Siekdami išplatinti dar daugiau padirbtų pranešimų, internetiniai nusikaltėliai atakavo „Facebook“ pagalbos centrą

Kaip apsaugos specialistai primena, jūs turite būti visuomet atsargūs atidarydami elektroniniame pašte atsiradusius spam laiškus bei jų priedus. Taip pat, turėtumėte ignoruoti laiškus, gautus iš nepažįstamų žmonių ar organizacijų. Dar daugiau, jūs turėtumėte NIEKADA neatidaryti tokių klaidinančių pranešimų, netikėtai atsiradusių jūsų „Facebook“ žinučių sąraše, kadangi šis socialinis tinklapis tampa ypač patrauklia terpe skleisti įvairiausius virusus.

Naujausia ataka, kuri buvo pradėta prieš šio socialinio giganto vartotojus, sukčiai pradėjo platinti kenksmingą infekciją pavadinimu Troj/Agent-XNN . Tai yra trojos arklys, kuris yra platinamas pranešimo su ZIP failu pagalba. Jis pasakoja apie naują vartotojo nuotrauką, kuri buvo tariamai įkelta jo draugų:

Subject: Your friend added a new photo with you to the album
Attached file: New_Photo_With_You_on_Facebook_PHOTOID[random].zip
Message body: Greetings,One of Your Friends added a new photo with you to the album.You are receiving this email because you’ve been listed as a close friend.[View photo with you in the attachment]

Kaip galima lengvai nuspėti iš anksto, bus daug žmonių, kurie bus apgauti šio pranešimo ir atvers kenksmingą ZIP failą. Anot Interneto apsaugos specialistų, šis failas yra pripildytas kenkėjiškomis programomis ir skirtas tam, kad suteikti įsilaužėliams pilną kontrolę aukos kompiuteryje.

Siekdami atrodyti nuspėjamai ir bandydami užkrėsti dar daugiau vartotojų, Internetiniai nusikaltėliai taip pat atakavo „Facebook“ pagalbos centrą. Pagal naujausius duomenis, jie tiesiog užsikimšo socialinio tinklo Pagalbos forumą ir pavertė jį nenaudingu. Dabar, „Facebook“ pagalbos centro gali būti sunku pasakyti, kokie klausimai yra originalūs, o kurie iš jų yra netikri ir parašyti pačių sukčių siekiant toliau skleisti savo melagingus pranešimus pripildytus virusų.

Mes tikimės, kad „Facebook“ kūrėjai sunkiai dirba, siekdami sustabdyti šiuos ar kitus melagingus pranešimus, kurie aktyviai platinami šiame socialiniame puslapyje.

Failai
Programos
Palygink