į naršyklės adresą: https://www.2-spyware.com/download/hunter.exe ir atsisiųskite programą į savo kompiuterį. Paleiskite ją ir pašalinkite užkrėstus failus

Pasiūlymas
nelauk!
Parsisiųsk
Reimage Laimės
garantija
Parsisiųsk
Reimage Cleaner Laimės
garantija
Suderinama su Microsoft Windows Supported versions Suderinama su OS X Supported versions
Ką daryti, jei nepavyko pašalinti?
Jei nepavyko pašalinti viruso žalos su Reimage Reimage Cleaner, užduokite klausimą mūsų pagalbos komandai ir pateikite kiek galite daugiau detalių.
Reimage Reimage Cleaner turi ribotą nemokamą skenavimą. Reimage Reimage Cleaner pilna versija siūlo pažangesnį skenavimą. Kai nemokama skenavimo funkcija aptiks problemas, sutaisykite pasinaudodami nemokamomis rankinio pašalimo instrukcijomis arba automatiškai jei nuspresite įsigyti pilną Reimage Reimage Cleaner programos licenziją.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage, praskenuokite kompiuterį su SpyHunter 5.
Alternatyvios programos
Skirtingos kompiuterinės programos yra skirtos skirtingoms kompiuterinės sistemos klaidoms bei virusų likučiams šalinti. Jeigu Jums nepavyko patasyti pažeistų sisteminių failų suReimage Cleaner, praskenuokite kompiuterį su Combo Cleaner.
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka
Smart Guard Protection ekrano nuotrauka

Apie autorių

Jake Doevan
Jake Doevan - Gyvenimas per trumpas, kad jį švaistytumėme kompiuteriniams virusams

Jeigu šios nemokamos instrukcijos jums padėjo ir jūs esate patenkintas/-a mūsų suteikta pagalba, prašome apsvarstyti galimybę mus paremti ir padėti mums išlaikyti šią paslaugą. Bus įvertinta net pati mažiausia auka.

Susisiekite su Jake Doevan
Apie kompaniją Esolutions

Šaltinis: https://www.2-spyware.com/remove-smart-guard-protection.html

Šalinimo instrukcijos kitomis kalbomis


Jūsų nuomonė apie Smart Guard Protection